Skocz do zawartości

Prozatoryka - Gorzki nektar - Troche rapu na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Hm sprawdzilem ten numer i sprawdziłem kilka innych tez z tego kanału

W tym utworze pierwszy kolega duzo lepiej ale ogolnie no szanuje ze tworzycie, slychac ze to początki więc dość nieźle  jak na start, tylko żeby sie z tym gdzieś przebić to bardzo ciezko, numery na podobnych patentach i nie ma powodu dla którego ktos mógłby zostać na dłuzej, sporo jest takich numerów, tu wszystko jest zrobione solidnie, napisane i nagrane ale nie ma szans sie przebic, to wszystko juz było

Edytowane przez Loterak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kawałek, w moim stylu. Ziomek w kurtce 4F ma duży potencjał, słychać, że czuje klimat i ma nieszablonowy tekst. Propsuję go, ładnie się na bicie wyrabia. Ogółem jest dobrze, muzycznie nawet bardzo dobrze. Pracujcie nad indywidualnym stylem i dzielcie się kawałkami. 

 

Rapu słucham od zawsze, tylko polskiego. Mi pasujecie :)

Edytowane przez majkgodlajk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry kawałek. Ma charakter bo nie próbuje się słuchaczowi wejść w dupę tanimi sztuczkami.

 

Muzyka nie porywa ale to dobrze bo tutaj stanowi bardzo dobrze dobrane tło. Na pierwszy plan daliście wokal i to jest wasza siła, czuć moc. Bardzo dobry tekst utworu - poważny i szczery a do tego umiecie go z siebie dynamicznie wyrzucić. Lubię krytykować a tu nie ma się do czego przypieprzyć. Szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.