Skocz do zawartości

Dziś w telewizji śniadaniowej było o...


znienawidzony

Rekomendowane odpowiedzi

Autor wątku jest tak napompowany strachem, że boi się wypowiedzieć swoje zdanie, gdyż może byc to uznane za tzw hejt!  

Po obejrzeniu całości, kurwa ale w dupie jesteśmy Pany, dziwne, że nie mówiły "fizyczka". Panie w studiu to wyjątki, które potwierdzają, sami wiecie co. 

 

Wielblad jest gejem z tego co wiem, wyszukajcie tego experta w białej koszuli... Czy ma rodzinę, zabrakło z 4 mężczyzn po rozwodze... I Tych dwóch adwokatów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Autor wątku jest tak napompowany strachem, że boi się wypowiedzieć swoje zdanie, gdyż może byc to uznane za tzw hejt!

Bo w dzisiejszych czasach to już nie wiadomo jak i czy w ogóle warto się do kogoś odzywać bo:

 

Powiesz komuś coś miłego to - "oho, pewnie coś chce, może kasę pożyczyć"

Do dziewczyn:

powiesz młodzieżowo "cześć mała" - odp, "s.ierdalaj"

powiesz grzecznie "hej co u ciebie" - odp "k.rwa co za frajer"

powiesz że ci się podoba - odp że jesteś seksista (czy jak to tam się nazywa)

powiesz że nie jesteś zainteresowany - odp. że jakiś mizogin ...

nic nie powiesz - odp. co za cham!!!

Nawet jak zerkniesz na pannę - to od razu zboczeniec

nie zerkniesz - oho GEJ

Na forum:

chcesz się do czegoś dołożyć, poinformować - źle bo zakompleksiony hejter

i tak dalej itd.

Tak zgadza się że jest strach się wypowiadać, ale odstępujemy od tematu więc dość tego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Boję się tylko, że ktoś czytając ten wątek z boku zarzuci nam właśnie takie  dopierdalanie się... Że gej, że te kobiety to wyjatki itd... 

Bo nikt nie potrafi zrozumieć, nikt nawet tego nie mówi, że kobieta i mężczyzna nie są równi, są diametralnie różni od siebie. I nikt tu nie jest ani gorszy, ani lepszy nie da się tego tak rozpatrzeć. A kiedy kobiety słyszą ze one są inne, odrazu to interpretują jako gorsze i z takiej postawy atakują i wygrywają. Idąc dalej czy Pani fizyk, odkryła coś w tej nauce ścisłej, coś co ulepszyło świat, postawiło Polskę w jakimś lepszym położeniu, itd bo nie słyszałem, życzę jej aby coś takiego odkryła... Lecz watpię... 

Zaznaczam odrazu, że w naukach ścisłych, zdmuchnęłaby mnie jak świeczkę urodzinową bo jest 100 poziomów wyżej, ale ja nie mam z tym problemów i nie mam o to bulu dupy...

 

Jak zaczynała studiować to ile było dziewczyn na roku, ile skończyło studia mgr? 

 

To oczywiście kobiety miały utrudnimy dostęp do edukacji - kurwa to nie jest XVIIIw do chuja karmazyna. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcywybitne grono osobników :D

 

I te fajne zapultanie się Pani prowadzącej od 12:05 gdy przyszło do pozdrowień końcowych, ach ten rubaszny uśmieszek pięknej Pani starszej :D

17 godzin temu, Feniks8x napisał:

@Marek Kotoński nie umywa się do tej 'rubaszności' połączonej z niekontrolowanym zwarciem szarych komórek pod kopułką pt. helloł to w sumie zabawne tak im doyebać na odchodne. :D

 

@znienawidzony To się nazywa mentalność ofiary, im szybciej się tego wyzbędziesz tym lepiej dla Ciebie bracie. Zapamietaj sobie na całe życie - NIKOGO nie obchodzi i nie będzie nigdy obchodzić Twoje poczucie gorszości i skrzywdzenia. To jest mechanizm z dzieciństwa gdzie taką postawą wzbudzało się litość w otoczeniu/u rodziców by coś na nich wymóc. Niektórzy noszą taki schemat dalej przez dorosłe życie. To niedobre podejście.

 

 

Edytowane przez Feniks8x
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, znienawidzony said:

chcesz się do czegoś dołożyć, poinformować - źle bo zakompleksiony hejter

i tak dalej itd.

To do mnie? Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Bo piszesz tak jakbyś bal sie oddychać. 

 

@Arushat dobry filmik, gdyby nie był taki emocjonalny ten typ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD Ci ludzie nie rozumieją różnicy pomiedzy tym czym jest inteligencja, a tym czym jest mądrość. Oczywistym jest, że kobiety SĄ na wysokich stanowiskach i w świecie nauki, ale stanowią mniejszość. Sam znam to ze studiów - zdecydowana większość studentów na wydziałach w przedmiotach ścisłych to mężczyźni. 
 

Niskie IQ powoduje biedę i to w Ameryce niskie IQ odpowiada za różnice w dochodzie. Czarni mają ułatwienia w dostawaniu się na studia, do pracy i dostają mnóstwo zasiłków, dzięki którym mają hajs, aby się wybić. Ale duża część z nich woli, kraść, rabować, na co wskazują statystyki. 

Ci ludzie nie mają tak pojęcia o czym mówią, że to głowa mała. Raz mówią, że rozkład IQ wśród mężczyzn jest szerszy (co jest prawdą), a potem mówią, że różnice w testach nie są wielkie. No jak jest to zauważalne w więzieniach, to chyba jest. 
 

W dodatku nie zapraszali drugiej strony, aby ta dyskusja miała sens, tylko i wyłącznie wzajemne lizanie sobie.... ach, nieważne. 

 

Wstawiałem to już kiedyś. Wyraża więcej niż 1000 słów. Sprawdzone w praktyce. 
z1kf4hr.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, z tym IQ jest jeszcze śmieszniej niż myślicie. Nie wiem czy informacje są jeszcze dostępne w internecie ale prowadząc kiedyś podobną dyskusję dotarłem do następujących faktów:

 

- standardy badań IQ zmieniono jakiś czas temu w taki sposób, żeby średnia inteligencja mężczyzn i kobiet była równa,

- badania które wykazują różnice uważa się za niemiarodajne,

- badania w "starych" standardach wykazywały różnice na korzyść mężczyzn.

 

To trochę tak, jakby wynaleziono linijkę, która niezależnie od przedmiotu pokazuje 10 cm.

 

Jeśli zatem nawet i te nowe badania wykazują różnice na korzyść mężczyzn to musi występować znaczący regres kobiet. Drugi wniosek jest taki, że jakiekolwiek badania w dziedzinach nie będących twardą nauką mogą mieć znikomą wartość poznawczą, przez ich intelektualne fałszowanie. Tego jest mnóstwo, a szalbierstwo jest czasem tak wielopiętrowe (przez rekurencyjne odwołania do poprzednich badań), że trudno dojść do istoty problemu!

 

20 godzin temu, Magician napisał:

Pani Passent, krynica mądrości, uznała autorytarnie, iż adwokaci chcieli po prostu zrobić reklamę swojej kancelarii. Dodała też, że kobiety są znacznie bardziej inteligentne niż mężczyźn

Miałem okazję chodzić do szkoły z tą panią i mieć wspólnych nauczycieli. Oględnie powiedziawszy znam setki osób znacznie inteligentniejszych.

Edytowane przez NurniF
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Strusprawa1 napisał:

xD Ci ludzie nie rozumieją różnicy pomiedzy tym czym jest inteligencja, a tym czym jest mądrość. Oczywistym jest, że kobiety SĄ na wysokich stanowiskach i w świecie nauki, ale stanowią mniejszość. Sam znam to ze studiów - zdecydowana większość studentów na wydziałach w przedmiotach ścisłych to mężczyźni. 

Tak jak są kobiety wyższe od mężczyzn. Ale średnio to facet jest wyższy a wśród najwyższych 99% to mężczyźni.

 

Statystyka powinna być w podstawówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wystarczyło wiedzieć gdzie szukać, no i mamy:

Cytat

Steve Blinkhorn criticizes our study of samples of university students, in which we found that the average IQ of men is 4.6 points higher than that of women, as measured by the Progressive (or Raven's) Matrices. He maintains that there is a negligible sex difference in adult intelligence. We believe that the principal error of Blinkhorn's criticism is that he does not consider our result in the context of several other studies showing that adult males have an IQ advantage of around 4-6 IQ points.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16823409

 

Cytat

Recent studies conclude that men on average have higher intelligence than women by 3-5 IQ points. However, the ultimate evolutionary question of why men should have evolved to have higher intelligence than women remains. We suggest that men may have slightly higher intelligence than women through 4 mechanisms: (1) assortative mating of intelligent men and beautiful women, (2) assortative mating of tall men and beautiful women, (3) an extrinsic correlation between height and intelligence produced by Mechanisms 1 and 2, and (4) a higher-than-expected offspring sex ratio (more sons) among tall (and hence intelligent) parents. Consistent with our suggestion, we show that men may have higher IQs than women because they are taller, and once we control for height women have slightly higher IQs than men.The correlation between height and IQ and the female advantage in intelligence persist even after we control for health as a measure of genetic quality, as well as physical attractiveness, age, race, education, and earnings. Height is also strongly associated with intelligence within each sex.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20066931

 

Może i są to tylko abstrakty, myślę jednak że konkluzje są jednoznaczne. Średnia to średnia.

Różnice wynoszą około 4-5 punktów na korzyść mężczyzn :)

 

Prosty test z matryc Ravena już tu kiedyś wklejałem, na podobnych było oparte pierwsze badanie, myślę że są one w miarę obiektywne.

Ciekawe wnioski ze wzrostem i inteligencją, patrząc po sobie i po innych na pierwszy rzut oka to jakieś pierdoły, ale że od każdej reguły są wyjątki... ;)

 

Oczywiście są też artykułu z treściami w stylu:

Cytat

Intelligence is another abstract construct in assessment. It is usually summarized with a single score known as IQ, which stands for “intelligence quotient.” It was originally derived from a quotient that included an individual's test score divided by the score that would be obtained by an average person of the same age (then multiplied by 100 so average scores at any age are 100). The most commonly used intelligence tests have been designed so that there are no overall sex differences in IQ scores (Brody, 1992). When items are selected for inclusion in standardized intelligence tests, items that show an advantage for either males or females are either discarded during test construction or balanced with items that show an equal advantage for the other sex. Hence, overall, there are no sex differences in IQ scores for the most commonly used tests. Thus, we cannot turn to standardized intelligence tests to determine if there is a “smarter sex.”

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4270278/

 

Pogrubiony fragment to chyba to, o czym wspominał @NurniF, badanie już trochę ma ;)

 

Jeszcze taka uwaga na koniec:

15 godzin temu, m4t napisał:

Szkoda, że że ludzi z IQ powyżej 130 jest jakieś 2% w społeczeństwie.

Teoretycznie nie może być inaczej, poziom 130 IQ dla odchylenia standardowego 15 to 97,72 percentyl, czyli taki i wyższy posiada niespełna 2,3% społeczeństwa.

Skala ta została stworzona dla społeczeństwa zachodniego 100 lat temu, przez co średnia IQ dla świata jest wyraźnie niższa i co gorsza spada.

 

Tutaj przeliczenie IQ/percentyl:

https://www.iqcomparisonsite.com/iqtable.aspx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Marku, w związku z tym że nie umiem dobrze pisać na forach a i słowo pisane czasem nie wyraża albo wyraża w zły sposób intencje, to zostaje źle odbierany, choćbym nie wiem jak bardzo był uprzejmy to zawsze coś zjebie, a co do tego hejtu to chodziło mi o to, a i o mój poprzedni temat w którym zamiast podyskutować to zaczęliśmy się gryźć

 

8 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Autor wątku jest tak napompowany strachem, że boi się wypowiedzieć swoje zdanie, gdyż może byc to uznane za tzw hejt! 

nie ważne, możemy kontynuować temat lub powoli kończyć gdyż porozmawialiśmy a i ja potwierdziłem to co myślałem o reportażu który był emitowany w tv. Dzięki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan psycholog taka pipa, że aż strach i jeszcze do tego wplótł w swój wywód white privelege (które to uprzywilejowanie, jak luka płacowa zostało obalone setki razy), propaganda na całego.

 

--

5 hours ago, Leniwiec said:

Moim zdaniem, każdy chce uchodzić za inteligentnego, nie tylko przed innymi,ale również przed samym sobą ?

To prawda.

5 hours ago, Leniwiec said:

Myślę, że inteligencji nie da się obiektywnie zmierzyć ....  

Oczywiście, że się da. Temu służy psychometria, a narzędzie którego używają nazywa się iloraz inteligencji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.