Skocz do zawartości

Nie chcę dzieci, a wszystkie Panie chcą...


Szkap

Rekomendowane odpowiedzi

@Aleksander Kwaśniewski,co uznajesz za największą wartość z męskiego punktu widzenia przy sensowności posiadania potomstwa? Nam z żoną akurat z dziećmi nie wyszło, ale traktuję to jako cenę, jaką musiałem losowi zapłacić za to, że wyszło w innych sferach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

@Aleksander Kwaśniewski,co uznajesz za największą wartość z męskiego punktu widzenia przy sensowności posiadania potomstwa? Nam z żoną akurat z dziećmi nie wyszło, ale traktuję to jako cenę, jaką musiałem losowi zapłacić za to, że wyszło w innych sferach.

Może jestem staroświecki ale obecnie uważam, że spłodzenie i wychowanie synów na porządnych mężczyzn jest dla mnie życiowym celem. Przez wieki dobrze wychowani, męscy i prawi synowie byli dumą swoich ojców - ja teraz też tak uważam.

Narzekacie na kobiety, że filozofia feministyczna rządząca światem od kilku dekad degraduje rolę faceta we współczesnym świecie ale sami robicie dokładnie to samo patrząc tylko na własne portfele i nowomodę samoświadomości absolutnej...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Szkap napisał:

Jednak nie będę ukrywał, że potrzebuję stałego związku.

Tylko po co?. Bo jeśli tylko dla zaspokojenia potrzeby bycia z kimś. To taniej i lepiej adoptować psiaka albo kota ze schroniska. Dla mózgu jest wszystko jedno czy miziamy kobietę czy psiaka. 

Jeśli chodzi o seks to zostają Divy albo związek z kobietą dojrzałą która ma już dzieci.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton

 

Więcej wiary w nasze Milfy ;)  Większość ma alimenty, oprócz tego zarabiają, rodzina pomaga i żyję im się całkiem dobrze. I zapewniam Cię że są zadbane. Bynajmniej niektóre. A wiem bo jestem ich wielbicielem ;) 

Kwestia tylko "wyczajenia" owego Milfa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aleksander Kwaśniewski napisał:

wychowanie synów na porządnych mężczyzn jest dla mnie życiowym celem.

Masz na to bardzo marginalny wpływ. To rówieśnicy, szkoła i otoczenie wychowują ludzi. Poza tym w każdej chwili może coś się zmienić. Wiem po sobie, że rodzice mieli bardzo niewielki wpływ na to jaki się stałem. Rodzice na pewnym etapie życia dziecka przestają być autorytetami a często rówieśnicy się nimi stają. Nie ma co się łudzić, że "w moim przypadku" będzie inaczej.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ksanti napisał:

Masz na to bardzo marginalny wpływ. To rówieśnicy, szkoła i otoczenie wychowują ludzi. Poza tym w każdej chwili może coś się zmienić. Wiem po sobie, że rodzice mieli bardzo niewielki wpływ na to jaki się stałem. Rodzice na pewnym etapie życia dziecka przestają być autorytetami a często rówieśnicy się nimi stają. Nie ma co się łudzić, że "w moim przypadku" będzie inaczej.

Bzdura. Masz dzieci? Chyba nie... Powiedz w twarz swojemu ojcu, że przestał być dla Ciebie autorytetem a zaczął nim być koleżka z trzepaka...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Aleksander Kwaśniewski napisał:

Bzdura. Masz dzieci? Chyba nie... Powiedz w twarz swojemu ojcu, że przestał być dla Ciebie autorytetem a zaczął nim być koleżka z trzepaka...

Taka jest naturalna kolej rzeczy czy tego chcesz czy nie. Od wieku mniej więcej gimnazjum dzieci patrzą na rówieśników. Chcą być tacy jak kolega/ koleżanka, dopasować się społecznie do grupy. Jest to naturalny mechanizm, który wynika wprost z gadziego mózgu. W dawnych czasach wykluczenie społeczne oznaczało śmierć. Stąd natura tak to zaadoptowała aby dopasować się do środowiska. Przekształcają się nawyki, moda, zachowanie. Zmiana orientacji autorytetu z rodziców na rówieśników. Mniej więcej stąd też bierze się tzw. okres buntownika. Jest to potwierdzone socjologicznie. I nie trzeba mieć dzieci aby mieć wiedzę na ten temat. Wystarczy zwykła obserwacja. Ewentualnie książki z tych dziedzin. Skoro ewidentnie można zaobserwować dane zjawisko oznacza to, że jest schematem, który się nagminnie powtarza. Nie ma co liczyć na bycie wyjątkowym płatkiem śniegu.

Edytowane przez Ksanti
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Nie chcę dzieci, a wszystkie Panie chcą...
  • 3 miesiące temu...

Dla panów nie chcących mieć dzieci mam następujące propozycje:

  1. Związek typu FwB (Friends with Benefits), można to pociągnąć parę miesięcy
  2. Mężatki - opcja niepolecana i niemile widziana przez niektóre osoby na forum
  3. ONS - brak gwarancji regularnego seksu na zawołanie, być może większe ryzyko podłapania chorób, osobiście nie polecam na dłuższą metę
  4. Prostytutki
  5. Regularny związek, ale bez informowania pani, ze nie ma się ochoty na dziecko, ślub i tego typu sprawy. Ściemniamy panią, tak jak one ściemniają nas, nie ma sensu mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Jak będziesz się dobrze zabezpieczał, to pociągniesz to parę lat, ale będziesz musiał prawdopodobnie zmienić dziewczyne i zacząć zabawę od nowa. To też może być ciekawą opcją, jak się lubi haj emocjonalny.

To jest napisane z perspektywy 40stolatka.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/22/2019 at 7:16 PM, van.dall said:

Dla panów nie chcących mieć dzieci mam następujące propozycje:

  1. (..._
  2. Regularny związek, ale bez informowania pani, ze nie ma się ochoty na dziecko, ślub i tego typu sprawy. Ściemniamy panią, tak jak one ściemniają nas, nie ma sensu mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Jak będziesz się dobrze zabezpieczał, to pociągniesz to parę lat, ale będziesz musiał prawdopodobnie zmienić dziewczyne i zacząć zabawę od nowa. To też może być ciekawą opcją, jak się lubi haj emocjonalny. 

To jest napisane z perspektywy 40stolatka.

To jest to @van.dall, dobry komentarz!. Dodałbym tylko, żęby koniecznie zrobić wazektomię jeśli kategorycznie nei chcemy mieć dzieci i bawić się w powyższy scenariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.