Skocz do zawartości

Dlaczego ludzie są podli bez powodu?


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, deomi napisał:

Nie rozumiem tego, ja nigdy nie mam złych intencji.

A pojadę trochę Godwinem :P

 

1283628640_by_JEFFxHARDY_600.jpg

 

24 minuty temu, deomi napisał:

Czuje się niekochana i nieakceptowana przez świat.

Się przejmujesz. Mnie by kiedyś na stosie za poglądy spalili, zapewne wraz z Szatanem.

Ciesz się, że ten świat Cię przynajmniej toleruje :)

 

A powiedz, kochasz wszechświat, że liczysz na wzajemność? :)

 

@SzatanKrieger

Tu nawet nie chodzi o liczbę wpisów, ale o porę.

Jest już po 1. w nocy :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ban już się skończył i trzeba dać znać o swoim istnieniu realizując przy tym swą pasję pisania na forum.

Otóż nic nie dzieje się bez powodu i bez przyczyny. @deomi wstaw tu swoje fotki, to sama zobaczysz czy jesteśmy w ogóle podli i czy to się dzieje bez powodu:P

 

A tak przy okazji podłości bez powodu: ilu obecnie masz orbiterów na portalu randkowym i nie tylko?;)

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, deomi napisał:

Dlaczego jesteście podli bez powodu?

Myślę, że generalizowanie w życiu czegokolwiek to złe podejście. Wielu ludzi jest z natury podłych i toksycznych, trzeba nauczyć się ich rozpoznawać i wyrzucać ze swojego życia, od co. Podłość nie jest cechą, którą można przypisać, czy to do jednej płci, czy grupy społecznej. 

 

Myślę, że bycie podłym to bardzo często oznaka słabości, człowiek inteligentny emocjonalnie nawet kiedy dostaje po dupie potrafi zachować klasę. 

 

A tak w ogóle świat z zasady ma Nas w dupie :). 

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

AdwokatDiabła89

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

 

Moim zdaniem ma na to wpływ wychowanie, wpływ otoczenia, ludzie, z którymi się zadajemy, bądź po prostu jakieś wydarzenia z przeszłości, które mocno wpłynęły na psychikę.

 

Nie mierz jednak wszystkich jednakową miarą, bo to nie sprawiedliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.