Skocz do zawartości

Wierna kochana mężatka


Byłybiałyrycerz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich a szczególnie drogie Panie do których kieruje pytanie :).

 

Ostatnio w moim życiu dziwnie dużo sexu / kobiet, randkowania itp itd, jednak przejdźmy do sedna. 

          Kto śledzi moje poczynania wie że umawiam się z 40stkami, czasem wolne czasem mężatki. Teraz trafiła się kolejna mężatka ( 38lat ), bardzo atrakcyjna, póki co jesteśmy na etapie planowania co gdzie kiedy i jak bo w tym przypadku akurat mąż nic nie wie ( tak tak będę smażył się w piekle ).

Jednak przejdę do sedna, byłem ciekaw co Pańcia powie na temat spuszczania się w niej i o to mamy odpowiedź

 

" Hmmm ..... dziwne podejscie .... ja chce żeby kończył we mnie tylko facet który coś dla mnie znaczy .... nigdy nie pozwoliłam na to komuś z kim łączył mnie tylko przygodny sex ". 

 

No patrzcie, jaka Ona kochana jest, mąż dla niej tyle "znaczy" że niedługo klęknie przede mną, weźmie penisa po same **** jednak mąż jest jej na tyle ważny że spust tylko w ?, oj jak ten mąż też dla niej jest ważny xD parodia.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Pozwala kończyć w sobie tylko swojemu mężowi bo " znaczy " dla niej coś, Ja się pytam co to za znaczenie skoro puszczam się z innym.

Może dla niej przygodny seks jest fajny, ale ewentualna wpadka z ledwo poznanym facetem już nie. Dlatego ze względów bezpieczeństwa, w swojej pokrętnej logice, ustaliła sobie taką regułę i nie musi ona wcale mieć podłoża w uczuciu do męża. Mówi tak jedynie żeby nieudolnie bronić resztek swojej "godności".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Byłybiałyrycerz said:

Teraz trafiła się kolejna mężatka ( 38lat ), bardzo atrakcyjna, póki co jesteśmy na etapie planowania co gdzie kiedy i jak bo w tym przypadku akurat mąż nic nie wie

Jak okaże się, że to akurat z moją się tak umawiasz, to znajdę Cię i zrobię co trzeba...

 

Wszystko jest pięknie w związku przez jakiś czas. Potem kobieta zaczyna się dyskretnie rozglądać. Wszyscy zgodnie to potępiamy. Więc dlaczego ciągle są panowie, którzy wolą się zhańbić i uczestniczyć w czymś co potępiamy?

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@developers Pretensję proszę kieruj do kobiety, Ja mam żelazną zasadę że kobiety nikomu bym nie odbił by była moją partnerką. Jednak w moich przypadkach w grę wchodzi tylko sex i kobiety nie mam zamiaru odbijać. Zazwyczaj mąż wie i pozwala, generalnie nie pytam czy ma męża czy mąż wie itp, same nadmieniaja w trakcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz Tfu.

 

"Człowiek pogrążony w gniewie odwraca się od rozumu z pewnym smutkiem i wewnętrznym napięciem. Ten zaś, który popełnia występki z pożądania, popada w podległość przyjemności, okazując się w pewien sposób rozwiąźlejszy i bardziej zniewieściały w występkach. Sam z siebie dąży do wyrządzenia krzywd, wiedziony do czynu, który wyznaczony jest pożądaniem." 

 

Gdzie Twój rozum? Słaby jesteś. 

 

Ściana hańby. ^^

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@Still Suka nie da, pies nie weźmie.

Według tej logiki to suka decyduje a pies bezwolnie poddaje się okolicznościom. Suka kieruje się emocjami, natomiast pies powinien być poziom wyżej i samemu decydować czy wzięcie suki nie zaszkodzi związkowi innego psa. Ew. zasada, że jak nie ten pies to inny weźmie też się nie aplikuje, bo inny pies tak samo powinien się zastanowić. 

 

Pozdrawiam,

A

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerzto może ogranicz się do takich przypadków, że mąż wie i pozwala. Większość facetów lubi mieć swoją kobietę tylko dla siebie. Możesz się kiedyś bardzo zdziwić, jak zostaniesz przyłapany przez takiego faceta.

 

Nie mówiąc już, że to hipokryzja: z jednej strony potępiać puszczalskie damy, a z drugiej strony uczestniczyć w tym.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.