Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Polecane posty

1 godzinę temu, Trailer Park Boy napisał:

Cześć, czy ma ktoś ten poradnik w pełnej wersji? http://www.generator-internetowych-randek.pl/ Bardzo bym potrzebował a trochę strach wydać 200 zł.

W przeszłości razy widziałem autora poradnika w akcji, w klubach w Warszawie. Zrobił na mnie bardzo słabe wrażenie i mam bardzo niski poziom wiary w jego kompetencje. :) 

Nie wiem czy to ty na avatarze, a jeśli tak, zacznij od zmiany image. Nowy ciuch plus dobry fryzjer 😉

• Haha 1

36 minutes ago, Still said:

Nie wiem czy to ty na avatarze, a jeśli tak,

Nie wiem czy ty na serio, ale to nie ja. To postać z serialu. 

3 hours ago, HodowcaKrokodyli said:

W przeszłości razy widziałem autora poradnika w akcji, w klubach w Warszawie. Zrobił na mnie bardzo słabe wrażenie i mam bardzo niski poziom wiary w jego kompetencje.

Ja tak samo, ale chciałem tam chociaż z ciekawości zajrzeć a nie bardzo uśmiecha mi się wydać na to pieniądze właśnie ze wspomnianego przez Ciebie powodu. Nie robi dobrego wrażenia. Jeszcze po tym serialu to już w ogóle dramat.

Też kiedyś kupiłem z dwa poradniki tego typu.

Co za żenada. Nie żałuję, że kiedyś zgubiłem parę stówek na ulicy, ale tego żałuję strasznie.

Dlaczego? Bo to było żerowanie na mojej naiwności, a naiwność to przede wszystkim postawa braku.

Z tym co wiem teraz, nie wydałbym na to nawet złotówki, bo to nie jest tego warte.

To, co masz opisane w tym pdfie znajdziesz BEZ NAJMNIEJSZYCH problemów na stronach zagranicznych - całkowicie za darmo. Tylko, że jest wymagany j.angielski. Od siebie polecam stronkę whetyourwoman.com

Autorze posta, zaoszczędź sobie szekli. Kup sobie ładnie wyglądającego ciucha, albo dobre perfumy w zamian za to. Lepiej Ci to wyjdzie na dłuższą metę.

• Like 2
  • Haha 1

@Still Kliknij sobie prawym przyciskiem myszy na zdjęcie i szukaj obrazu w google. 

@Trailer Park Boy Możesz kupić, a jak Ci się nie spodoba, to poprosić o zwrot kosztów.

Gdzieś na starym dysku to mam ale tak za darmo mam oddać? 😄😄 myślisz, że będzie Ci to generowało samo randeczki i staniesz sie ruchaczem? 😄

@Trailer Park Boy na chomukuj.pl pełno tego jest. Napisz do kogoś kto ma, że się wymienisz z nim jakimiś plikami i dostaniesz takie poradniki za free ;)

Nie popieram piractwa ale podaje sposób bo takie poradniki nie są zbyt wiele warte. 

Tak patrzę i mam to na chmurze, mógłbym Ci to za darmo odpalić, bo to nic nie warte jest 😄  ale nie wrzucam linków bo bana dostanę. 

Kilka pdfów z przykładami rozmów z czata i Facebooka i tyle, nie mam tego najnowszego modułu z Tindera, może tam jest jakaś mega wiedza zawarta 😄. 10 zł bym za to nie dał ale co jak co Adept miał marketing z najwyższej półki i teraz buja się za ten hajsik po ciepłych krajach 😄.

@Trailer Park Boy Jak chłopaki wyżej napisały, nie kupuj spisanych w jednym miejscu oczywistości podpierdolonych z różnych źródeł/filmików w necie.

Mamy u nas dobry topic poradnikowy na ten temat:

Poczytaj, wyciągnij wnioski, ale bez bardzo dobrych zdjęć będzie słabo. Teraz laski są bardzo rozwydrzone na tym punkcie, sam byś był gdybyś dziennie dostawał po kilkanaście ofert zaproszenia Cię na darmową kolację ze śniadaniem przez Panie. Deal with it.

Edytowano przez Feniks8x
poprawne wstawienie linka

To podpisane zdjęcie fiuta zerżnę cię mocno bejbe już nie działa? :( 

:D 

@Trailer Park Boy  jak dobrze poszukasz to znajdziesz na internecie za darmo tak jak ja, ale wysil się po prostu :) Jeszcze jej nie czytałem, ale patrząc na same screeny z rozmów to są takie jakieś słabe bez polotu, ale mimo to numery zbiera od lasek. Mi się wydaje, że jednak warto poczytać bo zawsze się trochę dodatkowej wiedzy złapie, a sam zweryfikujesz czy Ci to pasuje czy nie.

Pewnego razu szam przeczytałem jedną z jego książek z racji tego, że mam słaby bajer. Poszedłem do klubu, miałem kilka podbić do panienek i o dziwo z zastosowanych tam tekstów i zachowań, zapoznałem jedną, ale tylko przelizałem. Także tą też przeczytam bo podrywać w internecie też trzeba mieć nie lada bajer ze względu na miliony atencjuszy. 

On 11/4/2018 at 7:36 PM, Messer said:

Też kiedyś kupiłem z dwa poradniki tego typu.

Kupiłem dostęp do kursu Pawła Rawskie be the wolf i jestem mega zadowolony.

On 11/4/2018 at 7:36 PM, Messer said:

To, co masz opisane w tym pdfie znajdziesz BEZ NAJMNIEJSZYCH problemów na stronach zagranicznych - całkowicie za darmo. Tylko, że jest wymagany j.angielski. Od siebie polecam stronkę whetyourwoman.com

Dzięki akurat z angielskim luzik. Znasz jeszcze jakieś dobre stronki?

On 11/5/2018 at 4:06 PM, Feniks8x said:

Mamy u nas dobry topic poradnikowy na ten temat:

Mega mega dzięki stary.

On 11/5/2018 at 5:13 AM, BrightStar said:

Tak patrzę i mam to na chmurze, mógłbym Ci to za darmo odpalić, bo to nic nie warte jest 😄  ale nie wrzucam linków bo bana dostanę. 

Byłbym wdzięczny. Masz tą najnowszą wersje? Nie mogę nie wiem czemu napisać do Ciebie priva. Wyświetla mi się, że mogę wysyłać jedynie 0 wiadomości dziennie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.