Skocz do zawartości

To Szaleństwo!


Szaleniec

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć/Dobry Wieczór/Siema 

 

 

Przysięgam przed wami niżej następujące rzeczy: 

 

-No Fap na dobry początek leci 10 dni dlatego że to będzie optymalny termin 

-Ruszyć 4 literki z domu- obecnie jest tylko trasa dom-praca i całe dnie ślęczę przed komputerem czas to zmienić i zacznę coś robić 

-Zacząć szukać znajomych- bo obecnie nie mam prawie żadnych 

-Raz na tydzień przejechać na rowerze minimum 10 KM  

-Rozpocząć przygotowania do matury  (Potrzebuje tutaj pomocy z matematyki i Angielskiego)  

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Szaleniec napisał:

-Raz na tydzień przejechać na rowerze minimum 10 KM  

Polecam trening trochę częściej a mniejszy byś się nie zniechęcił zmęczeniem i miał radość z progresu. Może ustaw sobie robienie pompek wg jakiegoś planu lub są fajne appki na telefon do robienia codziennych ćwiczeń np przez 7-10 min codziennie (np. seven). Jazde na rowerze rejestruj sobie w endomodo albo stravie. Zrób sobie cele, bo to świetna satysfakcja jak będziesz je osiągał!

 

Powodzenia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam byś kupił sobie @Szaleniec zeszyt w linię, robisz tabelkę z dniami tygodnia i zapisujesz/odhaczasz że zrobione co danego dnia wykonałeś. Świetnie motywuje i daje napęd na więcej 'sukcesów' w drodze do celu. Spróbuj to. ?

 

Dwie kartki (prawa, lewa) po obu stronach to jeden miesiąc, lewa karka 19 linii i prawa tyle samo. Każda linia to jeden dzień (napisany na marginesie) co daje nam 38 linii. Pozostałe 8/7 linii zostawiasz na własny komentarz na koniec danego miesiąca a tak robisz kolumny na swoje cele, pierwsza nofap, druga rower, trzecia matura, czwarta zagadywanie obcych ludzi.

 

I teraz, gdy w danym dniu wykonałeś coś dla swojego celu to dajesz sobie plusa, jeżeli nie minusa, jeżeli nie mogłeś z przyczyn niezależnych (przeziębienie etc.) to pusta kratka.

Jeszcze lepiej jakbyś miał kolory, zielony +, czerwony -.

 

Po zrobieniu jednej kartki (19 dni) zobaczysz jakiego powera to daje, jaką satysfakcję i chęć na więcej.

Gdzieś czytałem, że to najlepsza przebadana metoda na wzrost siły woli u człowieka - zapisywanie/odznaczanie rezultatów i postępów. Powodzenia bracie. :)

Edytowane przez Feniks8x
dopisek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2018 o 00:08, Szaleniec napisał:

tylko nie wiem jak zaczynać rozmowy ale sie dowiem prędzej czy później 

ostatnio zagadałem grzybiarzy:

 

-O dzień dobry

- Cześć

- To kiedy mogę wpaść na grzyby w śmietanie

- Cooo?

- kiedy mam wpaść na grzyby w śmietanie

- Hahaha

- Ale są chociaż?

- No są

-A to fajnie, do widzenia :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.