Skocz do zawartości

26-latka sprzedała swoje dziewictwo


Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Nie każdego będzie stać na kupno ściągniecia mojej stulei albowiem jest to jedyna i niepowtarzalna okazja.

@Quo Vadis? to znaczy wiesz, ja do niczego tam nie namawiam, ale masz tę zaletę, że możesz, ekhm... jakby.... podwójnie zarobić. Z resztą otwarcie napisałeś:

50 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Drodzy Bracia, drogie Siostry,

...

Nie no dobra, taki żart, tego, późno już. Idę lepiej spać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, Mosze Red said:

Za 5 milionów sam bym się chętnie bzykną ze swoją ulubioną aktor

Dziwi mnie jedno. Aktor Hollywood placi taka kase?

1. Przeciez moglby miec takich dziewic 10 podstawionych przez jakiegos swojego czlowieka, lub sam sobie ugrac w klubie.?

 

2. Strach przed procesami sadowymi  w przyszlosci o fikcyjny gwalt? Poklosie #metoo ?

 

1 hour ago, Mosze Red said:

50%

Skad ta informacja?

 

1 hour ago, Mosze Red said:

tak serio, ich dupa, ich sprawa, ich konsekwencje .... one mają prawo się sprzedawać, a my mamy prawo to oceniać, a rynek zweryfikuje poprz

Nic mi do tego, ale jestem po prostu zszokowany cena “towaru”. Przeciez to nie sa jakies modelki “top 50 swiata” lub celebrytki tylko normalne dziewuchy. Nie powiem, bardzo ladne co niektore.

 

58 minutes ago, Ksanti said:

Chyba się zakochałem... Eliska jest moja

Jej cena w tej chwili to 100k Euro takze masz szanse szybko uzbierac zaskorniaki.

 

1 hour ago, Ksanti said:

W przeciwieństwie do normalnej możesz z nią robić wszystko bez większych konsekwencji emocjonalno-zdrowotnych. Możesz się z nią całować, można anal bez gumki, rimming i inne rzeczy bez obawy o choroby itded

Tu wg mnie jestes w bledzie.

 

Pani sprzedaje swoja, yhm, TheFloracje. Ja to rozumiem jako jednorazowe spotkanie a nie abonament na cokolwiek.

Nie znaczy to, ze bedziesz mogl robic wszystko co ci sie podoba i pozycje z kamasutry.

A zwlaszcza jesli jest to niedoswiadczona dziewica. 

 

Mniejsze ryzyko chorob wen powiedzmy rozumiem.

 

Zreszta, wplac wadium 10% jak w ogloszeniu i daj znac jak sie dalej potoczylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze foto OK, każdy doda jak naj korzystniejsze zdjęcia. Ja jestem amatorem ciemnej skóry. Lecz w tym przypadku. Hmmmm

 

Jak kupiec jest doświadczony i jest fachowcem w tej dziedzinie. To wierzę z jej super mocne orgazmy, do tego ten hajc, oraz sexy ulubiony aktor... 

 

Matki Polki niedługo bedą dawać takie ogłoszenia, szejkowie zmienią lokalizacje...

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TheFlorator napisał:

Jej cena w tej chwili to 100k Euro takze masz szanse szybko uzbierac zaskorniaki.

Haha i wyjaśnione na co szły kredyty we frankach :D 

 

4 minuty temu, TheFlorator napisał:

Pani sprzedaje swoja, yhm, TheFloracje. Ja to rozumiem jako jednorazowe spotkanie a nie abonament na cokolwiek.

Aaa to słabo za to tyłek i nóżki kuszące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 latka dziewicą w UK? Padłem ze śmiechu. Chyba po takiej operacji, jaką przechodzą również polki po przygodach z murzynami i arabami ;)

Odtworzenie błony dziewiczej od 800 zł:

https://www.tourmedica.pl/informacje/odtworzenie-blony-dziewiczej-co-to-za-zabieg/

 

Jak ktoś ma taki fetysz i chce mieć naturalną dziewicę to wakacje np. na Mindanao albo w Indonezji, tam dziewice potrafią mieć ponad 20 lat:

https://azjapozmroku.pl/2018/05/13/mindanao-wyspa-dziewic-i-terrorystow-filipiny-czesc-3/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łapię tego. Ta kobieta mi się fizycznie nie podoba. Zamiast cycków ma... mięśnie? Twarz jakby każdej chwili mogła zarapować twórczość Kayne Westa i to jego głosem. Nawet by mi przy niej nie stanął...

 

...a jakiś gość dał 5 milionów za rozpakowanie jej dróg rodnych ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, TheFlorator napisał:

Skad ta informacja?

Wynika z treści artykułu, 2,3 mln euro za dziewictwo kasuje agencja, z czego dziewczyna dostaje prawie 5 mln pln, Połowa czyli 1,15 mln euro to prawie 5 mln pln. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, maruda napisał:

Już wrzucałem wyżej, 800 zł w jednej z 51 klinik w Polsce i można kosić kolejnego frajrera.

Możliwe że po kilku odtworzeniach mają zniżki dla stałych klientek ;)

wagino.jpg

Edytowane przez realista
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dała to dała. W pracy też by się sprzedawała, a tak ma kasę może zainwestować, albo poużywać pozwiedzać. Mnie to już przestało interesować co kto robi. Tym bardziej jak nie znam osoby.

 

 

 

Teraz pytanie do Was. Jakbyście zareagowali jakby Wasza słodka laseczka sprzedała dziewictwo za kasę w przeszłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aresss napisał:

Teraz pytanie do Was. Jakbyście zareagowali jakby Wasza słodka laseczka sprzedała dziewictwo za kasę w przeszłości?

A jakbyście się czuli jakby wasza słodka laseczka, z którą robiliście wszystko co możliwe, sprzedała swoje dziewictwo w przyszłości?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.