Skocz do zawartości

Wstydzę się przyznać, że mam konto na naszym forum...


WladomirrrrrrPutin

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Kiedyś wyruchalem słonicę, wyobrażałem sobie, że jestem małym kotkiem, co wdrapuje się na wielką mięciutką poduszkę. Wyruchalem od tylu, tą łaskę i było spoko. Wiec wypraszam, sobie :p. 

Mnie jedna z nadwagą kiedyś odwoziła po imprezie na chatę (na bani). Zaproponowałem,żeby pojechać w ustronne miejsce. Takiej gały robionej nie miałem do dziś dnia hahahah xD 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd to takie mocne słowo.

 

Ja się nie wstydzę tego, że mam tu konto, aczkolwiek nie chwale się tym faktem na lewo i prawo. Ludzie są jacy są, i myślę, że to miejsce mogłoby spowodować sporo negatywnych emocji u osób, które bardzo mocno tkwią w matrixie.

 

Nie polecałem jeszcze żadnemu znajomemu tego forum, z racji tego, że nie są jakoś szaleńczo obłąkani "miłością". Obiecałem sobie, że jeśli jakiś kumpel przyjdzie do mnie po szczerą radę, wówczas jedną z nich będzie podanie linku do forum. Tutaj powinny trafiać osoby, które chcą coś autentycznie zmienić w swoim życiu, obrać właściwą ścieżkę. Frustratom i hipokrytom dziękujemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WladomirrrrrrPutin mam pewien problem z tym co napisałeś.

 

Masz 17 postów i konto od miesiąca, a także trzy ostrzeżenia, co wskazuje na to że w dupie masz panujące tu zasady, uprzyjemniające nam życie. I niby napisałeś coś prawdziwego, ale gdyby to napisał ktoś będący tu ponad rok, mający co najmniej tysiąc postów, to zupełnie inaczej by to zabrzmiało - godniej, mądrzej.

 

A jeśli pisze to ktoś "świeży", kto NICZYM nie zasłużył się dla innych na forum, to brzmi to jak szyderstwo i złość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cioteczny brat ma duże problemy ze sobą/kobietą i mimochodem wspomniałem o forum. Z tego co wiem to on olał sprawę ale czyta/czytała ciotka, jego matka. Tylko było jedno pytanie czy musi się rejestrować. Musiałem zapewnić, że może przeglądać anonimowo.

 

Jedna sprawa. Jak wyraziła zainteresowanie to od razu uprzedziłem o tematach odnośnie sexu, podrywu etc. Nie wiem czy nie miałoby sensu zamknięcie tego typu działów i ukrycie ich (z frontu). Dla osoby która ma poważne problemy tego typu sprawy to pierdoły i nie pomagają w poważnym traktowaniu treści forum.

Edytowane przez loh-pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.