Skocz do zawartości

Program / Aplikacja do zarządzania najmem mieszkań


Nazarov

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia.

Szukam dobrej, sprawdzonej aplikacji offline do zarządzania najmem mieszkań - spis lokatorów, płatności, wydatki, media itd. Szukam aczkolwiek jest tego dość sporo na rynku i trochę by zajęło testowanie każdej z nich. Może ktoś z was już korzysta z czegoś podobnego? Obecnie tabelki w excelu dają radę ale może jest jakieś lepsze rozwiązanie. Fajnie jakby nie kosztowało to miliony monet. Najlepiej płatne jednorazowo a nie abonament. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś używałem MS Money. Teraz, jako że zaprzestali rozwoju i supportu, jest za free jako "Money Plus Sunset Deluxe". Kobyła, ale jak sobie zaadaptujesz do swoich potrzeb to i znacznie więcej niż najem ogarniesz. Ja bym się przymierzył i przynajmniej przetestował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuckerfrei Nawet o tym myślałem bo wtedy byłoby to zoptymalizowane całkowicie pod siebie, ale z bladym pojęciem o programowaniu raczej zajęłoby mi to zbyt dużo czasu. 

 

Rnext Mówisz, że kiedyś używałeś MS Money, a jest coś co teraz używasz ? Może coś lepszego? Oczywiście MS Money biorę na warsztat i zaczynam testować. Znalazłem jakieś tutoriale u Szafrańskiego. Potestuję i zobaczę czy się sprawdza.

Edytowane przez Nazarov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam nie masz wiedzy programistycznej to zawsze możesz to komuś zlecić (tylko zabezpiecz się,żeby nie było,że gość skradnie Twój pomysł). Masz plan, a jak go nie masz to go tworzysz, mówisz co jak chciałbyś żeby działało a w zleceniobiorcy zadaniu jest jak on to zrobi. Wtedy jesteś jak szef, masz apkę na swoje potrzeby i możesz działać dalej.

Szukaj u ludzi tym zajmującym się na większą skalę. Ew. ich menedżerów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

niedawno zaczałem pisać taką aplikację na swoje potrzeby z jedną różnicą - jest online :)

Zachęcam do przetestowania link usunięty będę wdzięczny za ewentualne uwagi.

Dla mnie bycia dostępnym przez www było o tyle ważne, że chciałem mieć do tego dostęp zawsze i wszędzie.

 

Chętnie też poznam powody dla których lepiej żeby taka aplikacja byłaby offline ?

 

Pozdrawiam,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.