Skocz do zawartości

Czy forum już jest, albo może być zagrożone w niedalekiej przyszłości?


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, wojkr napisał:

To preludium, wszystko przed nami, więc trzeba mieć się na baczności i uważać co się pisze i za dużo osobie nie pisać, nie zamieszczać nr. telefonu czy innych swoich danych.

Jesli nie zabezpieczasz sie, to ustalenie tego kim jestesmy zajmuje moment. Generalnie bym sie nie zdziwil jakby, kazdy z obecnych dostal wezwanie :)

 

Marnosc nad marnosci te nasze czasy.

Gdzie podziala sie wolnosc slowa.

 

Przepraszam za brak polskich liter - hameykanski system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Johny_B napisał:

Generalnie bym sie nie zdziwil jakby, kazdy z obecnych dostal wezwanie :)

Bzdury, musieli by namierzyć każdego po adresie IP dostawcy internetu i od każdego dostawcy to wyciągnąć. W dobie RODO to już trudne. 

Dlaczego Marek miał by im choćby IP udostępniać?

Z jakiego paragrafu mieli by składać wniosek do prokuratury o udostępnienie danych każdego usera?

Nasze dane osobowe w czasach RODO, udostępniane bez odpowiednich paragrafów to gigantyczne odszkodowania. Są kancelarie prawnicze, które się w tym specjalizują. 

Edytowane przez realista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jakie konkretnie paragrafy były łamane na tym blogu. Adwokaci raczej wiedzą jak pisać artykuły tak, aby nie łamać prawa. Feministki mogą sobie krzyczeć, ale dopóki nie jest łamane prawo na tym blogu nikt nie ma prawa go zamknąć. Chyba, że adwokaci zaczeli dostawać groźby i się boją.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, realista napisał:

Bzdury, musieli by namierzyć każdego po adresie IP dostawcy internetu i od każdego dostawcy to wyciągnąć. W dobie RODO to już trudne. 

Dlaczego Marek miał by im choćby IP udostępniać?

Z jakiego paragrafu mieli by składać wniosek do prokuratury o udostępnienie danych każdego usera?

Wystarczy doniesienie do prokuratury,  np. mowa nienawisci. 

Prokuratura wystapi z wnioskiem o przesluchanie wszystkich swiadkow.

Ilez to juz razy uczestniczylem w takim cyrku....

 

Nie zebym straszyl, wole dmuchac na zimne i dlatego sugeruje przeniesienie.

 

P.s. przrpraszam za brak polskich liter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Johny_B napisał:

Ilez to juz razy uczestniczylem w takim cyrku....

Jako użytkowania forum Cię wezwano? 

Jakie dane udostępniałeś na tym forum? Swoje dane osobowe jakieś czy tylko IP?

Sory ale nie wierzę że przesłuchano Cię jako jednego z tysięcy forumowiczów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, realista napisał:

Jako użytkowania forum Cię wezwano? 

Jakie dane udostępniałeś na tym forum? Swoje dane osobowe jakieś czy tylko IP?

Sory ale nie wierzę że przesłuchano Cię jako jednego z tysięcy forumowiczów. 

 

Podam przykład (z wielu), byłem przesłuchiwany jako jeden z 130 tyś świadków w ogólnopolskiej akcji, wcześniej nigdy nie podałem żadnych danych, a łącze internetowe nie było zarejestrowane na mnie :)

Nie chce już się zagłębiać w temat, bo jeszcze nie przekierowałem ruchu łącza :)

RODO to nawet na "garnki" nie działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RODO działa kurwa w WORDach. Przychodzę na egzamin na kat A. A tam na monitorach jakieś ciągi cyfr i liter zamiast nazwisk. I nikt nie kuma co i kiedy bo ludzie niedoinformowani +stres.  A potem stoisz w grupie osób ubiegających się o prawo do kierowania jednośladem i na głos czytane nazwiska bo trzeba zweryfikować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2018 o 10:19, SzatanKrieger napisał:

Kanały tzw "Czerwonej pigułki" oraz MGTOW są zamykane przed wściekłymi feministkami oraz siłami stojącymi za nimi.

Trochę śledzę kanały manosfery YT w USA, Kanadzie i UK.

 

Kanały takie jak: Red Man Group, Society for Mens' Freedom, Sandman, Entrepreneurs in cars, 21 studios, Spartan Life Coach, Redonkulas, An Ear For Men

Blogi: The Rational Male, Black Label Logic,

 

Autorzy (pisarze, blogerzy, youtuberzy) tacy jak: Rollo Tomassi, Anthony Dream Johnson, Richard Grannon, Richard Cooper, George Bruno, Terrence Popp, Carl z bloga BlackLabelLogic, Donovan Sharpe, Socrates, Paul Elam, Howard Dare, Tom Leykis, Big John (Society for mens' freedom), Aaron Clarey, Coach Red Pill i inni.

 

Ci goście borykają się z tym na amerykańską skalę - co jakiś czas rozmawiają kto dostał bana i jak się z tego wykraraskał lub nie. Przechodzą z YT na vimeo. Zamykają im fora. Mają pseudonimy. Giną w odmętach nicości, potem wracają.

 

Np. jak zrozumiałem z przedmowy jego drugiej książki, Rollo Tomassi naprawdę nazywa się inaczej. Albo Sandman jest kompletnie anonimowy żeby nie stracić zleceń. Albo redpillowy subreddit na forum Reddit. Nie odwiedzałem ale zrozumiałem że miał spore perypetie, zamykanie, jakieśtam inne serwery, uruchamianie znowu.

 

Do czego zmierzam:

 

Wiele razy słyszałem - to naturalne - mężczyzna działa jak samotny wilk, kobiety działają w grupie. Kolektyw łatwo zakrzyczy samotnego wilka. Wilk może sobie wołać, samotnowilkować i nic.

 

Ci mężczyźni w USA i UK zaczynają się JEDNOCZYĆ - i polecać się w środowisku:

- Tworzą panele dyskusyjne np. Red Man Group,

- zapraszają się nawzajem na kanały na redpillowe rozmowy,

- reklamują, polecają, nawzajem swoje książki i blogi

- przyjmują telefony od słuchaczy, dyskutują o problemach

 

Dlatego od dobrych kilku lat organizują na Florydzie konferencję 21 CONVENTION, gdzie spotyka się kilkudziesięciu-kilkuset mężczyzn (w tym roku ponad 200 osób) i rozmawiają o problemach, wyzwaniach - jak stać się najlepszą wersją siebie, jak podrywać, jak funkcjonować w rodzinie, jak bronić się przed feminizmem lub walczyć z nim, itd...

 

Konferencja 21 CONVENTION ma mieć europejską wersję w 2019 roku, ma być na pewno w Polsce, może gdzieś w Warszawie.

Uważam, że taka manosfera jest kwestią czasu aby powstała w środowisku polskojęzycznym (bracia w Polsce oraz my emigranci).

 

Rollo sam mówi, że jest w kontakcie z polskim wydawnictwem promującym jego książkę. Z tego co go zrozumiałem, ci panowie są zdeterminowani do zorganizowania tej konferencji w Polsce w 2019.

 

Uważam, że warto się jednoczyć w manosferze.

Jesteśmy bardzo różni, mamy przeróżne historie i priorytety, możemy się nie zgadzać w wielu kwestiach - ale jesteśmy "red pill aware" - i na tym, w moim rozumieniu, polega manosfera.

 

Edit:

Goście na rok 2020 planują konferencję "22 convention" dla kobiet. Bardzo odważny pomysł, wiele wątpliwości ale organizator - Anthony Dream Johnson - to czołg. Wypowiedzial wojnę feminizmowi i to jego misja. A jego prywatna historia o związku małżeńskim z ukrytą prostytutką z zaburzeniem osobowości jest przewalona, wykład "Marrying Medusa" czy coś takiego.

 

Edytowane przez Imbryk
Aha, jeszcze o 22 convention
  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Imbryk napisał:

Uważam, że warto się jednoczyć w manosferze.

Jesteśmy bardzo różni, mamy przeróżne historie i priorytety, możemy się nie zgadzać w wielu kwestiach - ale jesteśmy "red pill aware" - i na tym, w moim rozumieniu, polega manosfera.

Imbryk świetny post właśnie to miałem na myśli o jednoczeniu się i polecanie się nawzajem :) 

Leci jak najbardziej zasłużony pucharek a nawet bym dał pinć jakby szło, świetnie to naświetliłeś.

Postaram się pojechać na ten konwent, było by świetnie :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zagraniczniaków... Czasami czytam obce fora, wiadomo komentarze pod filmikami etc. i ci ludzie nie mają zielonego pojęcia jak wygląda sytuacja w Polsce. Dla Amerykanina Polska w swojej zaściankowości (niby masowa homofobia, rasizm, biała rasa etc.) to kraj pięknych ułożonych kobiet, staroświeckich zasad i innych tego typu rzeczy. Polska i Rosja... Jak wygląda to w realu to wiemy tylko my.

 

Jeśli to prawda z tą konferencją to przy jakimś większym rozgłosie może przejrzą na oczy. Jak ekstremistki-feministki wsparte przez tvn i gw zrobią burdel to może skończy się wypisywanie tych głupot o naszym kraju. Jesteśmy w czarnej d.pie, nawet ciemniejszej niż faceci w Stanach. Tam masz gdzie wyjechać, nawet ze stanu do stanu i w beznadziejnej sytuacji ukrywać się latami w jakimś rezerwacie. Zdarzają się przeciętni ludzie mający po kilka setek ha dziczy. Jest też inny rynek dla twórców spoza mainstreamu, raczej nikt biedy tam nie klepie. Teraz porównajcie sytuację w PL czy nawet szerzej w Europie. Od razu dostajesz po finansach i siedzisz na tyłku.

 

Na teraz ten temat to robienie z igły wideł, w niedalekiej przyszłości forum nic nie grozi. Jest moderowane, trzymany jest poziom, do czego tu się przyczepić? Blog tych prawników był pisany pod nazwiskami i panowie bez walki oddali pola, po prostu przestraszyli się skutków finansowych.

 

Na przyszłość azjatycki serwer i propagowanie adresu po ip. W domenę bardzo łatwo uderzyć. Do tego wszelkie społecznościówki, tak żeby w razie problemów było miejsce z informacją o nowym adresie.

 

Odnośnie finansowania to dopóki @Marek Kotoński będzie działał tylko po polsku to zawsze będzie na granicy. Nie pomogą żadne zaklęcia i prośby o wsparcie, ludzie maja to gdzieś. Dopiero angielski stworzy szersze możliwości, głównie finansowe.

 

Wiadomo, że lubimy się wymądrzać i doradzać, zrób tak albo tak, jest to drażniące dla twórcy. Pełna zgoda. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że po rejestracji na forum kupiłem zestaw książek i wydaje mi się, że mam jakieś minimalne prawo do doradzania. Gdyby każdy tak robił to tego typu inicjatywy byłyby w zupełnie innym miejscu.

 

 

P.S. Mam jakiś uraz do tych zagraniczniaków, szczególnie Amerykanów. Większość z nich to jakieś wypindrzone zgodnie z trendami mośki. Nasz Marek to jednak jest naturszczyk i chyba to budzi zaufanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, loh-pan napisał:

Nasz Marek to jednak jest naturszczyk i chyba to budzi zaufanie. ;)

@Marek Kotoński (czyli "Nasz Marek" hehe) to wg mnie czołg i lokomotywa w jednym. Wzór wytrwałości na wielu polach.

 

W USA czy UK takich jak Marek jest więcej, mówią "tylko" po ojczystemu angielsku i tylko dlatego mają zasięg na cały świat.

 

My, polskojęzyczni musimy dodatkowo przełamywać barierę języka i nieznajomości naszej kultury. No ale co to dla czołgu i lokomotywy, szczególnie np. takiej do odśnieżania torów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 8.11.2018 o 12:18, SzatanKrieger napisał:

Postaram się pojechać na ten konwent, było by świetnie :) 

Parę dni temu w odcinku na Red Man Group "Q&A for Patreon" - link poniżej - Rollo wspomniał, że konferencja w Polsce ma już datę - nie pamiętam 19 lub 29 czerwca 2019. Trzeba śledzić twittera tej grupy. Wspominają o tym w tym panelu:

 

 

 

Co do "deplatformizacji" - czyli usuwania ludzi z Youtube, Twittera, Facebooka "z niewiadomych powodów albo niepopularnych poglądów" - mówią o tym w dzisiejszym odcnku "The Red Man Group Episode #41".

Pan, co ma stronę "Misandry Today" będzie się temu bardziej przyglądał i pisał albo nagrywał na ten temat.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.