Skocz do zawartości

O Holender! Patent dla wiekowych samców


Endeg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość poszedł po bandzie, ale tak po głębszym namyśle dlaczego by nie?  A co kto jest winien, że urodził się akurat w tym czy w tamtym roku.

Może któryś z nowoczesnych krajów uzna, że wiek tak samo jak płeć czy kolor skóry nie jest zerojedynkowym wyznacznikiem. Konkludując: precz z sexizmem, precz z age'zmem! ?

 

 

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,105645,24143764,69-latek-walczy-z-sadem-bo-chce-legalnie-odjac-sobie-20-lat.html#s=BoxOpImg4

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można pozwać życie o bycie gołodupcem?

 

Moje konto bankowe pokazuje co prawda niezbyt wiele, ale w głębi ducha wiem, że jestem wart miliony. Chcę pozwać stworzyciela tego pierdolnika i niech mi robi jakiś mały przelewik na kilkadziesiąt bilionów dolców, tak żebym na liście najbogatszych Forbesa był za Gatesem, ale przed Bezosem, coby nie budzić podejrzeń.

 

Te, forumowe papugi, który sąd mi to przyklepie?! ?

 

A na poważnie, beka w chuj, a niech go odmłodzą! Sucze mają botoks i inne chuje-muje, więc dlaczego facet ma być dyskryminowany ze względu na wiek, skoro czuje się młodym bogiem?! -20 lat w metryce mu się należy jak psu buda!

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holender potrafi, świetny pomysł i spoko wygląda.

 

Bekę mam z tego sędziego. Co to za pokraczne uzasadnienie:

sędzia, który prowadził rozprawę, zapytał 69-latka, "co czuliby jego rodzice na wieść o tym, że chce całkowicie wymazać ze swojego życia pierwsze 20 lat". - O kogo dbali przez cały ten czas? Kim w takim razie był ten chłopiec? - mówił"

 

Pan już nie jest chłopcem i chce mu się ruchać, rodzice nie żyją, poza tym od jego 18-tki nie mają nic do gadania.

 

Życzę mu powodzenia, w Holandii to się jeszcze może udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.