Skocz do zawartości

Czy spełnić życzenie wykopowicza Szrapnela?


Marek Kotoński

Czy spełnić życzenie wykopowicza Szrapnela?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy spełnić życzenie wykopowicza Szrapnela?

    • Tak
      76
    • Nie
      5

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 11.11.2018 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem szkoda czasu, na zajmowanie się pierdołami. Zgłosić, żeby zablokowali konto i usunęli opublikowane treści i tyle. Zawsze znajdą się ludzie którzy będą kpić i obrażać w internecie, a wraz ze wzrostem popularności będzie ich coraz więcej. Pozwiesz go, stracisz czas, nerwy, pieniądze, finalnie jak dobrze pójdzie zyskasz jakieś groszowe zadośćuczynienie, a za jakiś czas i tak znajdą się osoby które zrobią to samo i tak w kółko. Nie ma sensu z tym walczyć bo to walka z wiatrakami i się tylko wykończysz psychicznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dzieło sztuki Pana Adriana. Czy jestem godzien, by zestawiać mnie z jedną z najpotężniejszych postaci w historii świata?

 

h2OtkMy.jpg

 

Tutaj Pan Adrian troszczy się o los niepełnosprawnych, których podobno szkaluję. W odruchu solidarności z niepełnosprawnymi, chciał wywołać na wykopie burzę która zmiecie podłego Marka i jego forum z powierzchni ziemi, tej ziemi. Tysiące ludzi miało nas zniszczyć, ale się nie udało:

 

J059iyY.jpg

 

Tutaj Pan Adrian ostrzega wykop przed oszustem, który mieszka na koszt Starszej Pani. Z całą pewnością udowodni to przed sądem, bo jest poważnym człowiekiem, pracownikiem firmy meblowej, i na pewno nie rzucałby takich oskarżeń na osobę publiczną:

 

BI2tpfz.jpg

 

Tutaj Pan Adrian B. wprost zachęca do stalkowania Atora oraz jego partnerki i małego dziecka. Na pewno ma poważne powody by tak robić, i nie wątpię że będzie je w stanie przedstawić w sądzie:

 

Tnbnx0P.jpg

 

I jeszcze raz, z sympatią, o Atorze:

 

f0VlQBh.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Marek Kotoński said:

Kolejne dzieło sztuki Pana Adriana. Czy jestem godzien, by zestawiać mnie z jedną z najpotężniejszych postaci w historii świata?

To jest tzw. cenzopapa. Od 2009 roku na wykopie, kwejku i karachanie jest cała masa memów o Janie Pawle II. Bardzo często są to skrajnie obraźliwe, wyśmiewające się z niego. Oczywiście można to zrozumieć tym, że jest to zemsta młodych ludzi za to, że kazano im za młodu czcić człowieka, który tak naprawdę nic wielkiego dla ludzkości nie zrobił. Nijak go porównywać do naukowców lub inżynierów. 

Tego jest cała masa, także na youtube. Sam czasem poprzeglądam, bo także uważam, że ten człowiek jest za bardzo czczony, a niczego wielkiego nie uczynił.
Inny przykład. Wraz z Breivikiem kawałek: 



Cenzopapy: 
https://www.google.pl/search?q=cenzopapy&rlz=1C1GKLA_enPL692PL692&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjhsd7e1L_eAhVqhosKHVpMCuwQ_AUIDigB&biw=1366&bih=657

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Tylko jakie są koszty takowej spawy.  

@majkgodlajk posłuchaj audycji o reparacjach wojennych od Niemców. 

Wniesienie sprawy kilka stów, a danie jej do prokuratury za darmo.

15 godzin temu, SzejkNaftowy napisał:

Moderacja wykopu potrafi w 5 minut od opublikowania usunąć słynnego mema z kosmonautą (#pdk), potrafią ukrywać szybko zyskujące popularność aczkolwiek niezgodne z ich linią polityczną treści itd. Dziwne jednak, że przeoczyli ten obrazek w nazistowskiej estetyce.

Jeśli chodzi o moją osobę, to ani prośby ani groźby nie działają. Mnie można latami dojeżdżać, dopiero wjazd prokuratury ich trochę uspokoił i usunęli Kanistra/Sławka. Być może moderacja wykopu jest lewicowa i mnie nienawidzą, stąd te przyzwolenie na obrażanie mnie, i kłamanie na mój temat? A może jest inny powód.

14 godzin temu, Beckenbauer napisał:

Pozwać go, a za wygrane pieniądze pokryć część zakupu nowego IPhona. Tym bardziej, że sam powiedział, że na to czeka. Już zaczynają zarzucać Markowi niedotrzymywanie słowa w sprawie pozywania hejterów, więc jeżeli jest okazja, by spróbować ich z tego błędu wyprowadzić, to można skorzystać.  I jeszcze temat będzie na audycje, a być może do obiecywanej książki na temat hejtu.

 

Pozwij go z okazji tego, że dziś (5 listopada) obchodzone są imieniny między innymi Sławomira. 

Nie okłamałem ich, nie moja wina że prokuratura działa tak strasznie wolno. Osz cholera, a ja Sławkowi nie złożyłem życzeń :)

13 godzin temu, ElChico napisał:

Jako prawnik, który w dodatku prowadzi takie potyczki o naruszenie dóbr osobistych, proponuję spełnić marzenie tego pana z Wykopu. Sprawa ewidentna, a nic tak nie uczy człowieka, jak konieczność wysupłania odpowiedniej sumy pieniężnej.  Można to nawet dwutorowo zrobić - prywatny akt oskarżenia i niezależnie od tego pozew cywilny o ochronę dóbr osobistych. 

A nie lepiej prokuratura? Może i dłużej, ale prokuratorowi zależy wtedy mocno na skazaniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zauważmy jak ludzie próbują ciekawie deprecjonować innych, z których poglądami się nie zgadzają. Zamiast merytorycznie podyskutować to lepiej powiedzieć nie masz matury to co wiesz o życiu. Albo docinanie, że jesteś niski. Najgorszy wkurw łapie ludzi jak się nie bardzo ma do czego dojebać. Ja lubię podystkutować, rzeczowo wyjaśnić swoje racje i często wychodzi na moje. Tylko mi nikt nie zarzuci braku wykształcenia, wzrostu, czy inaczej ciężko mi dojebać, więc najczęściej słysze „jemu nie przegadasz”, „on ma swój świat” wtedy wiem, że wygrałem dyskusje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m4t 

Cytat

Albo docinanie, że jesteś niski

Akurat Pan Adrian do siłaczy nie należy, dyplomatycznie to ujmując - 55, 60kg łącznej masy :) Więc można podejrzewać (ba! Nawet bezdyskusyjnie założyć), że w świecie realnym nie jest tak "ostry" jak w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.