Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
swatpoland

UWAGA Dwie strony prawdy

Polecane posty

Wiadomo że są też stalkerzy, sadyści i zboczeńcy i może ten Pan nim właśnie jest. Dziwi jednak kilka spraw:

1. Świadkami wieloletniego bicia, także w recepcji hotelu, są tylko mama i koleżanka pokrzywdzonej, co potwornie śmierdzi. Lata bicia i nie ma innych świadków?

2. Mąż miał nagranie gdzie ponoć jest że ona go bije i wyzywa, żona twierdzi że to manipulacja.

A filmów nie oglądałem, więc może nie mam racji, tak na szybko tylko napisałem.

• Like 2

Mnie zaciekawiło to dlaczego ona nie płakała jak mówiła o tym jak to on ich bił - ofiary zazwyczaj płaczą i dają upust emocji bo poprostu są tak skrzywdzone że to z nich wypływa jak o tym mówią.
Jak go zabrali do paki to wtedy był płacz i lament - jakby pomyślała "co ja zrobiłam, chciałam tylko zabrać co moje i tyle a jego teraz zamknęli"
Sytuacja dziwna - może kiedyś się wyjaśni. 

• Like 1

Zeznania obu stron się wykluczają ale w przeciwieństwie do sądu TVN już wydał wyrok (pełna profeska i rzetelność dziennikarska...).

15 godzin temu, swatpoland napisał:

Mnie zaciekawiło to dlaczego ona nie płakała jak mówiła o tym jak to on ich bił - ofiary zazwyczaj płaczą i dają upust emocji bo poprostu są tak skrzywdzone że to z nich wypływa jak o tym mówią.
Jak go zabrali do paki to wtedy był płacz i lament - jakby pomyślała "co ja zrobiłam, chciałam tylko zabrać co moje i tyle a jego teraz zamknęli"

Bardzo dobra obserwacja. Ja też zauważyłem kilka nieścisłości:

00:36 - głowa wygląda jakby uderzyła na kant w miejscu bliżej ucha/szyi. Ale pokazują rozcięcie na czubku głowy. Może błąd montażysty TVN, który nie "rozdzielił" tych incydentów a może pani mataczy lub nie pamięta.
01:05 - "wtedy byłam krótko przed maturą i zostawił mnie chłopak. Chłopak z którym spotykałam się 4 lata (...) zabiegał o mnie starał się jakby pokazać z najlepszej strony." - możliwa tzw. "wdowa po alfie", czyli trafił się beciak "na pocieszenie" ale z czasem pani mogła stracić do niego szacunek i zaczął się scenariusz "zmarnowałeś mi życie, mogłam dziś być z arabskim szejkiem".
10:00 - "moja Werka zamknęła się w sobie. Nie chce rozmawiać ze mną" - córka mogła zostać wmieszana w wojnę matki i teraz zauważyła, że sprawy poszły za daleko.
10:10 - "tak nas tutaj poniewierał a my jeszcze skrupuły wobec niego mamy" - może to być racjonalizacja przyczyn przypływu emocji, które chciała ukryć (zmylić odbiór) a dodatkowo pokazać siebie jako "tę dobrą ofiarę".
12:38 - mężczyzna wybiega z budynku z pytaniami o komputer. Podchodzi do samochodu, który zaraz odjedzie. W środku żona i jakaś kobieta, działają w pośpiechu. Co jest charakterystyczne... kobieta na miejscu pasażera wygląda na autentycznie uśmiechniętą i bardzo rozbawioną (zdjęcie poniżej). Możliwe, że prowokowały go, bawiły się nim. Możliwy też jest mimowolny śmiech - coś jak podczas łaskotania czy zabawy w berka (czasem objawia się także w sytuacjach stresowych).

(większy obraz tutaj)

ftW4lEI.jpg

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.