Skocz do zawartości

The Walking Dead - czy wciąż warto oglądać?


Amnesia Haze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Oglądanie serialu The Walking Dead zakończyłem na 6 sezonie jakieś 2 lata temu i tak się właśnie zastanawiam czy by do niego nie wrócić, ale z 2 strony naczytałem się wielu opinii, które mówią że im dalej tym poziom serialu co raz bardziej spada. Dlatego chciałbym się dowiedzieć jak to faktycznie wygląda, czy faktycznie serial aż tak bardzo w późniejszych sezonach podupadł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najnowszy sezon robi się już feministyczny. Twarde bohaterki, coraz słabsi mężczyźni. Śmierdzi mi to propagandą na kilometr. 

 

Przyznam jednak, że najnowszy sezon wrócił do pierwotnego klimatu i nieźle buduje napięcie. Młodsi aktorzy słabo wypadają, nie ma nikogo charakterystycznego. 

 

Sam nie wiem. Można oglądać, ale to nie jest to samo. Coraz słabsi aktorzy zostają na planie szczerze mówiąc, więc długoterminowo to nie wiem, kto temat pociągnie. Młodzi na pewno nie, bo zrobi się z tego telenowela. Powinni zakończyć, jak najszybciej, żeby wyjść z twarzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.