Skocz do zawartości

Wstydzę się przyznać, że mam konto na naszym forum...


WladomirrrrrrPutin

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt z moich znajomych o tym nie wiem i lepiej żeby tak zostało. Nie zrozumcie mnie źle, ale przynależenie do Waszego grona jest jednoznaczne z zacofaniem i zaściankiem w oczach większości społeczeństwa. Gdybym komuś o tym powiedział, prawdopodobnie byłbym obiektem drwin i szykan ze strony znajomych... Ciekaw jestem jak to jest u Was -  nie macie problemów z tym, czy też się ukrywacie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, WladomirrrrrrPutin napisał:

Nikt z moich znajomych o tym nie wiem i lepiej żeby tak zostało. Nie zrozumcie mnie źle, ale przynależenie do Waszego grona jest jednoznaczne z zacofaniem i zaściankiem w oczach większości społeczeństwa. Gdybym komuś o tym powiedział, prawdopodobnie byłbym obiektem drwin i szykan ze strony znajomych... Ciekaw jestem jak to jest u Was -  nie macie problemów z tym, czy też się ukrywacie ?

Jeśli wstydzisz się mówić o tym co Cię interesuje. Pogłębia wiedzę nie tylko w kontaktach z kobietami. Opuść forum ryczaacy szympansie A język i mowy ucz się gdzie indziej. .

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, WladomirrrrrrPutin napisał:

Nie zrozumcie mnie źle, ale przynależenie do Waszego grona jest jednoznaczne z zacofaniem i zaściankiem w oczach większości społeczeństwa. 

Akurat tutaj pierdolish mega głupoty.

Zdecydowana większość społeczeństwa nie ma zielonego pojęcia o istnieniu takiego miejsca

i gdy komuś powiesz tą nazwę to nie będzie wiedział o czym mówisz.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, WladomirrrrrrPutin said:

Nie zrozumcie mnie źle, ale przynależenie do Waszego grona jest jednoznaczne z zacofaniem i zaściankiem w oczach większości społeczeństwa.

Póki co transwestyci nie są większością społeczeństwa...

 

O forum mówię wszystkim znajomym. Nie wiem czy ktoś z nich założył tu konto, ale anonimowo kilku kumpli na pewno tu zajrzało.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wstydzę, bo i nie ma czego, ale nie mówię, ani nie rozmawiam na takie tematy ...właściwie to w pracy i wśród znajomych nie mówię o moich sprawach prywatnych.

Z znajomymi rozmawiam o wspólnych zainteresowaniach - motoryzacja, wyjazdy, na temat pracy czy zarobków nie rozmawiam wogóle.

W pracy rozmawiam o ... pracy i pogodzie, natomiast nic na temat życia prywatnego, czy znajomych...mam dzięki temu dużo mniej kłopotów i nerwów.

Edytowane przez wojkr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha a ja sie nie przejmuję. Naszukałem się kiedys pomocy, trafiłem na ten diament mistrza Marka. I nikomu nie rozpowiadam gdzie jest ten skarb. Będą chcieli to poszukują jak ja. Ale czego tu się wstydzić. Wręcz odwrotnie być dumnym z przynależności do Braci. 

Edytowane przez Szefito
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, WladomirrrrrrPutin napisał:

Nie zrozumcie mnie źle, ale przynależenie do Waszego grona jest jednoznaczne z zacofaniem i zaściankiem w oczach większości społeczeństwa.

Zacznijmy od tego, że większośc społeczeństwa nie wie, że takie forum istnieje.

Może młodzi wiedzą, ale gdy wspominam czasami moim rówieśnikom - nie wiedzą nic.

Czy czytają - nie wiem. Ale nie sądzę widząc ile w nich białorycerzenia spod pantofla żony (umiarkowanie wiernej zeby to tak łagodnie ująć).

 

Albo i czytają - lecz sami nie wierzą, że ich żona jest umiarkowanie wierna :) :) :)

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie forum bardzo pomogło gdy potrzebowałem pomocy, była to darmowa ( jakże niedoceniana ) i bezinteresowna pomoc. Zawsze będę mówił każdemu gdzie tą pomoc dostałem. A i groszem jak tylko będę mógł forum wspomogę.

Dla mnie Marek i Wy jesteście jak Bracia.

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, WladomirrrrrrPutin napisał:

ale przynależenie do Waszego grona jest jednoznaczne z zacofaniem i zaściankiem w oczach większości społeczeństwa.

 

Większość jest zawsze głupia, więc po co przejmować się opinią większości? Głupich w puli jest zawsze więcej i ich się nie przekona. Prawda, wiedza i mądrość to domena mniejszości i niech tak pozostanie. To co każdy sobie robi w wolnym czasie niech pozostanie jego prywatną sprawą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Ksanti napisał:

gdy komuś powiesz tą nazwę to nie będzie wiedział o czym mówisz.

I zaczną się śmiać co to za durne miejsce. Kolega @WladomirrrrrrPutin ma rację i mi się też to zdarza. Często kończy się to później "a nie mówiłem?". Ludzie się podśmiechują pod nosem - to jest normalne. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że tu jestem, wie tylko mój najlepszy przyjaciel... Polecałem mu forum, ale nie wiem czy tu zajrzał. Nie chwalę się że tu jestem, ale też specjalnie nie kryję, jak ktoś zerknie na kompa, to zobaczy co czytam. 

 

To, że ktoś powie, że to jakiś zaścianek albo coś - to Twoi znajomi... Czy to większość społeczeństwa? Poza tym, większość zawsze się myli ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie płacić alimenciaki, będzie sprawa w sądzie albo inne farfocle, wtedy będzie już oczywiście za poźno. A z drugiej strony widać, że nie masz własnego zdania, a twój światopogląd kreują inni za ciebie i nie masz odwagi mieć własne zdanie, bo się boisz, że ktoś cię zmiesza z błotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Tomko napisał:

I zaczną się śmiać co to za durne miejsce. Kolega @WladomirrrrrrPutin ma rację i mi się też to zdarza. Często kończy się to później "a nie mówiłem?". Ludzie się podśmiechują pod nosem - to jest normalne. 

No patrząc pod tym kątem to macie trochę racje. Chociaż wciąż uważam, że sporo ludzi zleje moczem informacje o jakiejś tam mało znanej stronce. Na zasadzie "aa tam głupoty się naczytał, szkoda mi czasu aby się tym zajmować". Każdy ma swoją rację i mało kto lubi burzyć ten porządek. Stety lub nie, społeczeństwa są zabetonowane w swoich przekonaniach. Jednak to głównie typowi hejterzy, którzy nie mają co robić atakują takie miejsca + feministki i zgorzkniałe kobiety, którym SMV brutalnie spadło na pysk. Zwykli ludzie mają wywalone i zajmują się swoimi sprawami. Z drugiej strony jak ktoś chce komuś dopierd.. to zrobi to i tak. Wtedy podanie takiego info o forum rzeczywiście jest jak danie haka.

 

Co do mówienia o forum to ja sam ogólnie nie lubię ludziom mówić za dużo na swój temat. 

Każde info przy odpowiednich warunkach może zamienić się w haka na kogoś.

Edytowane przez Ksanti
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WladomirrrrrrPutin napisał:

Nikt z moich znajomych o tym nie wiem i lepiej żeby tak zostało. Nie zrozumcie mnie źle, ale przynależenie do Waszego grona jest jednoznaczne z zacofaniem i zaściankiem w oczach większości społeczeństwa. 

To idź drogą większości społeczeństwa.

Wklej uśmiech z USA, Skoda Fabia i na przód!

 

Ps: spoko masz znajomych! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Bonzo napisał:

Czy czytają - nie wiem. Ale nie sądzę widząc ile w nich białorycerzenia spod pantofla żony (umiarkowanie wiernej zeby to tak łagodnie ująć).

Bonzo możesz wytłumaczyć termin "umiarkowanie wiernej" ?

O tym, że ja tutaj serwuję od czasu do czasu, to wie chyba tylko jedna osoba, jeśli wgl. zapamiętała nazwę forum :P
Mój bliski kumpel wie, że interesowałem się kobiecą naturą, przez co sceptycznie był nastawiony do tego, mówiąc że w internetach piszą bzdury.
Nie wiedział też, że laski lubią testować.
Cóż, gdy jego ex w końcu stała się ex, to ja przypomniałem mu o czerwonych flagach, które pare miesięcy wcześniej mu przedstawiłem.
To było trochę takie "a nie mówiłem" i wyczułem u niego te zakłopotanie.
Chociaż ostatnio uznał rzetelność internetu w pewnej innej sprawie dotyczącej piramid finansowych :) 
Jest to dość uparty typ człowieka, więc na siłę go na forum nie zaciągam.
Nie jest raczej gotowy na tę wiedzę, która potrafi być zabójcza.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ksanti napisał:

Akurat tutaj pierdolish mega głupoty.

Zdecydowana większość społeczeństwa nie ma zielonego pojęcia o istnieniu takiego miejsca

i gdy komuś powiesz tą nazwę to nie będzie wiedział o czym mówisz.

Zgadzam się. Większość ludzi nawet nie ma świadomości, że jest takie ugrupowanie, jak My. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet słuchałem audycji z kanału Radia Samiec przy swoich dziewczynach. Oczywiście wysłuchałem pater noster czego to ja słucham, ale i tak słuchałem. Nie uchroniło mnie to przed białorycerskimi zachowaniami, ale pomogło je zmniejszyć, a przede wszystkim ogarnąć się po rozstaniu. Bardzo się cieszę, że tu trafiłem i mam nadzieję, że książki i audycje Marka, te forum pomogą mi się ukształtować na nowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Przestańcie wieszać psy na koledze. To co kolega ma to normalne, nie ma się czemu dziwić.

Sam, po tylu latach obecności na forum, do tego jako takiego ogarnięcia, nie polecam tej wiedzy

kiedyś próbowałem, zaprzestałem. Do wiedzy zawartej w Forum trzeba dojrzeć.

 

    Małolaty łykają jako receptę na życie, niektórym, ogarniętym przyda się, innym, ni chuja,

potraktują to jako,  ciekawostkę, albo grupę zjebów. Ta wiedza którą wyznajemy jest bezcenna,

i jako taka powinna być dozowana wartościowym jednostkom.

 

   Bracia, nie szafujcie swoją wiedzą, nie pomagajcie słabszym braciom, oni powinni zrozumieć

z jakiego powodu dupa ich szczypie.

 

Takie życie.

 

 

  • Like 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.