Skocz do zawartości

Psia grypa


zordon

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, The Motha napisał:

Obawiam się najbardziej tego że zaczną zatrudniać Ukraińców w policji...

 

PiS, RN byli przeciwko, ustawę podpisał Komorowski a za nim poszło PO, SLD i PSL. 

 

Kobiety w policji to jest jakiś dramat...Co do reszty; większość idzie bo na emeryturę można przejść wcześniej, czyli lenistwo i wygodnictwo.

tylko, że pis rządzi od 3 lat i zapowiadał zniesienie tej ustawy a tego nie zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że w UK było tak:

aby wstąpić do armii, potrzebne było obywatelstwo ale min 5 lat. (To się mogło zmienić.) 

Ale podejrzanych ludzi z innej kultury wpuszczono do tego kraju masowo. Zawsze powodowało to mój mindfuck.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W policji jest bida na dole. Kolega policjant, Kraków, 7 lat służby. Najgorsze dzielnice, Nowa Huta itp. awantury, rozboje. Na rękę 2800 zł a koszty życia w takim mieście? Kosmos. Jestem za podwyżkami dla nich. Robota w policji jest często niewdzięczna dla porządnych psów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, The Motha napisał:

Co to za problem, Żydom hurtowo paszporty RP (UE) są wydawane aby mogli tu przybywać, to z Ukraińcami może być podobnie, oczywiście moje prywatne zdanie :)

Paszport a obywatelstwo polskie to 2 różne rzeczy. Nie obawiałbym się ukrainców w policji bo to najmniejszy problem.

17 minut temu, zuckerfrei napisał:

pamiętaj będziesz kuszony i to bardzo. Powodzenia.

Dziękuje, na pewno się przyda, ale po ostatniej dziewczynie mam ochotę zająć się w końcu sobą i spełniać swoje cele. Teraz to muszę sobie wszystko na nowo w głowie poukładać żeby cokolwiek z paniami kminić.  Ciśnienie na cokolwiek związanego z dziewczynami jest na ostatnim miejscu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja to jedna wielka patologia. Mam sąsiada bandziora ok 45 lat. Od zawsze był łobuzem, nie raz dostał kosę, nie raz komuś wsadzał między żebra. Trochę handlował, kradł... Szukają go całe życie... Coś tam siedział dwie dekady temu...

Kręcą się koło domu, wypatrują, niepokoją też i nas pytaniami... Zawsze przyjeżdżają po niego gdy są obecne tylko jego dzieci. Dobrze wiedza kiedy jest a kiedy go nie ma...

 

Akcja dwa tygodnie temu.... Zaparkowałem pod Biedrą, zrobiłem szybkie zakupy... Był wieczór, dzieciaki w samochodzie zasnęły.... Obok sklepu jest piekarnia - myślę sobie to jeszcze świeże bułeczki... zarzuciłem kaptur na głowę i idę po ciepłą szamę... Nagle słyszę "Chodź tu!" odwracam się, patrzę... Psy. Zerkam a tam z suki wychodzi trzech i mała pyskata gówniara z blond kitą. I ona do mnie - "tak, to do ciebie, głuchy jesteś?" Mówię do niej, że nie przypominam sobie, żebyśmy przeszli na TY i że jak ma jakiś problem to niech sama podejdzie to co nieco jej wytłumaczę. Po tym wszedłem do piekarki, wyszedłem a oni cały czas stali... Zapakowałem się do wozu i depnąłem gaz do nadświetlnej...

Z całą stanowczością NIE DLA PATOLOGII W POLICJI!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksander Kwaśniewski za dużo ameryki u dziewczyny. Beka straszna.

Ja natomiast mam pozytywne ostatnio doświadczenie, zatrzymanie, pełna kultura i profesjonalizm, aż sam im powiedziałem, że jestem w szoku. Młode chłopaki to były. Dwa kaptur ma coś w sobie... w UK to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla w policji. I sam twierdzi że statystyka zabija tą służbę. Co rusz na odprawach słyszy że bez np. dziesięciu mandatów i dwudziestu wylegitymowań nie ma co się pokazywać na komendzie. Dlatego min. policja się czasami czepia za byle gówno. Druga sprawa obecnie pełno tam jest niespełnionych życiowo ludzi którym po ubraniu munduru uderza woda sodowa. Ale jak przyjdzie co do czego to nogi z waty. O kobietach nawet nie wspomina bo to podobno najgorsza rzecz jaka mogła spotkać tą służbę i nie tylko. Sam odlicza dni do emerytury i adios.

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hot news:

Wychodzę od rodziców idę do siebie, po osiedlu krąży, patroluje, 4x4 ŻW. Przysięgam, że ostatni raz widzalem auto takie w latach ‘90 na osiedlu rodziców (obowiązkowa służba wojskowa). 

 

Dzwonie do kumpla i opowiadam, a on na to że dziś wrócił z Niemiec i w przygranicznym mieście polskim, patrole policyjne pełni niemiecka polizei. 

 

Jest, kurwa źle. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrol ŻW to żadna nowość. Od Euro 2012 mają uprawnienia policji i często są wykorzystywani np. w czasie świąt dużych imprez itp. Teraz ze względu na strajk w Policji i "gorący" okres zostali wysłani na patrole. Co do niemieckiej policji to od dawna można ich spotkać po stronie Polskiej na zachodniej granicy np. w Gubinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB panie zrzeszyły się pod hasłem "Żony mundurowych" https://www.facebook.com/Żony-Mundurowych-320135495468327/

 

"Panie Ministrze. Skoro naszych mężów nie słuchasz. To może nas usłyszysz?
Społeczność Kobiet wspierających swoich mężów/narzeczonych/partnerów Mundurowych !"

 

Wiemy jaką siłę mają panie w grupie - siłę robienia zamieszania w mediach.

Edytowane przez Normalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba oficjalnie psia grypa dobiega końca, MSWiA podpisało porozumienie z Policją, a jej postulaty to:

-Od pierwszego stycznia 2019r - podwyżka o 655zł brutto,

-Od pierwszego stycznia 2020r- podwyżka o nie mniej niż 500zł brutto,

-Prawo do odejścia na emeryturę po 25 latach, bez ukończenia 55 roku życia,

-Kolejne ustawy o modernizacji,

-Płatne nadgodziny

 

Nie wiem czy to wszystkich funkcjonariuszy policji usatysfakcjonuje, ale to jakiś krok w przód dla ludzi tam pracujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.