Skocz do zawartości

Krupińska i Karpiel-Bułecka


Tomko

Rekomendowane odpowiedzi

"W ogóle nie jest o mnie zazdrosny! - zdradziła Paulina. Szczerze mówiąc, czasami chciałabym, żeby był zazdrosny. Wydaje mi się, że to wynika z jego dojrzałości."

 

To też jest głupie wnioskowanie. Ja nie byłem o swoją myszkę zazdrosny w ogóle, ba, nigdy by mi nawet nie przyszło do głowy, że jakikolwiek inny facet mógłby ją interesować oprócz mnie. A jednak się przeliczyłem. Także to nie jest żadna niedojrzałość, raczej głupota. To, że jesteś pewny siebie to jedno, ale nigdy nie myśl, że to jakaś gwarancja na cokolwiek. Możesz nie bać się konkurencji a ona i tak może się pojawić i zgarnąć Ci Twoją Panią. Nie ma reguły.

 

A co do potrzeby atencji to wiadomo, że kobieta nie może bez niej żyć - stare babki zazwyczaj nie potrafią żyć bez trucia i psucia życia innym wokoło - nie mogą przeżyć że już nikt się nimi nie interesuje. Nie mają naturalnie tego co facet, czyli natury samotnego łowcy, który w chuju ma czy ma atencję, czy nie. Przecież ponad 70% użytkowników instagrama to kobiety.

 

A co do głównego pytania: ciężko powiedzieć, o ile Bułecka ma wysokie SMV i do tego nie popełnia podstawowych błędów (zazdrość, etc.) co już mu daje sporo co do utrzymania relacji, o tyle w dzisiejszych czasach, przy babskim spierdoleniu - naprawdę ciężko być tu czegoś pewnym.

Edytowane przez zwirowski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mpawel5 napisał:

Dobrze, że nie pokazuje zazdrości. Trzyma ramę. A właśnie ten bulecka to wg Was(może jakaś samica się wypowie) jakie ma SMV za wygląd? 

Dla mnie on wygląda wieśniacko, jakby był po jakiejś zawodówce z IQ 90. 

Ale jeśli chodzi o preferencje Pań, to ma on branie i to duże i to nie tylko dlatego, że jest znany - podoba się czysto ze względu na wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomko napisał:

@mpawel5 Nie wypowiedzą się, bo jest poza rezerwatem. Dla mnie koleś SMV wysokie. Niby górach, jeszcze muzykant, wysoki, twarz kanciasta. 

A to sorki. Nie znam jeszcze wszystkich zasad. Czyli jakas 8-9? Wiem, że się podoba kobietom. Dla mnie koleś taki se z gęby. Już ten jego bratanek, Stanisław chyba, jest wygledny bardziej. 

Edytowane przez mpawel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpawel5 W tym światku celebryckim to każdy z każdym tam się rucha. Jakby był szarym człowiekiem to SMV na pewno blisko 9. W tamtym kręgach może być trochę niżej. Krupińska brzydka nie jest. Pomijając fakt, ze głęboko w jej oczach mieni się potylica, to jednak niejeden by ją zalał pod korek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety mają nieustanne parcie na bycie w środku wydarzeń. Im bardziej znana (lub ładna) kobieta, tym bardziej zależy jej na ciągłej uwadze ze strony otoczenia. Często dzieje się to podświadomie, ale dzieje się. W świecie celebrytów atencja = wartość. Im więcej uwagi poświęcają ci media, tym większa jest twoja wartość (na rynku reklamy, w produkcjach). Rzekoma Paulina podejrzewam, że podbijała sobie ego prasówkami rozpływajacymi się nad ślubem i faktem wyjścia za mąż za kogoś znanego. A teraz, po ślubie, temat ucichł i powoli znika ona z krajobrazu mediów. Innymi słowy jej wartość maleje. I nie ma nic w swoim arsenale, by te media z powrotem sobą zainteresować. Jest ładna i tyle - nic poza tym nie jest w stanie wymyślić.

 

To prawidło niestety często prowadzi do chorób psychicznych w świecie celebryckim (to tyczy się też facetów). Z mało znanej osoby nagle stajesz się kimś rozpoznawalnym i kimś kogo wszyscy chcą śledzić. A jak twoja gwiazda przygaśnie, nie radzisz sobie ze spadkiem wartości. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpawel5 Coś wyszukiwarka forumowa szwankuje. Ogólnie poniżej musisz przeglądać te działy - seks, związki, randkowanie. 

https://subiektywnieofinansach.pl/walentynki-smv-seks-randka/

 
Tu jest temat założony przez gościa z kompleksem wzrostu, nie zwracaj uwagi, ale przekminy są też na temat SMV. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.