Skocz do zawartości

Kiedy spacerujesz po mieście z wyjątkowo atrakcyjną kobietą..


Messer

Rekomendowane odpowiedzi

@Messer Kiedy mężczyźni utrzymują dłuższy wzrok, to pewnie nie Ty jesteś w centrum uwagi, tylko Twoja dama. :) Uważnie patrzą, by nacieszyć się widokiem Twojej pięknej damy, a nie koniecznie zależy im na odebraniu jej Tobie. Każdy młody facet ma duże problemy, by oderwać wzrok od ładnej dziewczyny, nawet jeśli idzie z chłopakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ludzie nadal oceniają innych po wyglądzie lub posiadaniu OOOO w TDI . Dzięki temu puste blondynki się łatwo łapie. Kiedyś przez lata mieszkałem w miasteczku 40tys moim moje MSV szło na dzień dobry o 1+ plus bo pochodzę z dużego miasta. Lokalesy nigdy za man nie przepadały ale żaden nie podniósł nigdy głosu pomimo ze miałem przez kilka lata najlepsza kobietę w tym mieście. Żaden nie odważył się spojrzeć ani odezwać. 

 

O dziwo teraz mieszkam na głębokich peryferiach wśród biedy i nikogo nie gorszy to jak się człowiek nosi kim jest i czym jeździ ani w  czym miększa.  Czyżby jednak zwykli ludzie byli normalni...tak na pewno faceci. Bo jednak mojej żonie wszystkie kobiety zazdroszczą ze środowiska ale to już inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, typiarz napisał:

Czy tylko ja tutaj widzę takie typowe patusiarstwo? Karyna mówi Misiu, a ten czy tamten się na mnie tak brzydko spojrzał I powiedział, że mam fajną dupe. A miś już leci z pięściami ? 

Powielasz takimi tekstami stereotypy... Karyna może i podpuszcza swojego Sebę do zadym, jednak żadna porządna dziewczyna tego nie robi. Mnie żona zawsze odciąga na bok, nigdy nie chce abym zwracał uwagę na przytyki.

Ja jednak nie mam zamiaru puszczać takich rzeczy płazem, jak ktoś mi bez powodu docina to niech się z tego tłumaczy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@typiarz @Aleksander Kwaśniewski

 

W wakacje rozmawiałem z fajną kobietą i zeszło na tego typu tematy, czyli facet broni kobiety/reaguje na zaczepki. Podałem przykład Rimini i akcji na plaży. Stwierdziłem, że pewnie uciekłbym i sprowadził pomoc. Szybko biegam, więc zgwałciłoby Cię max dwóch a nie trzech. Możecie sobie wyobrazić jej minę. :D

 

Bliżej mi 40-tki ale mam chłopięcą posturę i miłą twarz, taki inteligent. Zazwyczaj rzucam żartem, nie do tych karków tylko do kobiety, tak żeby słyszeli, coś typu widzisz jacy fajni panowie, może olejesz mnie i zagadasz z nimi. Zawsze się sprawdza, ludzie widzą, że jestem wyluzowany a nie spinam d.pę. Poza tym w zanadrzu mam mały atut, w awanturze dostaję białej gorączki (przynajmniej tak było za młodu, teraz nie mam okazji). Mnie trzeba trafić za pierwszym razem. Jak nie wyjdzie to łapię za krzesła, stoliki, butelki, wszystko co dam radę podnieść i nap.....lam na oślep. Żadne boksy, karate i 40cm w łapie nie mają szans. Coś na zasadzie walki z nożownikiem. Jak nie masz doświadczenia to byle chuchro cię potnie. Ja mam, takie dyskotekowo/sztachetowe, najlepsze jakie może być. ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer

 

Spacer z wyjątkowo atrakcyjną kobietą do dowód społeczny.

Dowód na to że mężczyzna "jest wartościowy według kryteriów kobiecych".

Równie jest proste.

 

Atrakcyjna kobieta = wysokie wymagania.

Obecność atrakcyjnej kobiety = mężczyzna spełnia wysokie wymagania.

Spełnia wysokie wymagania = WYSOKA WARTOŚĆ wg. kobiet.

Wysoka wartość = warto się nim zainteresować.

CBDU

 

Topowa cizia nie pokaże się z byle kim!

O nie, nie, nie!

 

Ktoś tu już pisał z lewarowaniu się ładnymi laskami. @Długowłosy chyba albo @Subiektywny

Nie pamiętam. Ale czytałem w którymś wątku.

Ja to tylko potwierdzę.

Im więcej atrakcyjnych kobiet nas otacza.

Zawodowo, towarzysko czy w kontekście seksualnym.

Tym bardziej zainteresowane są nami inne laski.

 

Poza tym ludzie leniwi są.

Po co laska sama ma testować samca?

Czas tracić.

Już inne przetestowały i uznały że samiec rokuje! 

I się z nim bujają bo "WARTO".

Więc skoro tak, to też się nim zainteresuje.

Simple as fuck!

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@loh-pan

 

Jestem ostatni do bicia się na mieście, chociaż zaprawę za młodu też otrzymałem i coś tam o walce na pięści wiem. 

Generalnie lubię kontakt werbalny z ludźmi i nie wyobrażam sobie obejść się bez reakcji słownej na zaczepkę. Zdarza się często, że są też miłe/sympatyczne uwagi, przybijam wtedy z osobnikiem sztamę i rozchodzimy się każdy w swoją stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem autor wątku ma problem z sobą. Osoba w wysokim SMV i prawdziwym wysokim poczuciem wartości nie zwraca tak dużej uwagi na spojrzenia innych. Idąc ulicą i mając wysoką wartość oraz pewność siebie ciesz się chwilą z kobietą, pogodą, rozmową, luzem. Zamiast panicznie zwracać uwagę na to jak widzą Cię inni. 

@Masser moim zdaniem za mocno przejmujesz się opinią innych, czas pokonać strach i mieć na to wyjebane, jeżeli chcesz mieć prawdziwą wysoką wartość a nie tylko taką na pokaz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Aleksander Kwaśniewski napisał:

@loh-pan

 

Jestem ostatni do bicia się na mieście, chociaż zaprawę za młodu też otrzymałem i coś tam o walce na pięści wiem. 

Generalnie lubię kontakt werbalny z ludźmi i nie wyobrażam sobie obejść się bez reakcji słownej na zaczepkę. Zdarza się często, że są też miłe/sympatyczne uwagi, przybijam wtedy z osobnikiem sztamę i rozchodzimy się każdy w swoją stronę.

Czy ja już taki stary? Czy aż tak się czasy zmieniły, że "patusy" zaczepiające na ulicy to typowi "rurkowce" bez noży bojący się konfrontacji?

 

A może specjalnie spacerujesz w okolicach "cienkich bolków" aby rozgrzać swoją kobietę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.