Skocz do zawartości

Facet który wypytuje o seks z byłymi


Rekomendowane odpowiedzi

i nie jest przy tym zazdrosny. Uważacie że to normalne?

Spotykam się z facetem, jakiś niecały miesiąc.

Jakoś tak temat zszedł na seks, no i on nagle zaczął mnie wypytywać o szczegóły naszych zbliżeń, czy mi się tak podobało itd.

powiem szczerze że się zagotowałam i jakoś nie mam ochoty na kontunuacje znajomości.

Co Wy o tym sądzicie? Rozmawiacie o tym ze swoimi partnerami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne onanista gwałciciel.

28 minutes ago, deomi said:

powiem szczerze że się zagotowałam i jakoś nie mam ochoty na kontunuacje znajomości.

Gałę chociaż obrobiłaś? Czy zostawiłaś biedaka w potrzebie?

 

 

To co napisałem jest żartem a nie próbą obrażenia. Ot napisałem na poziomie założycielki kontrowersyjnych tematów.Jeżeli to co napisałem jest obraźliwe proszę moderację  o usunięcie

Edytowane przez Pytonga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, deomi said:

i nie jest przy tym zazdrosny. Uważacie że to normalne?

Spotykam się z facetem, jakiś niecały miesiąc.

Mój kumpel też tak robi. Jak laska się wygada, że miała tubylca z Egiptu, Tunezji albo innego ciepłego kraju, to z nią zrywa, bo nie toleruje takich kobiet...

Więc ten brak zazdrości to może być pozorny.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, deomi napisał:

i nie jest przy tym zazdrosny. Uważacie że to normalne?

Spotykam się z facetem, jakiś niecały miesiąc.

Jakoś tak temat zszedł na seks, no i on nagle zaczął mnie wypytywać o szczegóły naszych zbliżeń, czy mi się tak podobało itd.

powiem szczerze że się zagotowałam i jakoś nie mam ochoty na kontunuacje znajomości.

Co Wy o tym sądzicie? Rozmawiacie o tym ze swoimi partnerami?

Jak idę do salonu to wiem ze auto nie śmigane ale jak biorę używkę to pytam właściciela o przebieg ! Długo się ociągał z pytaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@developers Nie o to chodzi. Wie że miałam jednego ( no jakby dwóch) w łóżku. On mnie o to pytał tak jakby mu sprawiało przyjemność słuchanie o tym w jaki sposób to robiłam ?

Dałam mu do zrozumienia że to chore, a on uważa że to ja przesadzam. 

To już nie wiem czy to ja jestem nienormalna czy on czy cały świat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Staś Nie chodzi o to że spytał ilu miałam facetów, tylko że chciał żebym opisywała szczegóły zbliżeń z byłymi !!

@KurtStudent Nie rozumiem, co cuck?

 

Jestem zagotowana, wybaczcie, myślałam że to normalny facet :( nawet już zaczełam się przyzwyczaiać:(

 

@Still Już nie mogę edytować, poprawnie wątek brzmi:

"i nie jest przy tym zazdrosny. Uważacie że to normalne?

Spotykam się z facetem, jakiś niecały miesiąc.

Jakoś tak temat zszedł na seks, no i on nagle zaczął mnie wypytywać o szczegóły moich zbliżeń z exami, czy mi się tak podobało itd.

powiem szczerze że się zagotowałam i jakoś nie mam ochoty na kontunuacje znajomości.

Co Wy o tym sądzicie? Rozmawiacie o tym ze swoimi partnerami?"

@Eleanor Czy mogłabyś edytować temat? Proszę i dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigos to danie tradycyjne - gości na stole z okazji świąt i większych uroczystości. Jego przygotowanie wymaga czasu, bigos wielokrotnie podgrzewany i schładzany nabiera smaku. Przepis na bigos w każdym domu jest  chyba nieco inny, ale pewne zasady przygotowania tej  polskiej potrawy  są wspólne - warto je poznać a potem znaleźć własny sekretny składnik, który uczyni wasz bigos wyjątkowym.

 

Składniki

  • 1,5 kg kapusty kiszonej

  • 0,5 kg kapusty białej (fakultatywnie)

  • 5 dag grzybów suszonych

  • 3-4 średnie cebule

  • 1, 5 kg mieszanych mięs - boczek wędzony, kiełbasa, mięsa pieczone wieprzowe, drobiowe, wołowe (im więcej gatunków mięsa, tym bigos smaczniejszy)

  • 10 dag suszonych śliwek bez pestek (można zastąpić je 3-4 łyżkami powideł)

  • 10 dag rodzynek

  • pół butelki wina czerwonego wytrawnego

  • ziele angielskie - ok. 10 ziaren

  • 4-5 liści laurowych

  • majeranek i kminek do smaku (ci, którzy nie lubią ziarenek kminku mogą sięgnąć po kminek mielony - uczyni on bigos mniej ciężkim, bo kminek korzystnie wypływa na trawienie ciężkostrawnych potraw)

  • kilka ziaren jałowca

  • sól, pieprz

  • wędzona papryka w proszku (fakultatywnie)

Przygotowanie krok po kroku:

  • Kapustę kiszoną pokroić na mniejsze kawałki (5-7 cm) - jeśli jest bardzo kwaśna przepłukać na sicie.

  • Białą kapustę poszatkować na kawałki podobnej wielkości.

  • Cebule pokroić w półplasterki.

  • Boczek pokroić w kostkę, kiełbasę w półplasterki. Obsmażyć z połową cebuli, aż do zezłocenia cebuli.

  • Grzyby namoczyć na kilka godzin, następnie obgotować w wodzie w której się moczyły. Po wystudzeniu  pokroić w paseczki. Wywaru grzybowego nie wylewać.

  • Kapustę (oba rodzaje) włożyć do dużego garnka, zalać wywarem z grzybów, dodać ziele angielskie, liście laurowe, jałowiec, oraz pozostałą cebulę. Gotować na małym ogniu.

  • Dodać podsmażony  boczek i kiełbasę z resztą cebuli oraz pokrojone grzyby. Zamieszać, dodać majeranek i kminek.

  • Dodać do bigosu śliwki suszone i rodzynki - uprzednio umyte.

  • Mięsa pieczone pokroić na nieduże kawałki, dodać do bigosu i wymieszać

  • Gotować bigos kilka godzin, mieszając by się nie przypalił i podlewając na przemian wodą i winem w miarę odparowywania płynu.

  •  Doprawić do smaku solą i pieprzem - na koniec, bo do potrawy przedostanie się sól i przyprawy z mies i wędlin.

  • Dzięki 4
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, deomi said:

Dałam mu do zrozumienia że to chore, a on uważa że to ja przesadzam. 

Nie zrozum mnie źle, ale jak będziesz w dialogu z facetem osądzała go, to niezależnie czy powiesz mu, że z tamtym robiłaś to na pieska i łyżeczkę, czy mu tego nie powiesz, to związek ten długo nie przetrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrób tak, jak cię jeszcze raz zapyta. Zabierz go do łóżka, pokaż w praktyce  z tym robiłam to tak i tu pozycja, tempo, jęki, stęki. A z tym było wolniej i tu demonstrujesz co i jak na żywym organizmie. Prawdziwa kobieta tak by zrobiła.

 

Ps: Przyznaj, tęskniłaś za forumowymi komciami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić najlepszą zupę pomidorową ?

Rosół, pomidorowa, zupa ogórkowa, flaki, to chyba czołówka, jeśli chodzi o  popularność polskich zup. Tradycyjna zupa na świeżych pomidorach smakuje mi najbardziej. Jest też chyba najbardziej lubiana przez dzieci. Ciekawe dlaczego. Przeczytałam gdzieś, że dzieciaki wybierają potrawy najczęściej widywane, które rozpoznają jako znane. Również z ekranu telewizora i komputera. Niekoniecznie muszą ich próbować, ważne, żeby widziały. I przeciętnie po 18 razie spotkania (nie próbowania) się z daniem uznają, że nawet nielubiane jest na tyle oswojone, że można go zjeść. Dlatego podobno ważnym jest, by dzieci jadły posiłki razem z dorosłymi, miały możliwość dostępności nie tylko gotowych kanapek przygotowanych przez mamę, ale obserwowania tego, jak dorośli komponują swój talerz. I najlepiej, by odbywało się to już wtedy, kiedy tylko maluch zacznie siedzieć samodzielnie. No i by później mógł skomponować również sam swoje danie. Inaczej dzieci poruszają się tylko w obrębie znanego i bezpiecznego, czyli najczęściej bułki z serem, z masłem albo gotowych płatków. A zabawa w pieczenie czy gotowanie jest super! ?

Jak zrobić najlepszą zupę pomidorową

składniki (na ok. 2 l zupy ?

– ok. 0,5- 0,7 kg kości z mięsem (np. drobiowy korpus, szyjki, skrzydełka albo wieprzowe żeberka czy kości od schabu)
– 2 duże marchewki
– duża pietruszka lub dwie małe
– spory kawałek selera (ok. 200g)
– kawałek pora ( ok. 10 cm)
– cebula
– 3-4 kuli ziela angielskiego i dwa listki laurowe
– ok. 5 średniej wielkości pomidorów, sparzonych i obranych ze skórki lub puszka pomidorów, lub dwie – trzy duże łyżki koncentratu pomidorowego. W sezonie najlepiej wybrać świeże pomidory:)
– ok.4 łyżki śmietany
– łyżeczka mąki
– szczypta cukru (ok. 1/2 łyżeczki)
– 250g ugotowanego, ulubionego makaronu

Mięso umyć, zalać zimną ok. 3 – 4 cm nad powierzchnię mięsa, dodać ziele i liść laurowy, zagotować, przykryć pokrywką, zmniejszyć płomień i gotować ok. 20 minut.
Warzywa obrać, cebulę w łupinie opalić nad płomieniem gazu lub przekroić na pół i przypalić na suchej patelni. Dodać do gotującego się mięsa, osolić (ok. dwie łyżeczki ). Gotować, aż warzywa będą zupełnie miękkie, a mięso łatwo będzie miękkie i łatwo odchodzić od kości. Zwykle całość od początku gotuje się ok. godzinę do półtorej) . Zamiast takiego wywaru można użyć gotowego rosołu np. z poprzedniego obiadu.

Przy pomocy łyżki cedzakowej, wyjąć z wywaru mięso, warzywa, ziele i liść laurowy.
Świeże pomidory pokroić i podsmażyć w osobnym rondlu na łyżce masła aż będą całkiem miękkie i się rozpadną. Przetrzeć przez sito lub zmiksować blenderem, chyba, że ktoś lubi kawałki. Pomidory z puszki też wymagają zblendowania. Koncentrat pomidorowy wystarczy wymieszać z kilkoma łyżkami wywaru i dodać do garnka z zupą.

Śmietanę wymieszać dobrze z mąką i kilkoma łyżkami wywaru. Wlać do garnka. Podgrzać, ale nie gotować. Dodać do wszystkiego szczyptę cukru, sprawdzić czy ilość soli jest wystarczająca, ew. posypać zupę zmielonym pieprzem, siekanym koperkiem lub pietruszką.

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, developers napisał:

Mój kumpel też tak robi. Jak laska się wygada, że miała tubylca z Egiptu, Tunezji albo innego ciepłego kraju, to z nią zrywa, bo nie toleruje takich kobiet...

Mnie też to niebywale obrzydza, może przez to iż podświadomie to zdrada własnej rasy a może to, że kobiety wchłaniają nasienie danego mężczyzny i to w nich pozostaje.

Nie wiem ale mnie też to obrzydza niesamowicie. 

Zresztą czytałem w jakieś książce iż należy tylko z własną rasą spółkować, ponieważ coś tam się dzieje negatywnego jak są mieszańcy.

W sumie bardzo ciekawe to było.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Let's Talk About Sex"
 

(Punch it, Hurb
Yo, I don't think we should talk about this
Come on, why not?
People might misunderstand what we're tryin' to say, you know?
No, but that's a part of life)

Come on

[CHORUS]

Let's talk about sex, baby
Let's talk about you and me
Let's talk about all the good things
And the bad things that may be
Let's talk about sex
Let's talk about sex
Let's talk about sex
Let's talk about sex

Let's talk about sex for now to the people at home or in the crowd
It keeps coming up anyhow
Don't decoy, avoid, or make void the topic
Cuz that ain't gonna stop it
Now we talk about sex on the radio and video shows
Many will know anything goes
Let's tell it how it is, and how it could be
How it was, and of course, how it should be
Those who think it's dirty have a choice
Pick up the needle, press pause, or turn the radio off
Will that stop us, Pep? I doubt it
All right then, come on, Spin

[CHORUS]

Hot to trot, make any man's eyes pop
She use what she got to get whatever she don't got
Fellas drool like fools, but then again they're only human
The chick was a hit because her body was boomin'
Gold, pearls, rubies, crazy diamonds
Nothin' she ever wore was ever common
Her dates heads of state, men of taste
Lawyers, doctors, no one was too great for her to get with
Or even mess with, the Prez she says was next on her list
And believe me, you, it's as good as true
There ain't a man alive that she couldn't get next to
She had it all in the bag so she should have been glad
But she was mad and sad and feelin' bad
Thinkin' about the things that she never had
No love, just sex, followed next with a check and a note
That last night was dope

Let's talk about sex, baby (sing it)
Let's talk about you and me (sing it, sing it)
Let's talk about all the good things
And the bad things that may be
Let's talk about sex (come on)
Let's talk about sex (do it)
Let's talk about sex (uh-huh)
Let's talk about sex

Ladies, all the ladies, louder now, help me out
Come on, all the ladies - let's talk about sex, all right
[repeat]

(Yo, Pep, I don't think they're gonna play this on the radio
And why not? Everybody has sex
I mean, everybody should be makin' love
Come on, how many guys you know make love?)
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, deomi said:

Dla mnie to JEST NIENORMALNE

Rozumiem, że dla Ciebie to takie jest.

 

Ale czy nie mogłaś mu po prostu powiedzieć zalotnie, że na takie szczegóły jest jeszcze za wcześnie? Jak już będziecie parą to może mu kiedyś po wypiciu butelki wina zademonstrujesz... Tak jak to sugeruje @LiderMen.

 

Wtedy mieli byście jasną sytuację, Ty nie była byś oburzona, a on wiedział by jaki masz do tego stosunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.