Skocz do zawartości

Ile czasu poświęcacie forum?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam głównie w pracy z doskoku, czyli wchodzę, patrzę i wychodzę.

Czasowo jest to niemożliwe do sprawdzenia, ale od 9. maja (gdy proxy przepuściło w końcu Firefoxa) wygląda to tak:

 

Czy ta witryna była przez Ciebie odwiedzana? Tak, 6 871 razy. :lol:

 

Taki to już mój specyficzny sposób przeglądania, który bardzo mocno podnosi tę liczbę :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na forum jest jakaś ważna dla mnie treść to dużo, czasami z 50 razy dziennie. A czasami przez tydzień mnie nie ma. Faktem jest, że trzeba znaleźć złoty środek. Forum ma nam pomóc osiągać cele a nie powodować, że zamiast robić coś w kierunku ich osiągnięcia to ciągle tu siedzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinienem siedzieć w ogóle bo mam masę rzeczy do roboty. Jednak nie będę kłamał uzależniłem się od internetu (a raczej od informacji). Nie wyobrażam sobie dnia bez technologii (laptopa, telefonu, www). Chyba, że bym wyjechał gdzieś za miasto na zorganizowany wyjazd. To wszystko sprawia, że kiedy ma być praca to ciekawsze staje się zwykłe klikanie po internecie. I wszystko szlag trafia.

 

Jeśli nie braciasamcy to zapewne będzie yt, fb i wydarzenia, gmail (mam coś z 5 emaili i ło Jezus tam to w ogóle jest burdel i nadmiar wszystkiego a to nie same reklamy), stronki o zdrowiu lub wyszukiwanie naukowych "głupotek" na XXX kończąc. Już w niepamięc odeszły czasy kiedy żyło się bez tych wszystkich sprzętów i oprogramowań. Kiedy głowa była spokojna od tego szumu informacyjnego.

 

Co do forum zawsze jest takie "a może pojawił się jakiś nowy ciekawy temat". O ile czytanie jeszcze ujdzie to czasem jak się wdam w dyskusję to nie ma końca. Niektóre posty pamiętam, że ponad grubo godzinę pisałem. Zwłaszcza jak trzeba jakiś research zrobić i wyszukiwać dane. Nie ukrywam, że przerasta mnie już nadmiar tych wszystkich informacji ze wszystkich stron :P Nawet już na forum zapomnę czasem odpisać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ksanti napisał:

Jednak nie będę kłamał uzależniłem się od internetu (a raczej od informacji).

Ja też to przyznaję. Ale jak jestem produktywna zamiast buszować po internecie to jest o wiele fajniej, niestety nałóg ma to do siebie, że nawet jak jest przez niego gorzej to i tak wciąga, stąd mój reżim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.