Skocz do zawartości

Znajomy MILF


Silny88

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem kiedyś identyczny incydent z koleżanką mamusi.

Impreza, ja w pokoju, w pewnym momencie wchodzi znajoma mamy, wiedzieliśmy o sobie... w sumie nic znała tylko moje imię. Weszła i pyta co robię (retorycznie bo widziała) i coś tam fafluni podpita pod nosem, podchodząc coraz bliżej.

W końcu się zbliżyła i zaczęła się ze mną namiętnie całować. Bardzo namiętnie. Ona łapa w spodnie, to ja też. Trwało to chwilę po czym odwróciła się i wyszła jak gdyby nic. Do dzisiaj jej nie widziałem, ale myślę, że jakby chciała mnie puknąć to sama by wiedziała jak do tego dążyć. Takie kobity to wiedzą czego chcą od życia. Chciałaby przelecieć szczyla to by to zrobiła.

 

Nie chciałem dążyć do spotkań itp. bo czułem się zwyczajnie głupio umawiając się (potencjalnie) z koleżanką mamy, może po prostu jak ktoś wspomniał to jednorazowy wybryk, brakowało troche emocji, przelizała synka koleżaneczki, a teraz ma wysrane na to. 

Przemyślałbym dokładnie czy jest sens za nią śmigać, bo może to wcale nie było to jednoznacznie okazanie chęci na to, żeby sie z toba przespać.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często takie zachowania, są tylko i wyłącznie wybadaniem swojej pozycji na rynku seksualnym,

w sensie czy dalej to ma i czy ma moc działania dupcią na młodych byczków :) i tym samym podbicie sobie ego.

 

Aczkolwiek, nic nie masz do stracenia, jak sprawdzisz może jest szansa na FwB, z taką mamuśką układ jest w miarę czysty. 

Choć wstępnie bym się nie napalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.