Skocz do zawartości

Jak dobrze zrobić laskę! Dama radzi innym paniom.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, The Motha napisał:

Mocno wytatuowane dupy są bardzo dobre w te klocki.

@The Motha

Obrazek to ja mam na scianie, drugiego i to z nogami nie potrzebuję.

 

7 minut temu, Doggie napisał:

Pomijam kwestie estetyczne i urodzę pani, ale ma dużo racji i pewnie ma też duże umiejętności. ;)

@Doggie

Z gówna cukierka nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Still napisał:

mnie nie jara, jak panna robi mi laskę w minutę.

Pani mocna w gadce jak typowa samica ale umiejętności wcale nie muszą być bardzo wysokie. Do tego nie raz trafi na zawodnika, któremu będzie robić 30-40 min i jej nie pyknie szybki finał. 

Ostatnio jedna na grupie dla singli na Fb chwaliła się że półtorej godziny może robić, kelnerka czy barmanka w barze w profilu jeżeli dobrze pamiętam. 

Mnie jakiś czas temu też tak jedna powiedziała "Jak zechcę to tak Cię podniecę że po kilku minutach skończysz". Tymczasem był lód, seks i znów lód, udało jej się dopiero po ok 50 minutach, choć przyznam że dzielnie walczyła.

 

Edytowane przez realista
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Patton said:

A tam, w Rosji jest już od kilku lat specjalna szkoła od tego. 

W Rosji taka umiejętność to często być albo nie być dla pańci. Jak się dobrze 'wyuczy' to może złapać jakiegoś bogatego biznesmena z Moskwy czy Petersburga i jedną laseczką ustawić do końca życia. Te co nie dojdą do perfekcji albo będą mało zaangażowane mogą liczyć na to, że będą wykonywać to samo 'zadanie', ale Sashy ze swojej wsi koło Kamczatki w ramach obowiązków małżeńskich.  Smutne, ale prawdziwe. 

Edytowane przez dziadek do orzechow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Trafisz na taką co jest profesjonalistkę w tym fachu to i minuta będzie się dłużyć. Też lubię długo, ale jak taka sprawi, że "będziesz dupą prześcieradło wciągał podczas obrabiania pały" to po prostu wymiękniesz. :D

@Patton Grunt by dobrze ssała, bo do robienia lodów nie trzeba mieć prezencji. Usta zajęte, więc nic nie będzie mówić, a to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Doggie napisał:

Też lubię długo, ale jak taka sprawi, że "będziesz dupą prześcieradło wciągał podczas obrabiania pały" to po prostu wymiękniesz. :D

Ile masz lat? Uwierz mi nie każdy wymięka po 20-30 minutach loda, choćby technika była bardzo prawidłowa. Tzn. jak dla mnie dużo śliny, dobre ssanie, zmienne tempo, zabawa językiem, głębokie gardło, dopychanie głowy, obrobione okolice z ssaniem jajek, mało ręki a najlepiej w ogóle bez dłoni, itd. 

1 godzinę temu, Maninblack napisał:

Ciekawe czy brała pod uwagę scenariusz w którym będzie robiła laskę przez 60minut :D 

Ja też nie wierzę że miała samych krótkodystansowców, dlatego lala trochę nagina prawdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@realista Wierzę. :)Mnie się zdarzyło kilka razy tak szybko finiszować przy dobrym lodziku i nie była to minuta, a trochę dłużej. Wpłynęło na to wiele czynników, predyspozycje dziewczyny i mojej podniecenie. Dobre obrabianie okolic było i to nawet długo, ale przeszła do ofensywy dość intensywnie, a jej biżuteria na języku zrobiła swoje. Wtedy jednak byłem sporo młodszy i miej doświadczony. Po kilku latach znów ją odwiedziłem i nadal tak robi, ale już wiedziałem jak chwycić tego byka za rogi, a dokładnie za włosy. Ona zresztą z takiej zabawy miała sporo frajdy, przyjmowała ładunek na twarz i dalej mieczem się zajmowała. Przy innych kobietach tak nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.