Skocz do zawartości

Aranżacja mieszkania.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak brat @jankowalski1727 zamierzam kupić w przyszłym roku mieszkanie.

Docelowo mierze w kawalerkę. 27-33 m. 

Pytanie do braci, którzy mają swoje mieszkanie. 

W jakim stylu je urządziliscie? Głównie chodzi mi o to, aby było funkcjonalne i miłe dla oka. Obowiązkowo stół jadalny na dwie osoby plus biurko z komputerem stacjonarnym. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim metrażu to pola manewru nie ma zbyt wielkiego. Bardziej bym się skupił na funkcjonalności i doborze mebli pod względem wymiarów, żeby w trakcie mieszkania sobie kończyn nie obijać.

 

Jak sam nie masz oka do takich spraw to wynajmij sobie jakiegoś architekta wnętrz. Są firmy oferujące całość od projektu po wykonanie. Siadasz z takim i gadacie co Cię interesuje, co chcesz, on mówi jakie są opcje, co się da, czego się nie da i krok po kroku masz projekt, który ich pracownicy później realizują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem czy już urządziłeś mieszkanie, ale sam obecnie jestem na etapie remontu i planuję zaplanować pomieszczenia nowoczesne, ale jednocześnie przytulne. Warto jest poszukać inspiracji na portalach takich jak
wspomniany homebook

pinterest

oraz gazety wnętrzarskie (które szczerze powiedziawszy przegląda mi się osobiście najlepiej i najwięcej pomysłów znalazłem właśnie tam). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.