Skocz do zawartości

Marsz Niepodległości 2018


Rekomendowane odpowiedzi

22 hours ago, Idealny said:

Sebastiany nie potrafią sie godnie zachowywac, dlatego takie marsze mają dopinane różne faszystowskie łatki

Właśnie widzę, jak to Janusz ze swoim synkiem się nie umie zachować, a ta dziewuszka to już totalna zadymiara, i piracka flagę niesie...

Tak... faszystowskie łatki są przypinane przez lewicę - oni wszystkich patriotów nazywają faszystami.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrotycz napisał:

Właśnie widzę, jak to Janusz ze swoim synkiem się nie umie zachować, a ta dziewuszka to już totalna zadymiara, i piracka flagę niesie...

Tak... faszystowskie łatki są przypinane przez lewicę - oni wszystkich patriotów nazywają faszystami.

 

Oczywiscie, lewica przypina wszystkim faszystowskie łatki i nie podoba mi się to. Ale tak samo jak nie podoba mi sie ze lewica okresla wszystkich uczestnikow faszystami i zadymiarzami tak nie podoba mi sie udawanie ze nie ma na tych marszach żadnych problemowych ludzi i ze wystepuje na to ciche przyzwolenie. 

 

Widziałem na wielu marszach wlasnie takich normalnych ludzi jak pokazałeś, ale i totalną patologie, przez którą media i lewica maja potem pożywke. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.