Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
Lethys

Marsz Niepodległości 2018

Polecane posty

Zawsze byłem, zawsze będę. Jestem Polakiem i mam obowiązki polskie.

• Like 1

Napisano (edytowany)

Sąd właśnie uchylił zakaz "Bufetowej". Teraz miasto ma 24h aby się odwołać od decyzji:).

Curwa ale kyrk!.:).

Normalnie emocję jak w finale ligi mistrzów:).

Edytowano przez Baca1980

22 hours ago, Idealny said:

Sebastiany nie potrafią sie godnie zachowywac, dlatego takie marsze mają dopinane różne faszystowskie łatki

Właśnie widzę, jak to Janusz ze swoim synkiem się nie umie zachować, a ta dziewuszka to już totalna zadymiara, i piracka flagę niesie...

Tak... faszystowskie łatki są przypinane przez lewicę - oni wszystkich patriotów nazywają faszystami.

Edytowano przez wrotycz
  • Like 2

1 godzinę temu, wrotycz napisał:

Właśnie widzę, jak to Janusz ze swoim synkiem się nie umie zachować, a ta dziewuszka to już totalna zadymiara, i piracka flagę niesie...

Tak... faszystowskie łatki są przypinane przez lewicę - oni wszystkich patriotów nazywają faszystami.

Oczywiscie, lewica przypina wszystkim faszystowskie łatki i nie podoba mi się to. Ale tak samo jak nie podoba mi sie ze lewica okresla wszystkich uczestnikow faszystami i zadymiarzami tak nie podoba mi sie udawanie ze nie ma na tych marszach żadnych problemowych ludzi i ze wystepuje na to ciche przyzwolenie. 

Widziałem na wielu marszach wlasnie takich normalnych ludzi jak pokazałeś, ale i totalną patologie, przez którą media i lewica maja potem pożywke. 

Tylko że najwięcej wściekłości( w śród wszelkich organizacji postępowych) wywołuje hasło. "Polska dla Polaków" No a k...rwa dla kogo ma być jak nie dla Polaków. Może dla Niemców, Rosjan albo górali ze wzgórz Golan?.

• Like 1

Jeśli wojsko zacznie strzelać do tłumu szykuje się II Bitwa Warszawska.

Liczę jednak na to, że prowokatorzy będą po cichutku wykańczani i obędzie się bez zgrzytów.

• Like 1

Polska dla wszystkich, byle nie Polaków. 

😛 

Koko dzambo i do przodu to jest moje hasło. 

• Dzięki 1

Po paru dniach zamieszania sąd apelacyjny oddalił zażalenie ratusza od wyroku sądu okręgowego. Więc marsz w niedziele jest w pełni legalny. A "Bufetowa" niech się już zacznie pakować najlepiej do Wronek.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.