Skocz do zawartości

Czy forum już jest, albo może być zagrożone w niedalekiej przyszłości?


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ?

 

Jestem zaniepokojony ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie - zapewne świadomi czytelnicy tego forum znają sytuację, która się wydarzyła niedawno w związku ze zamknięciem blogu dwóch adwokatów ze Szczecina.

 

Kanały tzw "Czerwonej pigułki" oraz MGTOW są zamykane przed wściekłymi feministkami oraz siłami stojącymi za nimi.

"Czerwoną pigułką" nazwałbym bym http://blogdlamezczyzn.pl który został zamknięty kilka dni temu.

Dla tych co się nie orientują, był to blog dwóch adwokatów specjalizujących się w sprawach rozwodowych. Opisywali w nim o instytucji małżeństwa jaka ona jest wybitnie nie korzystna dla mężczyzn. Wspominali oni również o innych kwestiach w relacjach damsko/męskich, oraz innych ciekawych rzeczach, lecz więcej się od tych dwóch Panów niczego nie dowiemy, ponieważ blog został usunięty - wielka szkoda!

 

Następnym blogiem zamkniętym jest kanał MGTOW PL - http://mgtow.pl

 

Gdy wejdziecie na stronkę jest informacja:

"Ten blog został zamknięty dobrowolnie"

Oraz widnieje link do artykułu na temat zamkniętego bloga dwóch adwokatów:

 

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,24114555,mizoginiczne-wpisy-na-blogu-dwoch-adwokatow-zajmuje-sie-nimi.html?fbclid=IwAR3LV3735N3-2embV02NbMh_wKGxzYwsHUyafgCvU9Puvh5oB8KJBrQ2qh8#s=BoxOpLink

 

 

Pan z kanału MGTOW PL - opowiadał w swojej audycji, że również zamyka swojego bloga właśnie przez sytuację, którą mają aktualnie dwaj adwokaci.

Obawia się, że również może zostać zgłoszony do prokuratury czy innych organów za słowa, jakie wypisuje na swoim blogu na temat relacji damsko/męskich. 

 

Audycja w której się wypowiada na ten temat to:

 

Jak sądzicie, czy forum zostanie pozostawione w spokoju, czy również padnie ofiarą ataku feministek ze ślinotokiem na ustach, które zdaje się ignorują wolność słowa w Polsce oraz na świecie?

Wiemy doskonale jak do Pana Marka przyczepili się YouTuberzy, którzy być może są (tak piszą w internecie) są sponsorowani przez kapitał Niemiecki u nas w Polsce.

 

Dlatego też się obawiam, ponieważ kapitał niemiecki, połączony z siłą feminazistek, może przysporzyć wielkich problemów.

Mimo, że forum to prywatna inicjatywa, to jednak pewne stresy związane z aktualną sytuacją pozostają dla samego gospodarza tego miejsca w internecie.

 

Czy Marek, który jest osamotniony w tej walce, zostanie zmieciony jakimiś zarzutami? (tfu)

Czy są plany na wypadek ataku, wściekłych kobiet których zdradzane są ich manipulacje?

 

Boje się o to, tym bardziej iż chciałem zaproponować nie jako sojusz, taki bardziej oficjalny by właśnie, właściciele kanałów i blogów o podobnej tematyce nie jako się polecali na wzajem oraz połączyli siły.

 

Feministki mają za sobą pieniądze pana Sorosa oraz innych ludzi, którzy pragną destrukcji narodów zachodu, plan jest odgórnie sterowany dlatego też uważam, że należałoby łączyć siły z innymi mediami by stworzyć sojusz, który miałby szanse się chociaż obronić.

Pojedynczo nas wyłapują jak tygrysy - antylopy. Jesteśmy mięskiem, które nic nie może zrobić i które w każdej chwili może zostać zjedzone.

Natomiast gdy jest jeden tygrys ale antylop jest więcej, to musi się zastanowić nad atakiem, bo jest zawsze szansa iż oberwie i antylopy się obronią (wiecie co mam na myśli) 

 

Jak wy widzicie sytuację?

Ja odczuwam iż pętla się zacieśnia i może przyjść moment, gdzie po prostu nie będzie możliwości nawet walczyć, gdyż nie będzie ucieczki z pętli, która będzie nam założona na szyję...

 

Pozdrawiam i życzyłbym owocnej dyskusji.

 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Czy forum już jest, albo może być zagrożone w niedalekiej przyszłości?
10 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Kanały tzw "Czerwonej pigułki" oraz MGTOW są zamykane przed wściekłymi feministkami oraz siłami stojącymi za nimi.

"Czerwoną pigułką" nazwałbym bym http://blogdlamezczyzn.pl który został zamknięty kilka dni temu.

No właśnie. Kanały. Nam też jeden zamkneli - Radio Samiec. Tylko, że my dysponujemy znacznie większą siłą i możliwościami.

Mamy - forum, portal samiecweb, kanałY na YT (+ vimeo) - Radio Samiec2, Marek Kotoński, jeszcze chyba jakiś był, już nie pamiętam dokładnie nazw :) + samiecnews.

Mamy też dużo udzielających się ludzi, którzy są zgodni co do tego, że ta idea jest szczytna i wspaniała.

Przyznasz, że to brzmi imponująco, bo co innego jakiś blog czy kanał na yt a co innego taka ilość mediów.

 

Właśnie, dlatego tak ważne jest, żeby ludzie pomagali. Co to znaczy pomagali? To jest prosta sprawa.

Wchodzisz na forum najczęściej, gdy w twoim życiu się nie układa - nie czarujmy się, większość nas właśnie tak się tu znalazła.

Znajdujesz mnóstwo życzliwych, pomocnych osób, znajdujesz mnóstwo cennej i DARMOWEJ wiedzy. Możesz ją kupić w pigułce ale nie musisz.

Wymaga to odrobina samozaparcia i wertowania forum ale wiedza tu leży, wystarczy się schylić.

 

I za to wszystko, po pewnym czasie, jeśli jesteś osobą, która prezentuje jakieś wartości, której na forum zależy, jest z nim związana.

To jeśli wychodzisz na prostą naturalną koleją rzeczy jest - odwdzięczenie się. Możesz kupić książkę, możesz wpłacić dotację, możesz pomóc w rozwoju portali.

Ba, czasem wystarczy jeśli klikniesz subskrybuj + dzwoneczek pod kanałem Marka. To też dużo znaczy.

 

A zagrożenie? Ono zawsze jest, życie jest takie, że wyjdziesz na spacer i możesz nie wrócić.

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały na platformach obcych typu YouTube, Pejsbook, itp. mogą zniknąć w każdej chwili. Jeżeli zmieni się polityka danej platformy albo moderatorzy lub administracja tak zdecydują pod naciskiem lobby feminazistycznego. 

Forum albo strona stojące na własnej platformie nie znikają tak szybko. Tutaj potrzebny był by jakiś chory wyrok sądu albo inna forma nacisku na Marka, jako osoby, która posiada te domeny i wykupiony hosting. Atak na stronę albo forum hakera też może być nieskuteczny jeżeli Marek albo hostingodawca robi regularne kopie zapasowe. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, prawda jest gorzka jak piołun. Ze mną zrobiono znacznie gorsze rzeczy, niż wymienionymi blogerami. Pan od MGTOW zamknął bloga właściwie bez powodu, kierując się podejrzeniami że go o coś oskarżą - a adwokaci mają sprawę którą na 80% wygrają i będą mieli więcej klientów. Zresztą nie wiadomo jak dalej się potoczy ich sprawa, wszystko zależy jak się teraz zachowają.

 

A co ze mną? Ośmieszenie w życiu i internecie, bezustanne donosy, straszenie pobiciem, śmiercią, kalectwem, więzieniem, grożenie mojej rodzinie, groźby brutalnego gwałtu mojej matki wypowiedziane na żywo przez Pana Adriana S. (sprawa w prokuraturze ciągnie się jak guma z majtek, grożący nabija się z prokuratorów publicznie).

 

Zrobili ze mnie śmiesznego, żałosnego oszołoma, który okrada ludzi na pieniądze i założył sektę - i żąda od chorych na depresję kobiet seksu, mimo że co innego mówiłem. Ale nikt nie słuchał tego co mówię, ponieważ masie kazano się śmiać i nienawidzić, więc tak uczynili. Nikt nie chciał słuchać ze zrozumieniem, idol machnął grzywą i podał im na tacy informację, którą przyjęli bezkrytycznie. Pod audycjami mam setki wyzwisk i bluzgów ludzi, którzy nawet nie przesłuchali mojej audycji.

 

Robią ze mną śmieszne obrazki nazisty, jednocześnie rysując na fladze Polski penisy i swastyki - i nic. Wszystko gra. W końcu patriotyzm dla tych ludzi jest niczym.

 

Każda wzmianka o mnie w sieci, kończy się wylewaniem ścieków przez ekipę hejterów, np. artykuł na WP który przejął Sławek z chłopakami - https://kobieta.wp.pl/samiec-tlumaczy-dlaczego-kobiety-wola-brutali-podniecaja-ich-6259106693441153a myślicie że te komentarze są przypadkowe? Otóż nie są. 

 

- Forum jest BEZUSTANNIE atakowane, są trollerskie konta, ataki hakerskie (np. DDOS), podkładanie min żeby złożyć donos albo iść ze mną do sądu, normą jest straszenie mnie sądami i sprawami karnymi. Najlepsi userzy są śledzeni, stalkowani.

 

- Wszystkie moje książki z których utrzymuję forum i siebie, są w opisach na necie opluskwiane i pełne oszczerstw, by nikt ich nie kupował. Moje i Reda książki są kupowane, a później wrzucane w sieć, by je darmowo rozdawać i żebym za swoją pracę nie dostał pieniędzy.

 

- Przez trzy lata na wykopie, Sławek używający nicku 'Kanister" oczerniał mnie przy milczącej aprobacie moderacji portalu, i dopiero prokuratura otrzeźwiła wykop - skasowali konto Kanistra. Kanister założył konto i pisał swoje posty z komputerów Politechniki Częstochowskiej (ustalenia policyjnych informatyków), czyli przypadkiem tam, gdzie pracuje mój największy hejter, Sławek. No ale to pewnie przypadek.

 

- Mój kanał w który władowałem dwa lata ciężkiej pracy i ponad 10 tysięcy złotych, został zniszczony przez hejterów kilkudniowym słaniem zgłoszeń, co też hejterzy oficjalnie pisali że tak właśnie robią. Te wskazówki nadal są w sieci, są cały czas aktualne jak zniszczyć forum, youtube i moje strony.

 

- Bezustanne wizyty w skarbówce (jestem oczyszczony z wszelkich zarzutów wywołanych donosami, tym razem składał je z nazwiska Paweł z Leeds), prokuraturze i rzadziej w sądzie. Donosy do wszelkich możliwych instytucji - jestem czysty jak łza.

 

- Moja przyjaciółka po trzech zawałach serca, dostaje zdjęcia swojej posesji i jak wjeżdża na nią autem ze znajomym (jestem też ja na zdjęciu). Upadła jej reputacja przez to, co pisane jest o mnie w internecie. Stresy, nerwy - groźby śmierci, pobicia.

 

Myślę że w tej sytuacji mówienie o tym czy mi coś zrobią, jest nieaktualne - już zrobili mi masę zła, i nie tylko mi, a ludziom obok mnie. Niejedna osoba musiała uciekać z forum, gdy ją wyśledzono i niszczono jej opinię w internecie. Później o takim uciekinierze mówi się, że nie mógł wytrzymać terroru na forum.

 

Wielokrotnie byłem na skraju załamania nerwowego, przeżywałem rozpacz, nienawiść wymieszaną z rezygnacją. Siadło zdrowie, nerwy. Z człowieka który chciał pomóc innym (i wielokrotnie pomógł), stałem się śmiesznym, żałosnym sekciarzem, który ogłupia i okrada ludzi na pieniądze wciskając im bajki oraz żąda seksu za podanie leków ciężko chorej na depresję kobiecie - i nie ma znaczenia gdy cytuję książki naukowców, gdzie wieloletnie badania stwierdzają że to co mówię, ma podstawy naukowe.

 

-------------------------------------

 

To teraz o lojalności ludzi, którym chciałem poświęcić swoje życie, by "żyło się im lepiej".

 

Ludzie w zdecydowanej większości są absolutnie niewdzięczni, nielojalni. Jest tylko garstka tych, którzy rozumieją po co jest forum i nowe portale, którzy rozumieją jaką cenę się płaci za podawanie INFORMACJI, które zmniejszają w życiu cierpienie. Większość chce tylko atencji, wysrać się w innych - wziąć ile się da i pójść dalej, czasem nawet mścić się na dobroczyńcach szkalując i krytykując. Szokiem dla mnie jest to, że niektórzy żądają by w audycjach nie mówić o Sławku, co jest konieczne żeby ograniczyć wpływ hejtu na moje życie. Jeśli ktoś wie co jest grane, nie uwierzy od razu z miejsca w pisane o mnie oczernianie - a ktoś kto tego nie wie (i do tego zachęcają ci, którzy postulują by nie wspominać o Sławku), uwierzy. Forum traci Brata, a ja klienta na produkt z którego żyję i opłacam funkcjonowanie portali, a czasem z tego człowieka robi się nasz krytyk.

 

Co do sojuszy między ludźmi z tej bajki - to taki sojusz już był. Kumplowałem się z turbo uduchowionym Jarkiem Kefirem, chciałem mu pomóc, płaciłem za reklamę moich stron. W obecnej chwili nazywa mnie KAŁczem (a dobrze wie jak przeżywałem swoją chorobę) i wyszydza publicznie ile się da, także z Kanistrem/Sławkiem. Inni z tej bajki jawnie bądź mniej jawnie mnie krytykują, a na pewno nienawidzą - powodem jest forum, i to że dzięki książkom wyrwałem się z nędzy a oni nie.

 

Sojusz z MGTOW? Nie, dlatego że ja nie ograniczam się do kobiet, uważam koncentrację na tym za upośledzenie człowieka - poruszam zagadnienia religijne, ezoteryczne, technologiczne i wiele innych. Dlatego "Kobietopedia" jako bodajże jedyna książka poruszająca temat kobiet, zawiera w sobie naukę o wpływie religii na seks i związki. Mężczyzna musi rozwijać się całościowo. Poza tym nie chcę z nikim łączyć sił, bo ludzie się zmieniają i wcześniej czy później dochodzi do konfliktów. Szefem do końca tego co stworzyłem, będę tylko ja - z wszystkimi tego konsekwencjami.

 

No i to tyle w tej kwestii. A co do przyszłości, to wcześniej czy później ktoś da zielone światło hejterom i w ten czy inny sposób mnie zniszczą. Jedynym ratunkiem jest zrozumienie sytuacji, oraz aktywne tworzenie nowych mediów. Jeśli zrobią świństwo Kotońskiemu, to nic się nie stanie. Ale jeśli zrobią świństwo Kotońskiemu który ma kilka znanych portali i śledzą jego życie tysiące osób, to już jest znacznie grubsza sprawa, i będą tacy którzy będą zadawać niewygodne pytania. Stąd cały czas apeluję o to, by rozwijać samiecweb.pl

 

 

Forum ma kopie zapasowe, w każdej chwili mogę przenieść je na zagraniczne serwery. Póki żyję, nie upadniemy.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 30
  • Dzięki 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński 

Dziękuje za pełne naświetlenie sytuacji - wyjaśniłeś wszystko bezbłędnie.

 

Dlatego też wspomagajmy Marka w tym co robi, bo widzicie iż kanały podobne tematycznie padają pod naporem wrogich sił.

 

Zachęcam również innych do wyrażenia swojej opinii a przede wszystkim do wspomagania go w tym o co prosi - przecież to jest nie wiele a każdy z nas może założyć wątek i poprosić o pomoc, nawet warto byście byli egoistyczni i pomagali MU by ktoś kiedyś pomógł WAM.

 

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Jak sądzicie, czy forum zostanie pozostawione w spokoju, czy również padnie ofiarą ataku feministek ze ślinotokiem na ustach, które zdaje się ignorują wolność słowa w Polsce oraz na świecie?

Z nieutulonym żalem i ogromną przykrością stwierdzam, że to forum też zostanie wyłączone. Wcześniej czy później. Według mojej intuicji, to będzie raczej wcześniej niż później.

 

Swoją drogą to się nawet dziwię, że jeszcze to miejsce funkcjonuje. Każdego dnia zastanawiam się czy jak nacisnę ikonkę, to forum pojawi się na ekranie czy przeczytam 'adres strony jest nieaktualny'.

 

Na światło dzienne wychodzi tu bardzo wiele bardzo niewygodnych prawd o związkach, kobietach, ich prawach do wszystkiego. O tym nie wolno mówić publicznie. Dlatego forum zostanie zamknięte.

 

1 godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Mamy też dużo udzielających się ludzi

No, bardzo wielu. Aż 5607 użytkowników. Większość z nich się tylko zapisało, aczkolwiek się nie udzielają. To jest kropla w morzu. Pewnie jeszcze parę osób dołączy. Ale im więcej ludzi będzie na tym forum, to tym szansa na zamknięcie się zwiększa. Taki paradox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głowie mi się to nie mieści. Czemu ktoś jest aż tak zmotywowany żeby Cię zniszczyć Marku? Można gdzieś poczytać o genezie tego wszystkiego? Nikomu krzywdy przecież nie robisz, pod przymusem nikt się tu nie rejestruje i nie kupuje książek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Magician napisał:

Z nieutulonym żalem i ogromną przykrością stwierdzam, że to forum też zostanie wyłączone. Wcześniej czy później. Według mojej intuicji, to będzie raczej wcześniej niż później.

Całe szczęście istnieją jeszcze serwery "na końcu świata". Nic nie zginie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest poniekąd odpowiedź na to czy organizować swojego rodzaju zjazdy, spotkania użytkowników tego forum. Niestety kluczem jest możliwie jak najszersza anonimowość.  Przecież taki zjazd byłby pożywką dla mediów. Z uczestnikami zrobiono by to samo co z Markiem - masowe grillowanie z przerwą na zmienianie strony by piekło się równomiernie. 

 

To jest cena za pisanie rzeczy sprzecznych z systemem. Dlatego nie ma co się szerzej reklamować, bo prędzej czy później skończy się to dla tego forum bardzo źle. 

 

Wystarczyło, że raz naraziłem się Zakonowi Białorycerzy i już poszły oskarżenia o mizoginizm. A sprawa była bardzo błaha. Z nimi się nie dyskutuje, nie wchodzi w polemikę nie prowadzi dysput. Ich się słucha i wyciąga wnioski. Ci co chcą poszerzyć swoje horyzonty, staną się otwarci i co najważniejsze gotowi na inny punkt widzenia - trafią tutaj bez problemu.

 

Jesteśmy jak słowiańska Arkona - mimo różnić światopoglądowych jesteśmy ostatnim małym grodem, na którym istnieje platforma to normalnej, rzeczowej oraz merytorycznej rozmowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zostaje darknet jako ostateczne rozwiązanie. 

Czasem mam wrażenie, że wszystko co normalne prędzej czy później wyląduje w podziemiu (czyli darknecie właśnie).

 

@Marek Kotoński nawet nie dopuszczaj do siebie myśli, że są w stanie Ciebie zniszczyć. Nie sądzę, że chcesz się "zaprogramować" na porażkę. 

Wiesz czym się zajmuję - gdy zaczynaliśmy to ludzie pukali się w głowy i mówili, że jesteśmy naiwni i porywamy się z motyką na słońce, tego przeciwnika nie da się pokonać, świata nie zmienimy itp...

No cóż, zmieniamy. 

 

Pewnie nie znam całej sytuacji i kontekstu lecz czasem mam wrażenie, że zbyt dużo czasu poświęcasz tym hejterom. Oni na Twój czas nie zasługują. 

Cel, który obrałeś jest szlachetny i tam warto czas inwestować.

Serdeczności. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m4t główny napastnik od 12 lat to Sławek, kiedyś obiecał mi że mnie zniszczy i jak widać robi wszystko w tym kierunku - https://samczeruno.pl/dr-s-hejter-stalker-nekacz/ tylko blog na onecie już nie działa, onet się wycofał z blogów, ale mam kopię bloga z jego groźbami i wpisami: http://xn--ksigasukcesw-bib73c.pl/2008/05/14/nagly-atak-blogera/

 

Inni to Adrian S. z Wrocławia, grożący gwałtem na matce, Paweł z Leeds (zdjęcia, groźby, donosy wszędzie gdzie się da), oraz cała masa pomniejszych osób, kilka przeprosiło za swoje kłamstwa i oszczerstwa (prawy róg forum), reszta jest lokalizowana bym mógł wytoczyć im sprawy.

---------------------

 

Co do zamknięcia forum, raczej tego nie zrobią - ośmieszyli mnie i was, to po co zamykać? Będziemy śmiesznym marginesem. No chyba że za mocno urośniemy, ale na to się nie zanosi, ludzie chcą dostać ale dać coś od siebie to już nie za bardzo. A bez ludzi nie ma mowy o przedostaniu się do mainstreamu.

 

Sorki ale muszę jechać po auto do mechanika.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo nie będzie, zresztą wystarczy przeczytać to co napisał Marek. 

 

Co do feminizmu to wiadomo, zechcą zniszczyć wszystko co ma związek z jakąkolwiek przewagą mężczyzny lub nawet równością między babą a chłopem, one chcą władzy, przywilejów i tyle. Wystarczy chociażby czytać posty @Fit Daria, bez względu na to co się dzieje to i tak w głowie kobiety winny jest mężczyzna.

 

Mam nadzieję, ze forum przetrwa, chociaż o kobietach czytam tutaj bardzo mało, bo szkoda mi na to po prostu czasu (a i wiadomo, że w świeżakownia to jednak nie jest najlepsze źródło wiedzy bo tam trafiają z reguły już mega mocne historie) to o byciu mężczyzną, pracy nad sobą, duchowo, fizycznie, mentalnie... Dowiedziałem, i wciąż dowiaduję się bardzo dużo.

 

Edit: O, mój tysięczny pościk :) 

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

ludzie chcą dostać ale dać coś od siebie to już nie za bardzo.

Tu jest jeden z poważniejszych problemów. Nawet spełnienie małego minimum byłoby dobre. Np. jeden wpis i jeden komentarz na samiecweb od każdego, jakieś wpłaty na działalność i rozwój forum.

 

Przecież to jest minimum które każdy może wykonać a wtedy, zapewniam Was, będziemy rośli w siłę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Johny_B napisał:

Czy forum można przenieść na zagraniczne serwery? Nikt nie zmusi do zamknięcia, czy przekazania informacji o właścicielu,  a odwiedzać można po VPN.

 

Technicznie rzecz biorąc się da. Sporo "kontrowersyjnych" forów jest właśnie na serwerach w krajach o mnie restrykcyjnych regulacjach prawnych.

Co prawda ze względu na tematykę tu się raczej już Rosja kłania. NL czy coś odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                         BRA

                         CIA

                         SAM

                         CY

                 

 

Takie koszuleczki trzeba zrobić :) Ala konstytucja :)

 

Brak kolorów, na tel piszę. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Forum ma kopie zapasowe, w każdej chwili mogę przenieść je na zagraniczne serwery. Póki żyję, nie upadniemy.

@Feel @freemasonry @Koszwil 

 

A co do dark neta to raczej nie ma sensu bo kto tam wchodzi?

Raczej trzeba dać gdzieś gdzie brudne łapki nie będą miały dojścia. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.