Skocz do zawartości

Narzekanie w pracy


Bezimienny

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu zmieniłem pracę i trafiłem do zespołu gdzie cały czas słyszę tylko narzekanie. A to na przełożonych, a to na nadmiar zadań, a to na chujową organizację, a to projekt etc. Nosz kurwa mać, idzie zwariować. Wiem że czasami ponarzekać jest dobrze i nawet trzeba się pośmiać z przełożonych, ale takie ciągłe nadawanie na wszystkich i wszystko w około jest męczące, ileż można tego słuchać. Niby zakładam słuchawki, robię swoje i mam to w dupie ale socjalizować się ze zespołem też trzeba więc odciać się od tego całkowicie nie mogę. Tyle, musiałem to z siebie wyrzucić :P Mam nadzieję że pracujecie w lepszym środowisku.

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co ci chodzi. Nie idziesz przecież do pracy bo to cię kręci. To męka.

W dodatku gnojek, który płaci ci te marne grosze ma ku temu okazję bo tak wyszło. Miał farta albo urodził się w takiej a nie innej rodzinie. Żadna zasługa.

No i brzydszy od ciebie jest, żona też brzydka, a dzieci to w ogóle. Zgroza.

Ogólnie rzecz biorąc to hańba pracować takim miejscu. Żartuję? Nie kuhwa, nie żartuję!

Co tam jeszcze. I zimno i śmierdzi i ta kawa do szczyny podobna jakaś aż strach to pić.

Aha. I z debilami z zwykle się pracuje, a jak nie debil to gnojek. Żeby chociaż złodziej, gdzie tam. Zwykły gnojek i tyle.

Poleasingowy materiał ludzki.  Makabra.

A, jeszcze kontrahenci, same zło, samiuteńkie. Tylko rozjebać i o drzewo nawinąć. Aż żal.

 

"Gdy tylko wstanie słonko my wypruwamy żyły,

 cierpienie nasze wielke a większy tylko strach.

 Ahahahaha, a większy tylko strach. "

 

Za tego typu pioseneczki też opierdol człowieka czeka podobnie jak za płynące ze szczerego serca sugestie coby psychiatra "szefowi" leki zmienił bo to co odwala no to sorki, nie przejdzie.

 

Narzekam? Nie kurwa, nie narzekam. To powierzchowny acz trafny opis tego co się u mnie przykładowo w pracy dzieje. Mogę ją olać, ale w nowej pewnie będzie tak samo.

Może chociaż będzie co kraść, nadzieja matką głupich :(

Pewnie kurwy kotwą chemiczną pokleili co da się zajebać.

Smuteczek.

 

Pozostaje sabotować zakład pracy na wielu polach bo w końcu o podwyżkach nie ma co marzyć więc niech chociaż gnojek mniej zarobi albo karę mu dowalą, też dobrze.

 

A jutro poniedziałek. Niech Allah doda mi sił bo kogoś ukrzywdzę.

 

 

Edytowane przez wroński
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jest podobnie. Rzadko sie zdarza porządne środowisko. Większośc chodzi do pracy za karę odliczając czas do końca, dlatego sami są winni swojej niedoli. Prace można sobie na rózne sposoby urozmaicić i sprawić żeby była fajna, ale na pewno części się to nie spodoba i będą sie starać sprowadzić cie do swojego poziomu. Czasem nie warto z tym walczyć tylko sie zmywać. Czasem warto przeczekać i wprowadzac w prace nowych pracowników i stworzyć przez to przyjazne dla siebie środowisko (ale to wymaga czasu od 0,5 roku do roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor Ma rację. Nie możesz się wywyższać jak pracujesz w takim środowisku. Pokazywać, że można coś zmienić lub ulepszyć w pracy. I jak jeszcze zobaczą, że szef Cię lubi. Obgadywanie i uśmieszki za plecami masz załatwione. 

Dla mnie najlepszy tekst z takiego środowiska to: "niedługo rzucam papier, i wywalone. Niech tylko trafi się jakaś lepsze robota." Dzień w dzień to słyszałem. Taki delikwent już od 5 lat tak mówi i jakoś nic się trafia, nie wiedzieć dlaczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m4t, zależy co robisz,takie narzekania skutecznie człowieka potrafią zniechęcić. 

Też pracuje z takimi typami, co narzekaja codziennie, a co tydzień je zwalniają. Jest to tak kurde męczące, że masakra. Ja tego nie rozumiem. Jeśli Ci coś nie pasuje, wychodzisz z roboty, szukasz innej I krótka piłka. Takie robienie sobie z dupy z gęby. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.