Skocz do zawartości

Początek znajomości z Panną


Rekomendowane odpowiedzi

@Koszwil

Mam podobne wrażenie, bo to trwa zbyt długo i nie przynosi żadnego efektu. 

Jednak zobaczę jutro jak zareaguje na próbę pocałunku.

Wiem że nie ma co się łudzić. 

Kolejny materiał do nauki i poprawy w kolejnych przypadkach.

Jeśli nie ta to będzie kolejna, proste.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Timmy said:

@zuckerfrei 

Nie było seksu.

Dziwne że ona sama pisze żebysmy zrobili np. dzień bez pisania,  tym mnie rozbiła. 

Jeśli nie dostała od ciebie sexu po 7 (!) randkach to jesteś cipa i dlatego cie tak traktuje, nie wiem czy sprawa jest jeszcze do naprawienia. Dla panny taki koleś to strata czasu, pogadać to sobie może z koleżankami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwoje babka wróżyła  ,  może to nie jest zwykły Szon co daje dupy po krótkiej znajomości, może zgrywa niedostępna.

@Klariett

Ciężko prześledzić jej historię jak się nie ma żadnego wspólnego znajomego :)

 

Nie jestem znawcą, parę kobiet miałem,  z doświadczenia mogę powiedzieć że laski zawsze wchodziły do łóżka między 2/5 randką.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego autorze, największy problem jest w Tobie.Powinieneś mieć wbudowane że 2 spotkania to max.

Inwestujesz swój czas i pieniądze, powinieneś mieć to na uwadze.Nie jesteś bankomatem i nie masz obowiązku rozpieszczać każdej kobiety.

Jeśli inwestujesz to liczysz na zysk?Jeśli zysku nie ma to zawijasz manatki i lokujesz uczucia gdzie indziej :) 

Kobietopedia się kłania,obowiązkowa lektura do przerobienia Panie kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Timmy napisał:

Jest druga dziewczyna w obwodzie z którą po 4 spotkaniach wylądowałem w łóżku i wszystko poszło tak jak powinno. Ale nie o  jest temat.

No i masz już lek na swoje bolączki i zarazem wyjście awaryjne z całej tej sytuacji! 

3 godziny temu, Timmy napisał:

 

Możliwe że w tym przypadku zachowałem się jak cipka

Każdy popełnia błędy. Nawet ja :)

3 godziny temu, Timmy napisał:

zbyt mało stanowczo

To nawet zbyt dużo powiedziane. Żadnej stanowczości nie było. 

3 godziny temu, Timmy napisał:

mogłem podejść spróbować pocałować, wyjaśniłoby to wiele.

Na drugi raz, nie zapomnij wypucowac zbroję. Aha kup kwiaty, pierścionek ? i wykup wycieczkę do Ciechocinka dla dwojga. 

3 godziny temu, Timmy napisał:

dałem sobie czas 10 randek

O zesz Kurwa, poważnie?? A widzisz to ja już wiem gdzie ja robię błąd.... 

3 godziny temu, Timmy napisał:

Pytanie,  pijemy na mieście, wracamy ze spotkania.  Czy odprowadzac pannę na przystanek i czekać z nią na autobus czy nie

Obrażasz nas w ten sposób, zdajesz sobie z tego sprawę? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

10 randek dałem czas na to czy coś wyjdzie. 

 

Nie rozumiem z tą obrazą, wytłumacz mniej doświadczonemu :)

Wolałbym jasną odpowiedz :)

 

mnie też to wkurwia że 7 randek i nic,  jest tu dużo moich błędów zbyt zachowawczo ,  podoba mi się dziewczyna jest dobre 8,5/10 . Jak z tego nic nie wyjdzie to nie będę przecież płakał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Timmy napisał:

10 randek dałem czas na to czy coś wyjdzie. 

Shocked Shocking GIF - Shocked Shocking Omg GIFs

 

9 minut temu, Timmy napisał:

Nie rozumiem z tą obrazą, wytłumacz mniej doświadczonemu :)

Wolałbym jasną odpowiedz :)

Zrobiłem mały research i wyszło, że jesteś z nami, nie cały rok. Ten czas, powinien pozwolić Ci przyswoić podstawowa wiedzę, na temat relacji z kobietami. A ty wyjeżdżasz z pytaniami niczym Znalezione obrazy dla zapytania bravo girl

 

16 minut temu, Timmy napisał:

jest tu dużo moich błędów zbyt zachowawczo

Dobrze, że masz świadomość  tego;)

17 minut temu, Timmy napisał:

podoba mi się dziewczyna jest dobre 8,5/10

A wiesz kto mi się podoba?

Znalezione obrazy dla zapytania kożuchowska fryzury

 

To co? Mam gibać do Wawy i umawiać się na randki?

Jeżeli nie masz świadomości, że istnieją inne panny pokroju tamtej pańci, to dupa blada.

20 minut temu, Timmy napisał:

Jak z tego nic nie wyjdzie to nie będę przecież płakał.

Oj będziesz.....

 

Cipka zasłoniła ci oczy na rzeczywistość. Zdarza się. Sam miałem ostanio wtope. Ważne aby skończyć tak szybko aby wyjść z twarzą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur..a lubię te wasze badass z dupy rady - "oo druga randka i dupa musi być podana na talerzu, ooooo jak nie ma to nie warto inwestować". A później - "noo nie ma już porządnych kobiet!".

@Timmy Prawda jest taka, że od 7 randek jak nic nie było to mało prawdopodobne, że będzie. Warto inwestować, ale jak masz jakiś feedback, zainteresowanie. Myślę, że nie inicjowałeś kontaktu, nie schodziłeś w rozmowie na seksualne tematy, trzymałeś bezpieczny i kulturalny dystans. Pytaniem jak ona to widzi, bo ty chcesz to rozwijać pogrzebałeś się całkiem. Byłbym BARDZO zdziwiony jakby teraz odwzajemniła pocałunek. Na 99% uchyli się, albo zejdzie ci na policzek. 

NIGDY nie pytaj się kobiety jak ona to widzi. Ona liczy zawsze i będzie liczyć na to, że ty prowadzisz relację. Seks niekoniecznie na 2 randce, ale całowanie to takie podstawy, że bez tego ani rusz. W policzek to ją może 6 letni siostrzeniec całować. Na ławce nad rzeką łatwo o kontakt bardziej erotyczny, zwłaszcza że teraz wieczory chłodne, o bilardzie już nie wspomnę bo łatwiej od bilarda o kontakt fizyczny to chyba jest tylko razem w łóżku. Ja popełniłem też błędów sporo ostatnio, rozpracowuję młodą dziewczynę od jakiegoś czasu. Poznaliśmy się na weselu kuzyna, potem był spacer, długa kawa i teraz drugie spotkanie od poznania się. Popełniłem straszny błąd gdy była na parkiecie ze mną napalona jak diabli i nie wziąłem w odpowiednim momencie na mieszkanie. Wróciliśmy, poszła spać. Zmęczona i pewnie trochę wkurwiona. Ale rano się do niej dobierałem, były opory, ale przepierdoliłem się przez nie jak lodołamacz. Seksu nie było full kontakt, ale mój kutas poszwendał się po przedsionku i przedstawił jej cipce. Następne spotkanie wejdzie do środka na obiad. Kultura musi być. Sprawa rozwojowa. 

Do czego zmierzam. Drugie spotkanie, iskry w oczach, ona inicjowała dużo dotyku, fajny czas. Ze 100 błędów po drodze, ale trzecie spotkanie już całowanie, czwarte spotkanie dotyk usta-szyja-włosy-dekolt (4 spotkania dzień po dniu). Teraz przyjechała do mnie na zaproszenie, od razu jej wbijałem do głowy, że zostaje na noc (ale dałem do zrozumienia też, że jak nie zostanie to mam wywalone) cipka ogolona więc liczyła na seks (ja dałem dupy, sporo błędów). Trudno, nie będę analizował, ale intencje przedstawiłem jej swoje jednoznacznie. 

Nie gadaj na randce nigdy o pracy, byłych, przyszłych, zbyt wiele o sobie. Wybieraj miejsca gdzie TY jesteś w comfort zone a ona nie. Dotyk na pierwszej randce - bierzesz za ręce, nad dupą a pod łopatkami (dominacja) gdy puszczasz ją w drzwiach itp. Stopniowo się przybliżaj do niej - sztuczek są tysiące. Dłonie - niech ci da swoją dłoń i przewiduj jej przyszłość z ręki. Gadaj z nią o codziennych rzeczach, jej zainteresowaniach. Jak idziecie razem niech się rozgada - można wtedy zainicjować dotyk a ona nawet się nie zorientuje. Jebać tam poradnik randkowania - są ich tysiące. Chodzi o to, żeby pokazać jej intencje, dotykać.  

Edytowane przez Tomko
  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Timmy zawsze możesz wyskoczyć z nią gdzieś na zajęcia gdzie dotyk będzie wymagany, jak również współpraca. Jakieś otwarte warsztaty z nauki tańca czy coś innego. W wasze spotkanie wprowadziłeś pewną rutynę teraz chcesz ją złamać. Więc złam ją mądrze. ;) 

W sensie nie z buta, ale zmień powoli zwyczaj. 

Edytowane przez Ramzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Bardzo fajnie wszystko opisał i w zgodzie z realiami.

Pocałunek w policzek na przywitanie to must have. Normalne jak podanie dłoni facetowi. 

Ja na pierwszej randce próbuję od razu całować w usta, jak miło czas leci z panną. Przeważnie się udaje, czasem panna odwraca głowę, ale nic sobie z tego nie robię i próbuję znowu po jakimś czasie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Timmy Nie spalaj się przed jutrem. Ja na twoim miejscu zachowywał bym się tak jakbyś pierwszy raz ją spotkał i był trochę wkurwiony. Gdy będzie chciała się z tobą przywitać złam moment - nie próbuj jej pocałować w ogóle. Niech się nawet nie zbliży do twojego policzka. Miej wyjebane. Obejmij ją w pasie jak przyjaciółkę i powiedz cześć z podniesioną głową jakbyś się rozglądał czy ktoś cię nie śledzi i od razu ruszcie. Pamiętaj, że kobiety doskonale wiedzą kiedy ktoś chce je pocałować i na 99% przewidują, kiedy to zrobisz. A dlatego, że większość frajerów całuje prawie zawsze w takim samym momencie - na przywitanie, jak jest ckliwy moment, jak siedzą na ławce i je koleś obejmuje, przed wejściem do domu lub taksówki... Oklepane momenty. Wiem, bo sam byłem tym frajerem. Moja była nazywała to oklepanym romantyzmem. Pocałuj ją wtedy gdy się nie spodziewa - gdy nawija do ciebie jak papuga (ale jest blisko ciebie), gdy śmieje się i ci kładzie głowę na ramieniu itp. Niestety - jak przez 7 randek sama nie inicjowała pocałunku albo nie próbowała to musisz zagrać ostrzej. Musisz ją za dupę przyciągnąć do siebie, albo za dłoń szarpnąć niech wpadnie na ciebie. Jak próbowałeś nieudolnie i ona się nie dała to ona doskonale wie, że będziesz próbował takimi samymi metodami w podobnych momentach więc musisz złamać i zrobić jej zwarcie. Innej metody nie ma. 

Zachowuj się inaczej, nie próbuj tych samych metod bo nie działają. Przywitaj ją jakimś pociskiem, zbij ją z piedestału. 

Daj sobie jutro czas - godzinę, max dwie. Jak będzie chujnia to po prostu się zwijasz. Dobry powód ładnie kończy randki zamiast "późno się robi, trzeba się zbierać". Zresztą pocałunek to jest tylko mała część tego jak kobieta jest nastawiona do ciebie. 

Co do pisania to 3 moje ostatnie dziewczyny, które miałem w łóżku zaczęły się od pisania. I dużo pisania. Kurwa z moją ex to jak usuwałem historię rozmów z fb to przez 1,5 roku uzbierało się 55 tys. wiadomości! Tylko zasada jest taka, że od pierwszych wiadomości był jakiś tam flirt, potem ostrzej a po niedługim okresie czasu już pisałem gdzie będę jej wsadzał swój język a ona pisała, że siedzi w pracy i leje się z niej a nie ma bielizny na przebranie itp. Jedna ex cicha woda po 2 miesiącach pisania zaprosiła mnie do siebie na kolację a nie na wyjście i od momentu gdy zobaczyliśmy się pierwszy raz w drzwiach do seksu upłynęło jakieś dwie godziny. Także nie ma reguły, tylko trzeba komunikować intencje, działać na wyobraźnie i flirtować.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko

Powiem Ci tak że była randka ale , to będzie dobre :

Panna uważa że znamy się tylko miesiąc i ciężko określić jak to będzie wyglądało, chce się spotykać, zbyt krótko trwa nasza znajomość.

Może to typ kobiety co trzeba wychodzić tą ścieżkę...  

Będę próbował ale nie zrezygnuje z koleżanek :)

 

 

Tekst od niej

"Jakby nie chciała się spotykać, to bym już dawno rzucała Ci mocne aluzje :)"

I tekst o naszych spotkaniach, bo walnąłem glupio że lubię nasze wyjścia a ona?  

"Jakby było inaczej, to bym się już dawno przerwała tą serię spotkań"

 

To o niczym nie świadczy,  nie będę na orbicie Po co tracić czas,  jedyny plus że będę odkrywal nowe miejsca do spotkań z potencjalnymi nowymi laskami :)

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Timmy Proszę jaka rozgrywająca kartami :P. Znacie się miesiąc i to dla pani jest krótko, żeby się całować. Ta jasne.

 

Weź poprawkę, że pani ochoczo może z tobą wychodzić dla zabicia czasu albo rozrywek. Przerabiałem to. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.