Skocz do zawartości

Spotkanie kolejnego dnia - shit test czy faktyczna inicjatywa?


raven

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzięki za odpowiedzi.

Zdecydowałem, że pójdę - krótko poinformowałem panią, że będę o 20. Ta natychmiast odpisała, że super, tylko nie wie czy będzie już w domu o tej godzinie i da znać, jak będzie wracać. Co sądzicie??

Ja uznaję, że jeśli nie odwoła przed samym spotkaniem, to wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma coś ważnego do roboty to spoko, jeżeli to jakaś pierdoła to mówisz, że nie masz całego wieczora i zobaczysz, że będzie stała na czas jak wartownik pod pałacem buckingham. :D

 

Oczywiście żarty, leć na żywioł o nic nie pytaj najwyżej zdasz relacje jak było i może się czegoś nauczysz. Pozdro.

 

Edytowane przez Koszwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, raven napisał:

Panowie, dzięki za odpowiedzi.

Zdecydowałem, że pójdę - krótko poinformowałem panią, że będę o 20. Ta natychmiast odpisała, że super, tylko nie wie czy będzie już w domu o tej godzinie i da znać, jak będzie wracać. Co sądzicie??

Ja uznaję, że jeśli nie odwoła przed samym spotkaniem, to wszystko gra.

Pisze sama że tęskni ale nie wiem czy na 20 będzie w domu. Mówi jedno zaraz drugie. TEST jakich mało;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widzicie że autor sam proponuje/narzuca dni i godzinę ;) jak jej zależy to na 20 się wyrobi chill. Nie każdy siedzi w chacie 24h. 

 

Ps. Już szuka bielizny i musi jeszcze ogolić boberka po pracy. A to nie jest dla nich 5 min 

Edytowane przez Szefito
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, EMKEJ napisał:

Jak Bracia sobie radzili z randkowaniem przed znalezieniem tego forum? ?

Całkiem nieźle udawało im się nawet fasolki zasadzać.

 

 Ale też zacząłem się zastanawiać czy na to forum nie lepiej trafiać trochę później. Bo niektórzy już przy pierwszych randkach doszukują się schematów. Pamiętajcie że młode kobiety, tez nie są od razu ekspertami od shit testów. Niektóre myślą że będzie jeden jedyny. Później odpala się im gadzi mózg. Więc bez spiny na spotkanie trzymać ramę i szaleć ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jej powiedział, że wpadnę ale przytulać się nie będę. Wszystko w żarcie. 

 

Jak napisała, że nie wie czy się wyrobi to niech się określi na przykład do 15 i tyle. Jak nie, to pierdolisz bawisz się gdzie indziej. 

Jak jest napalona to Sama się zdecyduje szybko i będziesz miał jasność.

 

I tak jak piszą jak Cię dziś wystawi to już jest problem i wtedy bym się przejmował dopiero. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Szefito napisał:

Całkiem nieźle udawało im się nawet fasolki zasadzać.

 

 Ale też zacząłem się zastanawiać czy na to forum nie lepiej trafiać trochę później. Bo niektórzy już przy pierwszych randkach doszukują się schematów. Pamiętajcie że młode kobiety, tez nie są od razu ekspertami od shit testów. Niektóre myślą że będzie jeden jedyny. Później odpala się im gadzi mózg. Więc bez spiny na spotkanie trzymać ramę i szaleć ;)

Dokładnie.
Forumową wiedzę trzeba stopniowo przetrawić.
Ja aktualnie flirtuję sobie z pańcią 22 lata starszą(mój nowy rekord :)) i już zauważyłem z @Zerwito zarzucane przez pańcię shit testy.
Notabene brat mi w początkowej fazie pomógł i pobudził mojego wewnętrznego zwierza.
Warto się uczyć od bardziej doświadczonych braci :) 

Bardzo się Pani spodobałem, dlatego gdy nasza rozmowa wchodziła w namiętny tor, to pańcia zarzuciła we mnie gówno testami :) 
Nieważne czy kobieta ma 19 lat, 21 czy 42 - zawsze zarzuci shit testem, jeżeli jej poziom zainteresowania jest baaardzo wysoki :) 
W szarmancki, jak i zabawny sposób odbiłem jej głupie teściki i zaczęliśmy się coraz bardziej do siebie zbliżać :) 
Nie chce się tu rozpisywać,  lecz jest to chyba najciekawsza kobieta jaką dotychczas miałem okazję poznać i świrować :) 
Jeżeli te testy nie są agresywne, nagminne, uciążliwe, to ta cała zabawa z testami zaczyna się robić nieco zabawna ;) 


Kolego @raven nie ma co się doszukiwać teścików.
Zanim się obejrzysz pańcia coś zarzuci i wtedy naturalną męską reakcją zdasz.
Kiedyś nikt się nad żadnymi testami nie zastanawiał.
Po prostu mężczyźni rozpinali spodnie, wyciągali i kładli wyjebane jaja na stół.
Czyli po prostu robili swoje nie traktując zbyt poważnie pańci głupich tekścików, jeszcze ładnie je ripostowali, a czasem i lekko dogryzali ; ) 
Odwołałeś pierwszy raz, więc dzisiaj jest napalona x2.
Jak piszą bracia wyżej - rozważałbym nawet i zabawne oraz seksualne postawienie warunku właśnie w postaci ulubionej bielizny etc. ;) 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, update - panna napisała, że będzie szybciej w domu, a ja dotarłem zgodnie z zapowiedzią. Atmosfera spotkania bardzo dobra, zrobiła kolację, sama inicjowała kontakt, przytulaski itp. Pojawił się co prawda drobny shit-teścik odnośnie mojej odmowy spotkania dzień wcześniej, ale żartobiliwie odbiłem i znaleźliśmy się w sypialni dość szybko?

Dzięki za wasze cenne porady Bracia?

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tomko napisał:

@raven W sypialni? To na pewno kolejny test. Chce cię wrobić w dziecko! Huehue

Hahaha dokładnie.

 

 Czyli wszystko po staremu na początku jest super !!! ?? Cenna rada to mieć gumki i trzymać ramę. A tak to cieszyć się puki jest oszołomiona Tobą. 

Edytowane przez Szefito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 6.11.2018 o 13:03, raven napisał:

Bracia doradźcie?

 

Wczoraj dzwoniłem do panny umówić się na poniedziałkowy wieczór, w trakcie rozmowy okazało się, że przychodzi do niej siostra na pogaduchy i zostaje na noc - uznałem, więc, że nie będę się wbijać, niech sobie panie pogadają. Panna jednak nalegała, abym przyjechał i również został, ale odmówiłem i na tym skończyliśmy rozmowę. Późnym wieczorem napisała, że tęskni.

Teraz przed południem pisze i pyta, czy planuję ją odwiedzić dzisiaj i poprzytulać?

Jak sądzicie - czy to faktyczna inicjatywa i chęć spotkania czy też shit test mający sprawdzić, czy przylecę jak piesek na zawołanie?

 

No nie wierze.... Gosciu laska pisze, że teskni i chce sie "poprzytulać" a ty doszukujesz sie jakies wiekszej głębi. Shit test to jest wtedy kiedy mowi, ze jestes malo męski albo cisnie po tobie zeby sprawdzic czy masz swoje zasady. Po co ta mentalna gimnastyka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.