Skocz do zawartości

Jakie was spotkały najbardziej zaskakujące, dziwne i zboczone zachowania ze strony kobiet.


deleteduser24

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele takich akcji było. Lecz jedno mnie zdziwiło. Pewna pana już po harcach, jak kutas jeszcze stał, to wsadzała sobie kutasa w pipe i na łyżeczkę do spania. Potem jak w nocy mi stał jeszcze to się wpuchala na kutasa, ale sexu nie prowokowała. Tylko zatykała się. To było dla mnie dziwne, lecz miłe. 

 

A te napierdalania, drapania eeeee tam...

 

 

A i jedna, tylko mocniej i mocniej aż to od spirali czułem. A ta mocniej i mocniej. A z ryja jestem brzydki i kutang mały i na koniec mówiła ale z ciebie samiec. Mindfuck mam do tej pory... 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... takie podduszenia, ciąganie za włosy czy dawanie klapsów to chyba normalne jest, przynajmniej dla mnie więc nie ma nawet co o tym tu pisać.

 

Natomiast zaskakujący, a nawet wręcz obrzydliwy jest dla mnie typowy 'zdupydomordyzaur'. Broń Boże nie mówię, że nie lubię, wręcz przeciwnie. Jednak po takiej akcji mam straszne obrzydzenie do kobiety, która to zrobiła. Przez kilka dni muszę dojść do siebie i nawet nie mam ochoty się z taką panią widzieć. Staram się nie patrzyć no ale jak wzrokowiec ma nie patrzyć, no jak? A później to obrzydzenie do niej... No jak mogłaś? No jak się nie brzydzisz tak robić?  Bleee. Fuuuj. :D:D:D

 

A jak mi już przejdzie to jej mówię jak było bosko. :P:P:P

 

@AR2DI2

Miałeś 10 lat jak usłyszał o Tobie świat...

Pierwszy lodzik i do tego pissing... i w grupie... rekordzista... :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, zuckerfrei said:

Pewna pana już po harcach, jak kutas jeszcze stał, to wsadzała sobie kutasa w pipe i na łyżeczkę do spania. Potem jak w nocy mi stał jeszcze to się wpuchala na kutasa, ale sexu nie prowokowała.

Też tak miałem. To jest ich kontrola - "trzymam go, żadna mi nie zabierze". Moja była lubiła podczas snu mnie trzymać za jaja. To takia podświadoma forma pilnowania spermy. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa Za odpowiednią opłatą to mogę wysłać materiały video z przywiązanymi kobietami i ... ;), siedzę za granicą bez laptota, nie chce mi się stukać na tym telefonie.

 

Co znaczy dla Ciebie cięższy kaliber ? Jak ruchałem dziewczynę po extasy z 4 innymi kolesiami to jest cięższy

Kaliber czy nie ?

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 9.11.2018 o 21:52, deleteduser24 napisał:

No to doświadczeni panowie są proszeni o wrzucanie tutaj właśnie swoich najciekawszych, najbardziej zaskakujących, perwersyjnych przeżyć i zachowań jakie Was spotkały ze strony kobiet.  

Moja ex z młodych lat (mieliśmy po 20 lat) lubiła się sypać tak, "że ktoś mógłby nas nakryć" jak tu ujęła. Pewnej niedzieli byliśmy u znajomych trochę wypiliśmy, odprowadziłem ją do domu ona standardowo zaprosiła mnie do siebie. Ten raz był wyjątkowy, bo oświadczyła że "jestem napalona" i "mam na Ciebie ochotę". No więc jestem w jej pokoju, zza ściany słyszę jak jej ojciec komentuje wydarzenia z Panoramy, a ta mnie pchnęła na wyr, ustami z siura wiatrak robi, ja morda uśmiechnięta myślę sobie "to jest mój dzień". No ale pora na klasyczną kopulację, nie myśląc za wiele wziąłem się do roboty - już mam gwiazdy w oczach, ta zaczyna jęczeć na cały regulator, ja staram się zatkać jej usta ręką, żeby się uciszyła to ta jeszcze głośniej drze jape. Wtem wbija do pokoju jej matka, szczęście od dobrego Pana Boga że koc leżał obok, a my w pozycji na łyżeczkę to jednym ruchem naciągnąłem koc na nasze gołe dupy. Jej matka pyta czy wszystko dobrze? No to ja z gwiazdami w oczach, nie wierząc w to co się odpierdala zdołałem odp. tylko "tak...wszystko dobrze". Niestety nie mogło być tak dobrze, jej matka podbija do niej i pyta "a co Ty taka czerwona na twarzy? zdyszana? dobrze się czujesz?", ja w głowie "o kurwa, o kurwa, o chuj...", a ta odpowiada "chyba się przeziębiłam" na maksa łamiącym się głosem. Niedoszła teściowa woła męża, żeby przyniósł Rutinoscorbin - ja myślę, że to sen: leżę z chujem po same jaja w pannie której matka stoi pół metra dalej, a jej ojciec podaje opakowanie leków na przeziębienie. 

Ojciec chyba skminił co się odpierdala, popatrzył na nią, na mnie, jeszcze raz na nią i mówi: "Bożenka chodź bo zaraz pogoda będzie", ale niedoszła teściowa nie odpuszcza "może wam serniczka przyniosę, dobry upiekłam, sama robiłam" - w mojej głowie "Boże spraw niech to się już skończy", ale jakoś odpowiedziałem "poleżymy chwilę i przyjdziemy na sernik"... odpuściła i poszła na pogodę do salonu. Ja do swojej "uff ale fart, dawaj się ubieramy, starczy emocji na dziś", a ona "jeszcze nigdy nie było mi tak dobrze jak teraz"... 

 

Ech podobnych sytuacji było jeszcze kilka, ale w tamtym momencie jak jej matka weszła do pokoju to jej wadżajna zmieniła się w pulsujący wibrator połączony z pompą próżniową - także taka oto historia, dziś się z tego śmieje ale wtedy byłem osrany po same pachy, a jej ojcu w oczy nie mogłem spojrzeć przez dobrych kilka tygodni, bo gdzieś z tyłu głowy miałem, że on wie to co wie każdy ojciec 20 letniej córki, która dostaje "przeziębienia" po 40 minutach leżenia pod kocem z chłopakiem :D 

 

Soft BDSMy: ciąganie za włosy, podgryzanie, wiązanie, lekkie podduszanie itp. w LTR pojawia się prędzej czy później jako kat na łóżkową nudę. To jest fascynujące jak kobiety potrafią być Dr. Jekyll i Mr. Hyde - za dnia filigranowa słodziutka istotka, w nocy kurwa jakieś skórzane ćwiekowane majtki z dziurami na dziury, obroża ze smyczą itp. Nieznajomość kobiecej natury może odbić się takim dysonansem, że można stracić szacunek do kobiet po takich akcjach (bo jeśli jest dwulicowa w takich sprawach to w innych też), dlatego każdy młody padawan powinien przed związkami zażyć solidną porcję życiowej mądrości, której nie znajdzie się w TV czy szkole, ale na forum jak najbardziej :) 

Edytowane przez Funeral
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaskoczyła ostatnia szara cicha myszka,nieśmiała i w ogóle grzeczna.

Kiedy wylądowaliśmy u niej w mieszkaniu,nie zdążyłem nawet butów ściągnąć jak na kanapie z wypiętą dupą chciała żebym ją już ładował w kakao.

Zawsze dziewczyny potrzebowały rozgrzewki,gry wstępnej a tutaj nokaut Gołota pierwsze starcie.Drugą sprawą która mnie zaskoczyła to chęć użycia prezerwatywy (w dodatku taką posiadała i chciała mi udostępnić):D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.