Skocz do zawartości

Początek znajomości z Panną


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Timmy napisał:

jedyny plus że będę odkrywal nowe miejsca do spotkań z potencjalnymi nowymi laskami

Odkrywaj te miejsca z kobietami, które coś inwestują w relację (pocałunki, seks, itd) a nie z pancią, dla której jesteś tylko czasoumilaczem do podbijania jej próżności i dostawcą atencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Timmy

 

Pobudka Alibabo!

 

1) Dup nie pyta się o to czy chce z nami chodzić, tylko się działa metodą faktów dokonanych.

 

2) Jeśli ona na serio by Tobą była zainteresowana, to by nie było tekstów, że za szybko czy innych tego typu; zastanów się - czy dupa, która by na Ciebie leciała nie dałaby się pocałować przez 7 czy 8 randek? Ja tego nie kupuję. 

 

3) Jesteś dla niej dostarczycielem atencji do czasu aż nie znajdzie sobie gościa, którą ją będzie naprawdę jarał. Odpowiada Ci taka rola? Możesz się w nią wkręcić i jak Ci podziękuje za uwagę, będzie mocno bolało. Chcesz tego?

 

Krótko mówiąc, dla niej jesteś tylko kolegą. Odniosłem wrażenie, że koleżanki jednak nie szukasz. Pytanie więc po co kontynuujesz tą relację i co z tego masz poza frustracją? Ona mami Cię nadzieją, że może coś, może kiedyś, a Ty to łykasz jak młody pelikan. Jej zachowanie mówi samo za siebie. Patrz na to co dupa robi, a nie na to co mówi. 

 

A teraz pokaż jaja i zakończ to, bo nic z tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@ElChico @Tomko

Jakiś czas mnie nie było,  sytuacja się rozwija 

Wydaje mi się że to Panna która nie idzie do łóżka z byle pierwszym lepszym facetem którego nie zna,  z którym nie ma wspólnych znajomych. Musi poznać i zobaczyć co i jak.ja też nie chce mieć pindy co Po drugim razie wskakuje do wyra :)

Powoli dojdę do łóżka ale na spokojnie bo uważam że to może być dobra relacja,  zdrowa relacja :) wiem że 12randek czekać na pocałunek to długo ale cóż takie życie.  

 

Aby nie dać sie ograc Pannie ?

życzcie powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Timmy Czyli nie pocałowaliście się. Jak to zrobiłeś, żeby ją pocałować?

 

12 randek już??? Wiesz, tu nie chodzi o pocałunek stricte tylko o podejście. Kobiety tak samo pragną seksu a nawet bardziej tylko udają niedostępne. Twoim zadaniem jest to złamać. Więc albo zabierasz się do tego jak pies do jeża i jesteś niepewny tego co robisz albo jej się nie podobasz i traktuje cię jak miły zapychacz czasu. 

 

No powodzenia, obym się mylił, ale 12 randek bez nawet pocałunku to już wg mnie friendzone jak Rów Mariański. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko

Już były pierwsze pocałunki, czy nie warto poczekać aż laska się otworzy? 

Jeśli daje się już dotykać i całować to może kwestia czasu kiedy pójdziemy do łóżka. 

Albo to jakiś matrix bo ja nie mam aż takiego parcia aby sie z nią przespać.  Może znalazłem tego jednorożca ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Timmy said:

Już były pierwsze pocałunki, czy nie warto poczekać aż laska się otworzy? 

Tylko żebyś zdążył przed emeryturą...

 

13 hours ago, Timmy said:

Wydaje mi się że to Panna która nie idzie do łóżka z byle pierwszym lepszym facetem którego nie zna,  z którym nie ma wspólnych znajomych. Musi poznać i zobaczyć co i jak.ja też nie chce mieć pindy co Po drugim razie wskakuje do wyra

To ona ona moja wymarzona... W końcu Yeti został odnaleziony... Alleluja.

 

Zapewne nieskalana.

 

TY masz nie słuchać tej jej pierdolenia, ale robić swoje i działać. To ty masz stworzyć nastrój i to ty masz prowadzić.

Zostaniesz przyjaciółką z penisem tak mi się wydaje...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.