Skocz do zawartości

Zięba być może odpowie za swoje ostre słowa.


Lethys

Rekomendowane odpowiedzi

https://bezprawnik.pl/zieba-prokuratura/amp/

 

 Panowie, co o tym sądzicie? Czyżby starał się zakrzyczeć swoje błędy? Czy uważacie, że jego praktyki są dobre dla ludzi? 

 

 Przyznam szczerze, że traktowałem go jako człowieka znającego się na rzeczy. Jakie jest Wasze zdanie?

 

Prosiłbym o przeniesienie do działu ogólnego o zdrowiu. Źle zaznaczyłem, przepraszam.

Edytowane przez Lethys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie jaką usiłuje się wywołać panikę - choćby z zachorowaniami na odrę, jak czytam to mam wrażenie że to już epidemia, jakie jest parcie na szczepienia, jak wyśmiewa się ludzi, którzy są przeciw szczepieniom... powiozą go w ramach tej kampanii dla przykładu, a sprawę rozdmuchają i będą używać jako przykład oraz argument wprowadzenia przymusowych szczepień.

Obecnie poza dziećmi chcą szczepić starsze osoby, w instytucjach państwowych szczepienia wśród pracowników to obecnie prawie przymus.

Lekarz nigdy nie poświadczy przeciw lekarzowi, nigdy nie podważy jedno decyzji - ci którzy się na to poważną lądują na marginesie.

Edytowane przez wojkr
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wczytywałem się co tam dokładnie się stało, ale chciałem napisać o panującym obecnie trzęsieniu ziemi na skutek zachorowań na odrę, które na obecną chwilę wynosi 71 przypadków, a mamy prawie już koniec roku.

Wszystkie media i radia trąbią o kataklizmie bo się ludzie nie szczepią, a głupie społeczeństwo wierzy we wszystko co powiedzą w telewizorku, gdzie później na lewo i prawo sieją zamęt i oburzenie, zamiast sami na własną rękę sprawdzić konkretne badania na ten temat, oraz przeanalizować czemu oraz skąd te problemy się biorą.

Po prostu ciemna masa...

 

Tak jak mówiłem mamy 71 potwierdzonych przypadków odry na 6.10.18r.

Gdzie Ci wszyscy ludzie byli kiedy w 2014 roku było 110 przypadków zachorowań? Jakoś nikt o tym zbytnio nie trąbił.

Wszystkie dane są dostępne na stronie Banku Danych Lokalnych.

Edytowane przez Koszwil
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Janie Ziębie zbierał i nagrał materiał Pan Marszałkowski. Podsumowując wyszło, że Jan Zięba jest przeciwny koncernom farmaceutycznym, a sam poleca i sprzedaje jakieś cudowne lekarstwa też jakiegoś koncernu ? Do tego jest wieloletnim sprzedawcą, a jego kursy medyczne, czy szkołe, gdzie się uczył ciężko zlokalizować. Po prostu jej nie ma i może w ogóle nie było.

 

Jeśli nie wiesz o co chodzi, to chodzi o kase. Szkoda, że wykorzystywani są przez takich ludzi ludzie chorzy, często przeznaczające ostatnie oszczędności na te cuda.

Tu link: 

 

Polecam też posłuchać co znajduje się w suplemenatch, bo tego nikt nie kontroluje:

 

 

I jeszcze przyda się film o homeopati oraz efekcie placebo:

 

 

 

I ulubiony o szczepionkach: 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SławomirP napisał:

Powoli powiedzenie złego słowa na szczepionki

Nie prawda.

 

Jaką alternatywe masz jak nie szczepienia?

 

Każdy krzyczy, że szczepienia złe. No zobacz ile ludzi jest zdrowych i nic im po szczepionkach nie jest. 

 

Wole, aby po szczepieniach chorowało tyle ludzi ile choruje niż więcej bez szczepień.

 

Proste jak budowa cepa. 

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bronisław firmy farmaceutyczne płaciły gigantyczne odszkodowania za zatajanie wielu syfów, które sprzedawały jako leczące ludzi. Wielu ludzi poumierało w męczarniach, bo jak "naukowy bełkot" NIE BAŁO SIĘ korporacji farmaceutycznych, chociaż ciekawe czy on sam wierzy w to, co mówi. Żaden ze znajomych mi lekarzy nie szczepił się na grypę, nikt nie chce się po niej ciężko pochorować. Wielu ludzi się ciężko pochorowało po szczepionce na grypę.

 

Moja ciocia (trzy fakultety medyczne), moja przyjaciółka (dwa fakultety), kilku znajomych lekarzy - nikt nie szczepi siebie ani swojej rodziny. Ciekawe, nie?

 

Jeśli ktoś tak wiele razy oszukiwał, to mu się nie ufa bezbrzeżnie, tylko sprawdza samemu informacje. 

 

Tu masz pierwsze z brzegu oszustwo z tvn-u, żeby nie było że jakiś portal antyszczepionkowców - https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/miliardy-odszkodowania-za-najwieksze-oszustwo-zdrowotne-w-historii-usa,262427.html

 

Zresztą nikt nie mówi że szczepionki są złe, tylko to co teraz dają dzieciakom jest złe (bodajże rtęć w szczepionkach) i powoduje autyzm. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bronisław napisał:

Nie prawda.

 

Jaką alternatywe masz jak nie szczepienia?

Ale co to ma do tego co powiedziałem? Chodzi o to, że powiedzenie czegokolwiek złego bez znaczenia, czy masz racje, czy nie, kończy się obrzuceniem gównem. Powoli wymagana jest całkowita bezkrytyczność wobec szczepień i koncernów farmaceutycznych. Każdy kto mówi coś niewygodnego zostaje zadeptany przez wściekły tłum.

 

15 minut temu, Bronisław napisał:

Wole, aby po szczepieniach chorowało tyle ludzi ile choruje niż więcej bez szczepień.

 

Zmuszasz część ludzi do samobójstwa nie dając im wyboru. Skoro jest ryzyko śmierci, to powinni mieć możliwość zadecydowania o swoim losie.

 

"Ja, tak analizując, myślę sobie w ten sposób. Że ile Polska miała przyjąć tych uchodźców? 7 tysięcy. No to załóżmy, że przyjmujemy te 7 tysięcy i wśród nich jest jeden zamachowiec. I wysadza w powietrze, ginie 10 Polaków. Ale uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które uciekały przed wojną."

 

Czyli opłaca się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdemu kto narzeka na szczepienia należy spakować do komorki i kazać oglądać dokumenty o polio, ospie, krztuścu, gruźlicy czy innych chorobach z ciemnych wieków. Każdemu kto nie zaszczepi dziecka powinno się zabrać 500+ i dzieci nie przyjmować do przedszkola. Sam mam dziecko co miało i ma komplikacje po szczepieniu, ale teraz nadal bym podjął taka sama decyzjedecyzje i zaszczepił. Jeżeli ludzie myślą że koncerny zabijają majątek na szczepionkach na te wszystkie choroby to jest skończonym idiotą. Koncerny zarabiają na patentowych lekarstwach, a szczepionki to marginalne źródło dochodu.

 

Co do Zięby to facet jest erudytą i majątek zbudował na naiwności i naciąganiu faktów. Jest w zarządzie / radzie nadzorczej / wspólnikiem w mnóstwie spółek m.in. handlujacymi suplementami. Suplementy są poza kontrolą agencji zdrowia. Sam uważam, że medycyna alternatywna ma swoje miejsce obok nowoczesnej, ale w życiu jej nie zastąpi. Większość tych szamanów należy zamknąć, ale zdarzają się ludzie inteligentni pokazujący alternatywne metody leczenia lub diagnozy. Brakuje lekarzy co holistycznie podejdą do pacjenta, ale podobnie jest z innymi dziedzinami. Programista nie postawi i zabezpieczy serwera, a administrator nie zaprogramuje logiki w bazie danych. Te czasy ludzi orkiestry już nie wrócą.

 

  • Dzięki 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teoria, że wraz z szczepionkami wstrzykiwane są choroby. Później zależy to już od zwykłego przypadku czy dorosły człowiek będzie miał raka czy coś innego. Po prostu dostajemy pełną pulę a w ciągu życia jakieś wywoływacze (jedzenie, promieniowanie?). Dla mnie jako miłośnika teorii spiskowych ma to sens.

Edytowane przez loh-pan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wyżej proponujesz segregację dzieci ze względu na wykonane zabiegi, ciekawe co później zaproponujesz. Może segregacja dzieci w przedszkolach ze względu na pochodzenie, religię, zamożność rodziców? Nie tak dawno, 70 lat, gościu robił segregację i ty łapałbyś się do tych podludzi, którzy szli do pieca. Fajnie nie? Do tego piszesz, że twoje dziecko miało i ma jakieś komplikacje po szczepieniach i dalej byś szczepił - dla mnie to jest niepojęte. Jesteś strasznie głupi.

 

Co do Zięby wystarczyło by wziąć jego książki i pokazać w których miejscach on kłamie i tyle. Odkąd on działa w internetach to nie widziałem nikogo kto by podważył co tam jest napisane.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Pater Belli napisał:

Sam mam dziecko co miało i ma komplikacje po szczepieniu, ale teraz nadal bym podjął taka sama decyzjedecyzje i zaszczepił.

Masakra.

Więcej nic nie mówię.

Niech bóg da by to dziecko nie miało silnych powikłań po tych szczepach.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, brat mniejszy napisał:

Co do Zięby wystarczyło by wziąć jego książki i pokazać w których miejscach on kłamie i tyle. Odkąd on działa w internetach to nie widziałem nikogo kto by podważył co tam jest napisane

Słabo szukasz ????

22 minuty temu, brat mniejszy napisał:

Jesteś strasznie głupi

Ważne, że Ty mądry jesteś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SławomirP napisał:

Każdy kto mówi coś niewygodnego zostaje zadeptany przez wściekły tłum.

Bardzo dobrze znany mechanizm psychologiczny. Łatwiej jest kogoś oszukać, że robi dobro, niż mu udowodnić, że robił zło pod przykrywką robienia dobra.

Lekarze i pielęgniarki w większości wierzą że działają dla dobra pacjenta, i tak jest od dawna (on słabnie, szybciej upuszczajcie krew - XIII wiek; on ma migrenę, podajcie wiertło do trepanacji - XIV wiek; on słabnie, przystawcie mu więcej pijawek - XVI wiek; on słabnie, dajcie mu więcej morfiny - XIX wiek itd.).

W pewnym sensie, dzisiaj powinnością jest pamiętać, że za dwadzieścia-pięćdziesiąt lat, ówczesny lekarz powie "o Boże, co oni wtedy robili biednym pacjentom!".

 

12 minut temu, Marek Kotoński napisał:

firmy farmaceutyczne płaciły gigantyczne odszkodowania za zatajanie wielu syfów, które sprzedawały jako leczące ludzi

Oficjalny program CASSPER:

https://www.cbsnews.com/news/inside-gsks-cassper-ghostwriting-program/

W skrócie: "the intent of CASSPER was to flood the market with ghostwritten information. It states: Paxil Product Management has budgeted for 50 articles for 2000."

Czyli GSK miało budżet przeznaczony dla tych, którzy pisali artykuły naukowe o ich produkcie - nawet "pomagali" je pisać, dostarczali "wiarygodne" dane itd.

 

24 minuty temu, Pater Belli napisał:

Koncerny zarabiają na patentowych lekarstwach, a szczepionki to marginalne źródło dochodu

Z raportu GSK za 2017, rok, leki to ~17mld$ obrotu, a szczepionki ~5mld$ obrotu, przy podobnym oficjalnym zysku rzędu 30%.

https://www.gsk.com/en-gb/investors/corporate-reporting/annual-report-2017/

Nie wiem czy to marginalne, ja tam bym wziął marginalną podwyżkę o 5/22=~30%. Ciekawostką jest że szczepionki są promowane jako rynek rosnący w szybszym tempie, z większą perspektywą na wzrost.

29 minut temu, Pater Belli napisał:

Jeżeli ludzie myślą że koncerny zabijają majątek na szczepionkach na te wszystkie choroby to jest skończonym idiotą.

To się nazywa przejęzyczenie Freudowskie - koncerny ZABIJAJĄ majątek.

Ja za Lemem myślę, że jest dużo ludzi, którzy wierzą że notowane na giełdzie spółki istnieją po to by wydawać pieniądze, nie patrząc na zyski - i w imię wyższych celów generują straty. Że nie posuną się do czegoś tak nieetycznego jak produkcja i sprzedaż wadliwych leków (Puerto Rico case), odbywająca się przez trzy lata. Że nie przekupią żadnego lekarza czy ministra aby wybrał ich szczepionkę (proces w Grecji, i nasze własne dochodzenie CBA). Że nie będą fałszować wyników badań, przy okazji przedstawiając je jako niezależne (Japonia). Że nikt żadnemu lekarzowi nie zaproponuje wycieczki czy innych profitów aby przepisał konkretny lek (Chiny).

 

Takie altruisty to są, Panie, jak kobiety chcą aby wszystkim było dobrze; my mężczyzny musimy im wierzyć, bo mówią że robią wszystko dla naszego dobra i nic, bidulki, z tego nie mają.

 

40 minut temu, Pater Belli napisał:

Co do Zięby to facet jest erudytą i majątek zbudował na naiwności i naciąganiu faktów. Jest w zarządzie / radzie nadzorczej / wspólnikiem w mnóstwie spółek m.in. handlujacymi suplementami.

Oprócz wielkich rekinów, na łowisku żerują tez mniejsze rybki. Jeśli to co piszesz o nim jest prawdą, to jest taki sam jak reszta towarzystwa, i niewiele się różni od objazdowego sprzedawcy cudownych leków sprzed stu lat. Tylko wtedy takich w pierzu i smole taczano.

 

1 godzinę temu, SławomirP napisał:

Skoro jest ryzyko śmierci, to powinni mieć możliwość zadecydowania o swoim losie.

Tak jak robiona jest polaryzacja "nie jesteś za PiS, to jesteś za PO", tak robiona jest polaryzacja "nie chwalisz szczepionek, to jesteś skończonym idiotą". Polaryzacja jest nam robiona. Nam, ale czy dla nas?

Co ciekawe skoro nagonkę organizuje tak TVN jak i TVP zgodnie i pod jeden skrypt, łamie to wszelkie iluzje że są to siły polityczne niezależne od siebie.

 

Myśl sarkastyczna, czyli podsumowanie zdania Kesperta: Zakaz szczepionek to bzdura. Szczepionki mają potencjał by ratować życie, tak jak mają skutki uboczne - to oczywiste. Niektórzy producenci robią lepsze produkty niż inni - też oczywiste. Ale dobrowolność szczepień, taka jaka jest w "oświeconych" krajach zachodu jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania - o, za tym jestem. Żeby u nas była "oświecona Europa" i dobrowolność, jak tam. Żeby lekarz mógł zadecydować który preparat z dostępnych jest najwłaściwszy dla danego pacjenta, o czasie podania szczepionki, ba nawet by znalazł czas by wyjaśnić zalety, i możliwe skutki uboczne, każdemu pacjentowi - i nie na zasadzie "bo tak, ja wiem lepiej". Branie wzorców z zachodu, to chyba cały lewicowy liberalizm powinien popierać, no nie? A nie taki zaściankowy ciemnogród jak szczepienia obowiązkowe, co wciąż u nas panuje od czasów komuny.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Masakra.

Więcej nic nie mówię.

Niech bóg da by to dziecko nie miało silnych powikłań po tych szczepach.

 

Może zbyt to uprościłem. jest podejrzenie, że szczepienie mogło być przyczyną astmy oskrzelowej. Niemniej jednak wolałbym nie ryzykować, aby dziecko zachorowało na krztusiec. Nie jestem tez zwolennikiem szczepienia na byle co jak grypa, czy pneumokoki, jednak każdy ma rozum i sam decyduje. Tężec wywołuje jeden rodzaj bakterii, podobnie z krztuścem. Mam nie zaszczepić dzieci? Cały ten syf antyszczepionkowy wywołują jakieś bezmózgi. Co są równie bezmyślni jak ci co ślepo wierzą Rydzykowi. Nie życzę nawet im aby dotknęła ich tragedia konsekwencji nie zaszczepienia na chorobę zakaźną.

 

@brat mniejszy Nieźle porównujesz. Dla ciebie utrata świadczeń społecznych jako konsekwencja niedostosowania sie do wymagań społecznych jest na równi z nazizmem to życzę powodzenia. Nie życzyłbym sobie, aby moje dziecko chodziło do przedszkola z dzieckiem niezaszczepionym na choroby zakaźne. Podobnie nie życzę sobie, aby dziecko chore było do tego przedszkola odstawiane przez rodziców, bo nie mają co z nim zrobić i w konsekwencji zaraża inne maluchy. Ty najwidoczniej dzieci nie masz. Nie obrażaj mnie, jak nie zgadzasz się z tym co napisałem. Epitetami cie nie obrzucę, bo nie zniżam się do takiego poziomu. Oczekuję, że pokarzesz klasę i przeprosisz za wyjątkowo chamski i nieprzemyślany post.

 

Na szczęście mieszkam tam gdzie jako warunek konieczny przyjęcia do przedszkola każą przedstawić aktualną książeczkę szczepień, a pominięcie badań okresowych jest raportowane do opieki społecznej. Dla mądrego profilaktyka powinna zawsze stać na pierwszym miejscu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

firmy farmaceutyczne płaciły gigantyczne odszkodowania za zatajanie wielu syfów, które sprzedawały jako leczące ludzi. Wielu ludzi poumierało w męczarniach

Zgodzę się z Tobą i cieszę się, że płaciły odszkodowania. Tak piwinno być. 

Jeśli zatajają prawdę i to wpływa na zdrowie człowieka to zawsze powinno się ponieść yego konsekwencje.

 

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Żaden ze znajomych mi lekarzy nie szczepił się na grypę, nikt nie chce się po niej ciężko pochorować. Wielu ludzi się ciężko pochorowało po szczepionce na grypę.

Ja nie poruszam tematu szczepień na grypę. Nie jest to szczepienie obowiązkowe. I zgadzam się, że jeśli nie trzeba to jak najmniej takich szczepień.

 

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Jeśli ktoś tak wiele razy oszukiwał, to mu się nie ufa bezbrzeżnie, tylko sprawdza samemu informacje

Tak nie ufam bezbrzeżnie, dlatego sprawdzam w wielu źródłach. 

 

Dlatego bardziej ufam nauce i medycynie niż "alternatywnej medycenie" ponieważ za każdym razem, gdy zagłębiam się w jej teorie napotykam, albo na znachorów, albo na brak badań, historie jakiś tam ludzi itd. 

 

Na tej podstawie oceniam co jest bardziej prawdopodobne.

 

 

Do tego wszystkie kwestie związane z tymi teoriami spiskowymi odnośnie szczepionek, czy Jana Zięby i reszty są przedstawione w tych filmikach co podałem. 

 

33 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Masakra.

Więcej nic nie mówię.

Niech bóg da by to dziecko nie miało silnych powikłań po tych szczepach.

To się nazywa mniejsze zło. Jeśli by nie zaszczepił dziecka ryzyko byłoby dużo wieksze na śmierć dziecka w wielkim cierpieniu.

 

1 godzinę temu, Pater Belli napisał:

Każdemu kto nie zaszczepi dziecka powinno się zabrać 500+ i dzieci nie przyjmować do przedszkola.

Z tym się nie zgodzę.

 

Resztę popieram!!!

9 minut temu, Kespert napisał:

W pewnym sensie, dzisiaj powinnością jest pamiętać, że za dwadzieścia-pięćdziesiąt lat, ówczesny lekarz powie "o Boże, co oni wtedy robili biednym pacjentom!".

Co dasz w zamian? Bo pisać, że to co robimy teraz jest słabe z tym co będziemy robić za 50 lat to napisać może każdy i prawdopodobnie może to być prawdą. Ale może na ten moment to najlepszy sposób jaki mamy do dyspozycji.

 

17 minut temu, Kespert napisał:

Szczepionki mają potencjał by ratować życie, tak jak mają skutki uboczne - to oczywiste. Niektórzy producenci robią lepsze produkty niż inni - też oczywiste. Ale dobrowolność szczepień, taka jaka jest w "oświeconych" krajach zachodu jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania - o, za tym jestem. Żeby u nas była "oświecona Europa" i dobrowolność, jak tam. Żeby lekarz mógł zadecydować który preparat z dostępnych jest najwłaściwszy dla danego pacjenta, o czasie podania szczepionki, ba nawet by znalazł czas by wyjaśnić zalety, i możliwe skutki uboczne, każdemu pacjentowi - i nie na zasadzie "bo tak, ja wiem lepiej". Branie wzorców z zachodu, to chyba cały lewicowy liberalizm powinien popierać, no nie? A nie taki zaściankowy ciemnogród jak szczepienia obowiązkowe, co wciąż u nas panuje od czasów komuny.

To mi się podoba. Tylko na zachodzie masz więcej edukacji na ten temat. 

U nas jest za mało i ludzie sami nie wiedzą czemu mają szczepić dzieci i zaczynają wierzyć w teorie spiskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Kespert napisał:

Z raportu GSK za 2017, rok, leki to ~17mld$ obrotu, a szczepionki ~5mld$ obrotu, przy podobnym oficjalnym zysku rzędu 30%. 

https://www.gsk.com/en-gb/investors/corporate-reporting/annual-report-2017/

Nie wiem czy to marginalne, ja tam bym wziął marginalną podwyżkę o 5/22=~30%. Ciekawostką jest że szczepionki są promowane jako rynek rosnący w szybszym tempie, z większą perspektywą na wzrost. 

Obrót a dochód to zupełnie coś innego. Tak samo nie uzyskasz informacji z raportu ile zarabiają na szczepionkach na znane choroby zakaźne a ile na innych szczepionkach. Mam znajomego w japońskiej firmie farmaceutycznej w dziale RD, który twierdzi, że najpopularniejsze szczepionki to mało znaczący dochód i często im się nie kalkuluje usprawnienie takich produktów.

 

35 minut temu, Kespert napisał:

To się nazywa przejęzyczenie Freudowskie - koncerny ZABIJAJĄ majątek.

Ja za Lemem myślę, że jest dużo ludzi, którzy wierzą że notowane na giełdzie spółki istnieją po to by wydawać pieniądze, nie patrząc na zyski - i w imię wyższych celów generują straty. Że nie posuną się do czegoś tak nieetycznego jak produkcja i sprzedaż wadliwych leków (Puerto Rico case), odbywająca się przez trzy lata. Że nie przekupią żadnego lekarza czy ministra aby wybrał ich szczepionkę (proces w Grecji, i nasze własne dochodzenie CBA). Że nie będą fałszować wyników badań, przy okazji przedstawiając je jako niezależne (Japonia). Że nikt żadnemu lekarzowi nie zaproponuje wycieczki czy innych profitów aby przepisał konkretny lek (Chiny).

 

Takie altruisty to są, Panie, jak kobiety chcą aby wszystkim było dobrze; my mężczyzny musimy im wierzyć, bo mówią że robią wszystko dla naszego dobra i nic, bidulki, z tego nie mają.

 

Tam gdzie biznes i pieniądze tam nie ma etyki niestety. Jednak medycyna do czegoś się przydała, podobnie jak farmacja i znacząco przedłużyła średni czas życia ludzi, czasami się zastanawiam czy słusznie. Big Pharma to Big biznes i tego nie przeskoczysz. Możesz decydować sam o sobie czy się leczyć lekami czy ziołami. Nowotwory to zupełnie inny temat zbyt duży na to forum myślę

 

@Kespert W Niemczech nie ma dobrowolności szczepień, podobnie jak w Norwegii. Podstawowe szczepienia musisz zrobić dziecku inaczej opieka społeczna ci to inaczej wytłumaczy. Skład szczepiionek jest natomiast lepszy na zachodzie niż w Polsce, ale w kraju b. często mogłem decydować którą szczepionkę mogę użyć. Oczywiście dodatkowo płacąc. Podobnie jak z plombami u lekarza.

 

Wracając do Zięby, to facet manipuluje faktami i dobrze to przedstawił w swojej książce pt. Ukryte Terapie. Za pierwszym razem łyka się wszystko, za drugim już nie jest tak słodko i manipulację można łatwo wychwycić. Wyrządził więcej zła niż dobra, bo większość ludzi czytają jego książkę podchodzą do niej bezkrytycznie. Jeżeli swoimi radami doprowadził do śmierci powinien być przedmiotem śledztwa i procesu jeżeli znajdą dowody potwierdzające jego winę. Jeżeli to pomówienia to równie dobrze. Jednak ja na jego temat nie zmienię zdania. Jednak żyjemy w wolnej części świata i możemy decydować kogo chcemy słuchać, a kogo nie.

 

Strasznie podobała mi się scena w serialu House

https://www.youtube.com/watch?v=GLqS5dAxKj8

 

 

 

Edytowane przez Pater Belli
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.