Skocz do zawartości

Potrzebuje męskiej, szczerej porady....


Just

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, życie moje tydzień temu zmieniło się diametralnie. Potrzebuje męskiej rady. W skrócie.. Jesteśmy razem 15 lat, 11 po ślubie, dwójka dzieci ( trzecie w drodze, co w tej sytuacji jest najtrudniejsze) zgodne małżeństwo, wielka milosc( tak mi się wydawało) piękny dom, dobrze prosperująca firma. Tydzień temu wróciłam z wyjazdu z siostrami i dowiedziałam się ze moj ukochany maz mnie zdradza. Od 8 lat, z kurwami na ulicy lub słynny portal roksa... nie miał romansu. Bardzo duże ma potrzeby seksualne to wiedziałam, kochaliśmy się 3-4 razy w tyg, oprócz tego wiedziałam ze codziennie się mastrurbowal po kilka razy, do tego kurwy..... płacze błaga ze może się wykastrować, zrobic Tatuaz na czole, żebym tylko z nim została. Obiecuje ze nigdy więcej, ze co pół roku będziemy jeździć na wariograf jeśli tylko chce...... Uciekłam żeby chwile pobyć sama ze sobą... czy jeżeli mu hipotetycznie dam szanse po takim czymś mężczyzna potrafi naprawdę się zmienić? Czy sprawie sobie kolejna rozpacz przy "następnym" razie... kiedyś mówiłam ze nigdy nie wybaczę.... teraz mam mętlik w głowie... jestem stabilna finansowo, przepisał mi jakiś czas temu cały majątek, wiec mogę żyć z wynajmu mieszkań, wiec nie chodzi tu o sferę finansowa..... proszę o męskie porady czy rzeczywiście dalszy związek ma przyszłość? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.