Skocz do zawartości

Randka a warunki materialne.


Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Conrad napisał:

Jak kończy się ta historia? Pani pozywa go o gwałt ? 

Ta historia to reklama wypozyczalni xd

 

Ale tak serio, to nalezaloby wszystko nagrywac, w dobie dzisiejszych czasow Pani pozwala by o gwalt poprzez wprowadzenie w blad co do statusu majątkowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- taxi, hotel - naprawdę nie ma co panikować

 

ps. jeśli mowa o randkach niskokosztowych poproś panią o pomoc w wyborze kafelków, szafy itp. Większość, które znam sikają na sama myśl. Mam kumpla kamieniarza. Bierze laski na chaty, które wykańcza w celu pomocy, że może coś mi doradzisz.

 

Laski mają kisiel jak się rozkręcają. Tu dywanik, tu stolik tam kwiatka postawimy... Oczyma wyobraźni już widzą siebie jako królowe w twoim domku. Nie popieram tego w jaki sposób on postępuje, ale urządzanie domku afrodyzjak jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, to nie kłamać o aucie czy pieniądzach. Jesteś wartościowym człowiekiem i zasługujesz na szacunek za to kim jesteś i co dobrego robisz a nie to co posiadasz lub kim będziesz za kilka lat. 

 

PS ja mam auto, ale często używam komunikacji miejskiej bo to jest ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Kilka razy w roku wynajmuje auto by pojechać w miejsca trudno dostępne. Troche wyobraźni i już można przeżyć świetną przygodę... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2018 o 12:48, Obliteraror napisał:

Szerokie horyzonty i takie tam duperele naprawdę na niewielu osobach robią wrażenie, niestety. W przeciwieństwie do tzw. "dostrzegalnych elementów pozycji mężczyzny".

I słusznie, bo jakie to 'szerokie horyzonty' ma osoba która zarabia mało? Bo naczytała się jakiejś książki? Czytać, a zrozumieć i wyciągnąć poprawne wnioski to zupełnie różne rzeczy. Jeśli ktoś nie potrafił dojść do jakiegoś sensownego wykształcenia i/lub jakichś osiągnięć w danej branży, a co za tym idzie co najmniej 'słusznych' zarobków to nie ma żadnych 'szerokich horyzontów' tylko jest po prostu literalnym idiotą.

 

Jeszcze można ewentualnie zrobić mały wyjątek dla wykładowców, doktorów akademickich porządnych dziedzin, zarabiających nie za wiele. Ale to naprawdę wyjątki.

 

Amerykanie mają takie świetne powiedzenie do wszelkiego rodzaju mędrków i filozofów (a tych w Polsce pełno). Coś w stylu: "łał, jesteś inteligentny? To musisz nieźle zarabiać, co?". 

 

39 minut temu, Tim2049 napisał:

Najważniejsze, to nie kłamać o aucie czy pieniądzach. Jesteś wartościowym człowiekiem i zasługujesz na szacunek za to kim jesteś i co dobrego robisz a nie to co posiadasz lub kim będziesz za kilka lat. . 

 

Podstawowy szacunek jako do człowieka - jak najbardziej. Ale już 'wyższy' - jeśli ktoś nic nie osiągnął w żadnej dziedzinie, niczego nie udowodnił - zdecydowanie nie.

Edytowane przez marian.x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, samotny_wilk said:

 Generalnie filmik, który zamieszczam poniżej, część z Was na pewno dobrze zna, jest w mojej opinii streszczeniem całego forum - jak duża część kobiet patrzy na mężczyzn, tzn. przez jaki pryzmat one patrzą.

 

 



Generalnie ten filmik powinien być pokazywany nei w kontekście kobiecej spiedoliny na punkcie kasy, a męskiej spierdoliny na punkcie cipki.

Co my widzimy na tym filmiku, i kogo tu naprawdę zdemaskowano? 

Typek chciał pokazać że jak się ubierze, wypozyczy auto, i wynajmie hotel to laska z nim się zabawi. Odkrycie roku. To co ten filmik pokazał naprawdę to głupotę bohatera. Bo co widzimy...misiek pracujący jako składacz mebli w sklepie meblowym, a więc pewnie zarabiał tam jakies grosze, tym bardziej że to w ruskim sklepie, chce sobie coś udowodnić, i bierze pożyczkę, wypozycza ubrania, dobry samochód, sponsoruje kolację w dobrej restauracji, i dobry hotel z trunkami, po to, żeby puknąć laskę, i pokazać jej że jest pusta.

Na polskie warunki pewnie by się wykosztował na to z plus minus 2000 zł. Tak średnio. Za noc z cipką. Później spłata ratami kwoty w wysokości jego miesięcznej pensji. A ona? Kiedy z politowaniem chciał na nią patrzyć żeby jej pokazać jaka jest pusta, po prostu go olała i odeszła w swoja stronę. 

Tyle nawojował. A kasa poszła. Frajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robi kobieta gdy jej coś nie pasuje? Tam są drzwi spadaj frajerze.  A co wy robicie? O matko ona mnie nie zaakceptuje... jestem nikim bo nie mam tego... 

Nie! 

One mają wymagania to wy też miejcie  wymagania!  Jak pannie nie pasuje to go out...  Ja na miejscu autora bym się mieszkaniem na razie nie chwalił. Wolałbym poznać kobietę w momencie gdy się ma "mało" i potem z czasem rozkręcać się. Niż zacząć z wysokiego pułapu i mieć problem to utrzymać.  Podwinie mi się noga  i kobita wystawia rachunek pt. "rozstanie" albo gorzej "rozwód".  


 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.