Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Emocje już mi trochę opadły więc opiszę sytuację w jakiej się aktualnie znajduję i coraz bardziej mnie to irytuje.

 

Pod koniec lipca z racji, że upłynęło 2 lata od tego jak się zatrudniłem w firmie złożyłem podanie o awans. Po krótkiej rozmowie z HR zostałem zapewniony, że odpowiedź co do mojej prośby otrzymam do mniej więcej końca sierpnia, został wyznaczony termin. Tydzień po terminie żadnej odpowiedzi ze strony firmy, więc idę zapytać, kolejny raz zapewnienie, że tym razem do końca września się sytuacja wyjaśni i na pewno dostanę odpowiedź, żebym nawet nie przychodził się pytać. 

 

Po kolejnym terminie dalej nie otrzymałem odpowiedzi, więc poszedłem znów z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Pan z którym rozmawiam w tej sprawie tłumaczył się, że szykowane są zmiany struktury mojego działu i to musi trochę jeszcze potrwać, projekt jest zrobiony i czeka na zatwierdzenie prezesa. Do końca października powinno być zaakceptowane. Mamy już połowę listopada i dalej zero odpowiedzi. 

 

W międzyczasie na początku października ten sam Pan proponuje mi wyjazd na tydzień do Azji jako delegacja reprezentująca polski oddział firmy na jej okrągłą rocznicę. Nie wnikając w szczegóły miała to być krótka prezentacja polskiej kultury co wymagało prób układu.

 

W międzyczasie poszedłem na urlop, po urlopie nie dostałem żadnej odpowiedzi ani w sprawie awansu ani w sprawie wyjazdu. Znów poszedłem z zapytaniem, na co Pan powiedział, że nie ma czasu i mnie poprosi, mija już dwa tyg. i do tej pory cisza, a nie chce chodzić co 2 dni i się dopytywać.

 

Okazało się, że zostałem za plecami wykopany z tego wyjazdu, wiem, że próby trwają ekipa jest skompletowana, a mi dalej nikt oficjalnie nie powiedział, że nie jadę. Kompletna olewka, niby duża firma, a gość nie ma odwagi powiedzieć, że mnie wydymali prawdopodobnie po znajomości z tym wyjazdem.

 

Nie wiem jak to dalej mam rozegrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.