Skocz do zawartości

Książki po które sięgacie regularnie?


Pater Belli

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

gdybyście mieli wymienić 3 tytuły książek do których regularnie wracacie i odgrywają w waszym znaczącą rolę to jakie tytuły byście podali. Poki co audiobooki jakie ciągle prze sobie mam i słucham regularnie to:

 

1) Dale Carnegie - Jak przestać się martwić i zacząć żyć - Zmieniło podejście do życia i naprowadza mnie na właściwe tory, kiedy zaczynam się przejmować i stresować za mocno niż to potrzebne.

2) Dan John - A  Lifelong approach to fitness - kategoria sport i fitness. Kiedy tylko odczuwam brak motywacji wybieram jeden z esejów i słucham. Odchodzi mi ochota na opierdzielanie sie na kanapie i wpieprzanie czego popadnie.  Zawiera rady, które pozwoliły mi skoncentrować się na tym co najważniejsze w zdrowiu i cieszyć się ćwiczeniami i przestać traktować je jako zło konieczne w celu zachowania zdrowia. Niestety tylko po angielsku.

3) Robert Glover - No More Mr. Nice Guy - klasyka i wg mnie biblia dla białorycerzy. Każdy w zbroi z którym rozmawiałem jest zaskoczony, jak dokładnie książka odnosi się do jego życia. Przeczytałem kilkukrotnie i obecnie regularnie słucham.

 

To są dla mnie obecnie najważniejsze pozycje, po które sięgam kiedy mam chwilę czasu na słuchanie.  Jakie są wasze pozycje?

 

Pozdr

PB

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint Germain - seria 7 ksiąg. 

Mistrzowie dalekiego wschodu pięcioksiąg

Rozmowy z Bogiem I,II,III,IV.

 

Właśnie czytam znów Saint Germaina i jestem na drugim Tomie rozmów z Bogiem :) 

Chociaż w kolejce czeka przeszło 100 książek to i tak te są dla mnie niczym biblia albo drogowskaz - wracam do nich gdy się gubię. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger "Rozmowy z Bogiem" jedna z najlepszych książek dla mnie. Szczególnie część pierwsza. Otworzyła oczy na wiele spraw. Za drugim razem czytając podkreśliłem sobie najlepsze fragmenty z książki, jest ich tyle, że rownie dobrze mógłbym przeczytać całość. 

 

Obecnie po raz kolejny delektuję się Ojcem chrzestnym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Książki po które sięgacie regularnie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.