Skocz do zawartości

Czym skorupka za młodu nasiąknie...


lebioda

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo tylko 19 lat czuję potrzebę zgłębiania tajników męskiego myślenia i postrzegania świata. W takim też celu założyłam tu konto. Wychodzę z założenia, że im szybciej dziewczyny zaczną się dokształcać w tematach relacji damsko - męskiej, tym większe szanse, że stworzą w przyszłości zdrowe związki. Już od jakiegoś czasu śledzę filozofię Red pill a teraz trafiłam na to forum. Mam nadzieję, że dzięki wam mój chłopak będzie mógł cieszyć się z doedukowanej i świadomej kobiety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotą kobiety jest rozwijanie potencjału mężczyzny.
Jeśli wkroczyłaś w progi tego forum, waćpanno, to oznacza, że masz czyste intencje.
Zgłębiaj wiedzę i dopieszczaj swojego mężczyznę, a na pewno tego nie pożałujesz, bowiem my mężczyźni potrafimy okazać wdzięczność ; ) 

Pozdrawiam serdecznie Mości Pannę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Afryce jakoś panie się nie dokształcają a tworzą zdrowe związki.

W plemionach panie kochają swoje dzieci dbają o rodzinę,w wolnej chwili robią sobie takie śmieszne białe maseczki,non stop uśmiechnięte.

Chłop poluje i zapładnia i wszyscy zadowoleni.

Zaczęliśmy te tajniki za bardzo zgłębiać do tego stopnia że się pogubiliśmy.

 

No ale teraz to już nic nie poradzisz ucz się oderwij się od tych medialnych popierdułek na pewno będzie to lepsze dla ciebie niż czytanie gratki u fryzjerki. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pieter napisał:

W Afryce jakoś panie się nie dokształcają a tworzą zdrowe związki.

W plemionach panie kochają swoje dzieci dbają o rodzinę,w wolnej chwili robią sobie takie śmieszne białe maseczki,non stop uśmiechnięte.

Chłop poluje i zapładnia i wszyscy zadowoleni.

Jakieś źródło? Afryka akurat kojarzy mi się z rozwiązłością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ksanti napisał:

Jakieś źródło? Afryka akurat kojarzy mi się z rozwiązłością.

https://turystyka.wp.pl/dziki-seks-w-srodku-afryki-6043992020104321g

Panie robią to co lubią faceci robią to co lubią my to chyba za bardzo zagmatwaliśmy.

Poczytaj sobie ogólnie o plemionach każde ma jakieś inne zwyczaje ale z normalności (sexu) nie robią tabu i tematu do studiowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lebioda napisał:

im szybciej dziewczyny zaczną się dokształcać w tematach relacji damsko - męskiej, tym większe szanse, że stworzą w przyszłości zdrowe związki

A ja ostatnio przestałem w to wierzyć. Mamy inne cele, aczkolwiek, moja babcia z moim dziadkiem są 62 lata po ślubie - tylko wtedy nie było jeszcze feminazizmu i się budowało wszystko od zera. Dziś każdy chce mieć wszystko szybko, łatwo i na już. A jak się zepsuje albo znudzi to się odwraca na pięcie i odchodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pieter napisał:

https://turystyka.wp.pl/dziki-seks-w-srodku-afryki-6043992020104321g

Panie robią to co lubią faceci robią to co lubią my to chyba za bardzo zagmatwaliśmy.

Poczytaj sobie ogólnie o plemionach każde ma jakieś inne zwyczaje ale z normalności (sexu) nie robią tabu i tematu do studiowania.

https://www.focus.pl/artykul/wycieta-radosc-cala-prawda-o-obrzezaniu-kobiet

 

Polemizowałabym czy wszystkie afrykańskie kobiety robią to co lubią. Artykuł przedstawiający ichniejsze pojmowanie "normalności"

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Krugerrand napisał:

Chyba, że to ta z Himalajów co ją yeti gonił

Tak, to ona, we własnej osobie. Yeti ją gonił, gonił i dogonił. To był Usain Yeti Bolt. A jak byli już po konsumpcji ... to całe Himalaje wyszły na balkon by wypalić papierosa. Taki udany to był stosunek przerywany.

 

Źle patrzy z oczu tego zielonego avatara. Nie mam zaufania do kobiet, tym bardziej rezerwatek.

 

1 godzinę temu, lebioda napisał:

Mam nadzieję, że dzięki wam mój chłopak będzie mógł cieszyć się z doedukowanej i świadomej kobiety

wtf? Tu jest coś nie teges.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magician napisał:

Tak, to ona, we własnej osobie. Yeti ją gonił, gonił i dogonił. To był Usain Yeti Bolt. A jak byli już po konsumpcji ... to całe Himalaje wyszły na balkon by wypalić papierosa. Taki udany to był stosunek przerywany.

O co chodzi z tymi Himalajami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EleanorPozwolę sobie stanąć w obronie niektórych Braci i parafrazując śp. Stefana Kisielewskiego off top poniekąd mamy w pierwszym wpisie otwierającym ten temat, a reszta to rezultat:P

Wyluzuj proszę nieco podwiązki;) Nie ma za co za odrobinę atencji:D

 

8 godzin temu, lebioda napisał:

O co chodzi z tymi Himalajami?

Ogrom pracy przed Tobą. Jeśli faktycznie chcesz zgłębić tajniki naszego myślenia o świecie i jego postrzegania będziesz musiała zgłębić jego uwarunkowania. Ostrzegam, że nie jest to wiedza dla każdego, nie każdy jest na to gotowy, nie każdy się z tym pogodzi, stawiam, że większość na skutek tego będzie ostro wnerwiona i nie będzie w stanie się z tym pogodzić. Jest to wiedza, która totalnie odbiega od tego jak w ciągu dotychczasowego swojego życia byłaś programowana przez media, szkołę czy społeczeństwo. Jest to wiedza dotycząca Ciebie samej i Twojego funkcjonowania jako kobiety oraz Twojej kobiecej psychiki. Na przykładzie forum polecam rozpocząć lekturę od historii zawartych w Świeżakowni oraz w dziale o doświadczeniach ze związków. Co do Himalajów polecam audycje założyciela i właściciela tego forum oraz jego książki.

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Krugerrand napisał:

Ostrzegam, że nie jest to wiedza dla każdego, nie każdy jest na to gotowy, nie każdy się z tym pogodzi, stawiam, że większość na skutek tego będzie ostro wnerwiona i nie będzie w stanie się z tym pogodzić. Jest to wiedza, która totalnie odbiega od tego jak w ciągu dotychczasowego swojego życia byłaś programowana przez media, szkołę czy społeczeństwo.

Rzucanie pereł przed wieprze. Mało kto to rozumie. Prawie nikt. Oprócz nas.

 

Ale nie off topujmy, bo się Eleanor znowu wkurwi. I ban gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dnia 7.11.2018 o 22:09, lebioda napisał:

O co chodzi z tymi Himalajami?

Zgodnie z krążącą na forum legendą, daleko, daleko stąd, na okrytych wiecznym śniegiem szczytach Himalajów żyją kobiety, z którymi da się stworzyć udany i satysfakcjonujący związek. Nawet więcej - przeżyć z nimi całe życie, unikając nabawienia się jakiejś choroby psychicznej/bankructwa/samobójczej śmierci.

Zdania na temat prawdziwości tego mitu są podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.