Skocz do zawartości

Dziwny problem


ZamaskowanyKarmazyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia, chciałem poradzić się w sprawie dziwnego problemu, dość wstydliwego.

 

Awięc planuję pierwszy stosunek z gumką i tu się pojawia problem: gumkę zakładam wydawałoby się prawidłowo, a jednak gumka sunie po całym członku troszkę schodzi, w zbiorniczku pojawia sie tlen, na trzonie pojawiają się pęcherzyki, a po wytrysku nasienie znajduje się nie tylko w zbiorniczku ale także na trzonie członka (pod prezerwatywą). Nie wiem o co chodzi i nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na to pytanie.

Dodam jeszcze że ciaśniejsza prezerwatywa daje taki sam efekt plus dodatkowo uciska mnie na trzonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cortazar napisał:

Być może zakładasz źle technicznie... Tu masz fajną instruktorkę:

 

Zwróć szczególną uwagę na 2:20 bo to bardzo istotne i wtedy właśnie jest najwięcej błędów.

 

 

Oglądałem, próbowałem ale to samo, moze to być spowodowane długim napletkiem?

 

Jak już całkowicie ją założę i puszczę to ona sie lekko cofnie wraz właśnie z fałdami napletka, ogólnie nie przeszkadzałoby mi to że sie rusza tylko nie chcę żeby po orgazmie nasienie było w trzonie, a z trzonu łatwa droga do zapłodnienia.  Tak samo jest z preejakulatem, też rozchodzi się po całej prezerwatywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.