Skocz do zawartości

Stracilam poczucie rzeczywistości.


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, AR2DI2 napisał:

@deomi

Kiedyś na takie stany mówiło się "nieźle ma nasrane we łbie". I w 99,9999% ta diagnoza się sprawdzała. Myślę, że u ciebie to też to samo. Wyszoruj kibel, podłogi, przespaceruj, i minie na dzisiaj.

Ja stawiam na syndrom niedopchniecia. xD Chyba zmyśleni orbiterzy nie dają atencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSydney

No i co ona z tym zrobi? Lepiej coś bardziej praktycznego ;)

 

Jak by się jednak tak bliżej zastanowić, to...

45 minut temu, deomi napisał:

Mam poczucie że oszalałam.

...w końcu jakaś realna ocena rzeczywistości :D

 

3 minuty temu, deomi napisał:

Kto miał podobnie i co mu pomogło?

Tutaj jedynie pan doktor mógłby coś zdziałać ^^

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Panowie, proszę się od @deomi lekko od stosunkować. To wrażliwa lub lekko zachwiana dziewczyna, bez przyjaciół, znajomych,

jesteśmy jej jedynym i ostatnim wsparciem w tym pojebanym życiu. Jest z nami pomimo tego że obrzucacie ją błotem,

poniżacie, wyśmiewacie. Normalnie eksperyment, ile to ona potrafi znieść. Nie oceniam dziewczyny, może to lubi, pewnie tak.

Ale nie nakręcajcie się w swoich inwektywach, wszystko ma swoje granice dobrego smaku, proszę.

 

   Jeszcze jedno Deomi, jest pozytywną jednostką na naszym forum, zobaczcie. Jak zarzuci temat, a nie ma o czym gadać,

od razu ruch się robi w interesie, 6,7 stron leci jak nic, można komuś dopierdolić, (Deomi), można podyskutować (nie z Deomi), ponabijać się.

Można coś konstruktywnego stwierdzić, wyrazić jakąś tezę... Deomi rozwija wasz intelekt, jest inspiracją i muzą...?

 

 

A Wy tak brzydko do naszej ukochanej myszki. Tak, Ona jest inna, przy najmniej na tle szarej, zwykłej karyny, co to tylko

kaczy dziób, cycki i dupa. Deomi jest niestandardowa i jako taka powinna być szanowana jako nasza kobieta.

 

Pozdro.?

 

   Przyszło mi do głowy... Może @Mosze Red, mąci w interesie jak robi się nudno?  Hmmm...?

Edytowane przez Adolf
  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.