Skocz do zawartości

Wierna kochana mężatka


Byłybiałyrycerz

Rekomendowane odpowiedzi

Niby ciągle ten sam temat ale IMO warto go ciągnąć, bo padają ciekawe argumenty wymuszające często ciekawe kontrargumenty i jest to płodna dyskusja.

 

Kiedyś przeczytałem w Mens Health, że gdy pijana mężatka klei się w barze i opowiada jak to mąż jej nie słucha/nie kocha/nie adoruje to grzecznie podziękuj i zasugeruj pracę nad własnym związkiem. 

 

Typy, które świadomie wykonuję kroki w stronę mężatki/kobiety żyjącej w rodzinie to najgorszy sort osobowości. Wiadomo, że życie rodzinne nie jest proste, rodzi wiele konfliktów i męczy. To złożona sprawa. Atakowanie takich panien, przykładanie kutasa do rozpadu rodzin, nieszczęścia dzieci i spierdolenia kolejnych życiorysów - jak Pan Jezus powiedział - lepiej sobie kamień młyński do jajec przywiązać i rzucić się do rzeki. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Byłybiałyrycerz said:

No patrzcie, jaka Ona kochana jest, mąż dla niej tyle "znaczy" że niedługo klęknie przede mną, weźmie penisa po same **** jednak mąż jest jej na tyle ważny że spust tylko w ?, oj jak ten mąż też dla niej jest ważny xD parodia.

 

Rozumiem twoje zdziwienie. Nie można tego wytłumaczyć inaczej jak tylko pokrętna logiką kobiecą. Rozumowaniem wybiórczym, dziwnym, zależnym od okoliczności.

 

Prawda jest taka, że na mezu jej nie zależy i pewnie jak cię bliżej pozna to i ty będziesz mógł kończyć w środku. 

 

Szczerze powiedziawszy to nie wiem co gorsze dla męża. Jak kochanek skończy w środku czy jak kochanek skończy w ustach żony a ona wszystko ładnie połknie. To pytanie dla obrońców moralności z tego forum.

 

Co powiecie na rimming z kochankiem ? Zona wraca od kochanka, któremu lizała tyłek a mąż nieświadomy chce ją całować wieczorem ? Normalna rzecz w romansach.

 

 

 

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój :D Każdy podobny temat kończy się tak samo :) Jedni ruchacze mężatek bronią swoich racji a z drugiej strony przeciwnicy.

 

Dla mnie ruchacz mężatek jest gnojem ale zdaję sobie sprawę że jak suka nie da to pies nie weźmie :)  I co tu więcej pisać? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RealLife napisał:

Co powiecie na rimming z kochankiem ? Zona wraca od kochanka, któremu lizała tyłek a mąż nieświadomy chce ją całować wieczorem ? Grubo.

No trzeba być właśnie zero moralnym aby nie dać znać chociaż by w anonimowy sposób,  chociaż by po jakimś czas nie nawet dłuższym jaka kurewna jest żona ...kolegi / brata ..czy jak tam chcemy się określić.

8 minut temu, chudybyk napisał:

Od dawna już mnie śmieszy jak pierwsi moraliści forum lecą wytykać swoimi czystymi jak łza paluszkami jak tylko pojawi się słowo "mężatka"

Będzie gruby temat coś czuję?

Mnie śmieszy jak tutaj sobie wszyscy słodzą,  ale nieobecne tutaj fizycznie mężatki dzielą jednak ich na dwa obozy ...brak solidarności nawet na tym forum i   pogoń jedynch i drugich za wagina pokazuje jak słabo jesteśmy rozwinięci i jak mocno jednak natura nami rządzi !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doggie i @Ancalagon dziękuję!

 

@developers jak pisałem w innym wątku, super by było, jakbyś założył temat o swojej obecnej sytuacji (jeśli chcesz i możesz - absolutnie nie nalegam) - moglibyśmy się coś nauczyć a i Tobie może świeże spojrzenie Braci coś rozjaśni. Bez urazy, absolutnie nie nalegam bo to delikatna sprawa, ale zachęcam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, developers said:

 

A wszystko to w imię czego? Żeby umoczyć w kolejnej waginie? Czy to wszystko jest naprawdę tego warte?

 

Nie kazdemu facetowi chodzi tylko o zamoczenie. Akurat autorowi chodzi. Ale nie zawsze tak jest. 

Często chodzi o rozpoczęcie normalnego związku. Kochanek może mieć po prostu plany co do tej kobiety bo uważa ją za wartościową więc dla niego gra jest warta świeczki.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Staś said:

 

Mnie śmieszy jak tutaj sobie wszyscy słodzą,  ale nieobecne tutaj fizycznie mężatki dzielą jednak ich na dwa obozy ...brak solidarności nawet na tym forum i   pogoń jedynch i drugich za wagina pokazuje jak słabo jesteśmy rozwinięci i jak mocno jednak natura nami rządzi !

 

U kobiet też nie ma żadnej solidarności jajników. Ich solidarność się konczy gdy jedna wchodzi w paradę drugiej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Staś napisał:

pogoń jedynch i drugich za wagina pokazuje jak słabo jesteśmy rozwinięci i jak mocno jednak natura nami rządzi !

Abstrahując od mężatek, dzisiaj w jakiejś książce przeczytałem, że jakby do pokoju pełnego Einsteinów i Bohrów dyskutujących nad wszechświatem wpuścić laskę w miniówie, która się zachichra i upuści ołówek - to wszyscy panowie zapomną o teorii względności i polecą szukać pańci ołóweczka. Silne instynkty ciężko zawładnąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, developers napisał:

Kochanek powinien mieć świadomość, że swoim egoizmem może skrzywdzić dzieci.

Logika chłopie. Logika !

Jakie skrzywdzić ? On z tym nie ma nic wspolnego.

To mężatka decyduje czy złamie reguły obowiazujące ją od dnia ślubu czy nie zlamie.

Kochanek jest wyłacznie narzędziem.

Jednym z nieskończenie wielkiej ilosci potencjalnie dostępnych narzedzi. Odmówi Józek ? Odmówi Franek ? Spokojnie - z przyjemnością przeleci Jerzy, Czesio, Ździsio albo nawet Anastazy.

 

Czy za zadźganie człowieka nożem - odpowiada nóż czy dźgający ?

Czy za wypadek samochodowy odpowiada kierowca samochodu czy samochód ? Albo wlasciciel wypożyczalni, w ktorej samochód pożyczono ?

44 minuty temu, developers napisał:

Czy wszyscy, którzy popieracie dymanie mężatek, uważacie że krzywdzenie dzieci jest dobre?

Nie istnieje takie pojęcie jak popieranie dymania mężatek.

Można najwyżej popierać dymanie jako czynność lub nie popierać, lub też mieć do tego stosunek obojętny.

Tu nie ma żadnego znaczenia czy dymaną jest mężatka, panna, rozwódka czy wdowa.

Dlatego, że za każdym razem - gdy do dymania dochodzi - zgodę na dymanie muszą wyrazić dwie strony. I dymający i dymana.

Przymusowe ruchanie (na przykład wymuszone siła przez faceta) nazywa się gwałtem. I stan cywilny gwałconej kobiety nie ma żadnego znaczenia.

 

Wszystkie inne rodzaje dymania (przy założeniu, że występują między osobami dorosłymi) - są w myśl polskiego prawa całkowicie legalne.

 

Resumee:

Jesli jakakolwiek kobieta wyrazi zgodę na bzykanie - oznacza to że wykonywana następnie czynność w postaci bzykania jest całkowicie i w stu procentach legalna !

A to, że ona jest mężatką ? To już nie sprawa tego, ktory ją posuwa a nie jest jej mężem. On, jesli ma żonę - to ma problem. Ale nie z posuwaną mężatką tylko z tym, że sam nie dotrzymał wierności. Wobec własnej żony.

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Byłybiałyrycerz said:

" Hmmm ..... dziwne podejscie .... ja chce żeby kończył we mnie tylko facet który coś dla mnie znaczy .... nigdy nie pozwoliłam na to komuś z kim łączył mnie tylko przygodny sex ".

Jeżeli to jest swing i oni mają w tym doświadczenie - wtedy jest wiadome, że sex z innym tylko w gumie.

Prawdziwi, atrakcyjni i doświadczeni swingujący zawsze dbają o zabezpieczenie.

 

Jeżeli to jest naprawdę swing to jesteś tylko narzędziem dostarczającym emocje oraz bodźce. Laska Cię wyrucha a i tak wróci do faceta, ponieważ widocznie on ma duży status i zasoby. Napinanie się jest bezsensowne.

 

Z całym szacunkiem ale dymanie kobiet 40 letnich nie jest wyzwaniem...

Chcesz wyzwanie to wyrwij i zaruchaj 20 latke i nie mówię o jednorazowym zamoczeniu z napitą wyrwaną w klubie ale rozpalenie jej tak aby świrowała i ganiała za Tobą.

TO urywa dupe wtedy..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta ma we krwi zdradę i zawsze zdradzi.* 

 

Myślicie, że jej obietnice wypowiedziane przed batmanem w jakimś dziwnym budynku na wypizdowie wszechświata zwanym Ziemią coś dla niej znaczą? Niggas, please.

 

Bierzcie przykład z kumatych gości i w ogóle się nie żeńcie - każdy ogarnięty i przystojny gość zna naturę kobiet, wie, jak reagują, gdy pojawia się w ich otoczeniu, i nigdy nie wpierdoli się w bagno zwane małżeństwem, bowiem wie, że kobieta kieruje się w życiu wyłącznie cipą i jej interesem.

 

A gościowi, który wam przeleciał żonę, winniście pomnik postawić, bo niechcący pomógł wam się pozbyć kurwy z życia, a wy jakieś dziwne pretensje i zażalenia.

 

Poza tym to już, kurwa, było masę razy tu wałkowane, ale niektórzy dalej klapki na oczach.

 

*Wystarczy odpowiedni czas, miejsce i facio.

Edytowane przez Ważniak
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, RealLife napisał:

 

Nie kazdemu facetowi chodzi tylko o zamoczenie. Akurat autorowi chodzi. Ale nie zawsze tak jest. 

Często chodzi o rozpoczęcie normalnego związku. Kochanek może mieć po prostu plany co do tej kobiety bo uważa ją za wartościową więc dla niego gra jest warta świeczki.

a tak zapomniałem ....miłość :D

 

2 minuty temu, RealLife napisał:

 

U kobiet też nie ma żadnej solidarności jajników. Ich solidarność się konczy gdy jedna wchodzi w paradę drugiej. 

no widać to na sali sądowej , w prawie EU itd... ale spoko jak mówisz ze nie ma to nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzo acha, czyli gdy np. moja koleżanka z pracy ma w domu spinę z mężem, bo on stracił pracę a ja zaczynam jej nawijać makaron na uszy, robić podchody a potem pijaną dojeżdżam na imprezie firmowej to jak rozumiem jestem czysty jak łza w myśl Twojej etyki bo nikomu nic nie przysięgałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Bonzo said:

Czy za zadźganie człowieka nożem - odpowiada nóż czy dźgający ?

Czy za wypadek samochodowy odpowiada kierowca samochodu czy samochód ? Albo wlasciciel wypożyczalni, w ktorej samochód pożyczono ?



Zadałem "kryształowym" ciut wczesniej pytanie: " czy jak mąż pójdzie do pani kurwy do burdelu, to czy pani kurwa jest współodpowiedzialna za zdradę? " Ale się nei doczekałem odpowiedzi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, AR2DI2 said:

Jestes pokłócony z zoną, i się boisz, ze w tym czasie ona może ci coś wywinąć. Tylko wiesz...jak będzie chciała coś wywiną, to wywinie. Serio.

Wiem. Tylko Bracie tak się składa, że jestem pokłócony z powodu ścisłego egzekwowania w moim związku zasad, które sam założyciel forum nam przedstawił.

Kobieta próbuje na mnie coś wymuszać przez swoje fochy i inne shit testy.

 

Więc skoro jesteśmy na jednym forum, zgadzamy się z poglądami głoszonymi przez twórców forum, to powinniśmy sobie wzajemnie okazywać solidarność i wzajemnie wyznawać zasadę, że dzieciatych mężatek nie bzykamy. Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, KurtStudent said:

@Bonzo acha, czyli gdy np. moja koleżanka z pracy ma w domu spinę z mężem, bo on stracił pracę a ja zaczynam jej nawijać makaron na uszy, robić podchody a potem pijaną dojeżdżam na imprezie firmowej to jak rozumiem jestem czysty jak łza w myśl Twojej etyki bo nikomu nic nie przysięgałem?

 

Tak. Jesteś czysty jak łza.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba straciłem już kontrolę nad tematem xD, zaznaczę raz jeszcze nie nie chodzi o swing, swinguje z inną mężatką a ta o której jest temat założony spotyka się pokryjomu.

 

 

@Pytonga Zgodzę się jeśli mówimy o Pani sprzątającej albo kasjerce a nie Pani Architekt czy Pani doktor, przy takich kobietach trzeba już mieć olej w głowie.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Byłybiałyrycerz napisał:

Chyba straciłem już kontrolę nad tematem xD, zaznaczę raz jeszcze nie nie chodzi o swing, swinguje z inną mężatką a ta o której jest temat założony spotyka się pokryjomu.

no straciłeś :D tu już inny temat omawiamy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Zadałem "kryształowym" ciut wczesniej pytanie: " czy jak mąż pójdzie do pani kurwy do burdelu, to czy pani kurwa jest współodpowiedzialna za zdradę? " Ale się nei doczekałem odpowiedzi.

Akurat kurwa jest neutralna a przykład prosto z dupy. Mam nadzieje, że pomogłem :D Pozdrawiam. 

Edytowane przez KurtStudent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, KurtStudent napisał:

robić podchody a potem pijaną dojeżdżam na imprezie firmowej to jak rozumiem jestem czysty jak łza w myśl Twojej etyki bo nikomu nic nie przysięgałem?

Jak najbardziej tak !

Jesteś czysty jak najwyższej jakości spirytus !

Nie można nic Ci zarzucić - bo przeciez nie złamałeś żadnej obietnicy. No chyba, że masz żonę lub jestes w stałym związku z kobieta, której wyraxnie przyobiecałeś być wiernym.

To, że laska ma spiny z mężem, nastepnie się najebie na firmowej imprezie - to jest jej sprawa.

 

Jedyne co można Ci wytknąć ale nie w zakresie złamania umów - to to, że zaruchałeś laskę na firmowej imprezie - ale to nie zarzut lecz zalecenie, ze dla własnego interesu nie powinieneś tego robic.

Gdyż potem mogą z tego być kwasy w pracy (bo laska będzie czegoś żądać sądząc, że się jej należy bo Ci torpedę wypolerowała).

Lecz tu nie ma znaczenia jej stan cywilny - kwasy mogą być i od panny, od rozwódki, od wdowy.

Paradoksalnie - od mężatki najmniej bo ta przynajmniej (jesli myśląca) nie będzie Ci dupy obrabiać po firmie przed koleżankami (dałam mu dupy a on mi tego nie chce załatwić !, co ? ty mężatka się puściłaś ?)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Imbryk napisał:

Abstrahując od mężatek, dzisiaj w jakiejś książce przeczytałem, że jakby do pokoju pełnego Einsteinów i Bohrów dyskutujących nad wszechświatem wpuścić laskę w miniówie, która się zachichra i upuści ołówek - to wszyscy panowie zapomną o teorii względności i polecą szukać pańci ołóweczka. Silne instynkty ciężko zawładnąć.

zgadza się dlatego tak wszystkim daleko tutaj to owego "alfy" czy innego guru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.