Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znajomego, który ma takie cudo. Zapytałam i twierdzi, że nie do końca umie obsłużyć ten sprzęt, z tego względu nie wstawia do piekarnika nic w aluminium w obawie, że akurat włączy się mikrofala i chyba wszystko piecze w szklanych naczyniach. Poza tym wszystko jest w porządku, tryb piekarnik piecze, a tryb mikrofala "mikrofaluje" tak jak powinny ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego rozwiązania bo też się nad tym zastanawiałem. Uznaliśmy że skoro mamy miejsce na dwa sprzęty, to będą oddzielne. Też trochę na zasadzie awersji do urządzeń "combo" w stylu że coś jest jednocześnie kluczem do drzwi, otwieraczem do konserw i łyżką do butów, to nie jest max. optymalne do żadnego z tych zastosowań.

 

Ponadto, jakiś czas temu uszkodził się magnetron w mikrofali. Kuchenka pod pachę i do serwisu (piekarnik pod pachę trochę ciężko). Z mikrofalą wolę sam niczego nie grzebać.

Zupełnie niedawno spaliła się natomiast grzałka grillowa w piekarniku, zamówiłem przez net i sam sobie wymieniłem. W czasie serwisu można było korzystać z drugiego urządzenia (do niektórych celów) wymiennie bo nie zostaliśmy "z niczym". Ja bym nie brał "combo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.