Skocz do zawartości

Bracia... Po co to wszystko ?


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tornado napisał:

POMACHAJCIE od mienia ŁAJCE jak spotkacie.

Będzie to trudne do wykonania w kwestii technicznej. Biedna suczka, wystrzelona w bezbrzeżny kosmos w listopadzie w 1957, przeżyła około 7 godzin lotu. Więc raczej już jest po drugiej stronie matrixa. Jej komurki nie wytrzymały stresu związanego z napędem odrzutowym na paliwo ciekłe.

 

Ale dzielna Łajka ma pomniki. Jest pamiętana. Chociaż nie była pierwszym organizmem wysłanym where no one has gone before. Pierwsze były muszki owocówki (wiki tak podaje).

 

10 godzin temu, Metody napisał:

Potrzebujemy siebie nawzajem, bo łatwiej żyć kiedy tworzymy wspólnoty.

Z kobietą? Nie do końca to prawda. Albo nie każdy potrzebuje. Być może są wyjątki. Ja? Przez mój kwadrat przewinęło się 'parę' pań. Ostatnia zalęgła się u mnie na 8 lat. Często i gęsto bywała, ale nie mieszkała u mnie. Owszem, było fajnie. Wódeczka bywała, sexy zawsze, czasami kreseczka (cukru pudru!) i inne uciechy. I jaki z tego wniosek? Ano taki, że zawsze cieszyłem się gdy ode mnie wychodziła. Jestem wreszcie sam. Ulga. Hehe, mam nadzieję, że ona tego nie czyta, bo mnie najpierw spali, a potem powiesi za ziobro.

 

@Przemek1991, mam często takie przemyślenia jak Ty. Rozumiem co miałeś na myśli. Chłopaki (niektórzy) robili heheszki, wiem. Nonetheless, wątek jest ciekawy.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician To jest włąsnie małe oszukiwanie samego siebie. :) Póki Twoje pragnienia nie zostały zaspokojone to potrzebowałeś, ale jak się nasyciłeś to nie potrzebujesz. 

 Taka jest natura przyjemności ich zaspokania, że wkrótce OGARNIA CIĘ ZNUZENIE. Dlatego materialny sukces (pieniądze, kobiety, podróże i inne) nigdy nie sprawi, że będziesz szcześliwy. To tak oczywiste jak prawa dynamiki Newtona. Większość ludzi marnuje dekady życia, żeby się o tym przekonać.

 Idź na maraton filmowy i ciekawe czy jak wyjdziesz to nie będziesz miał dość i już do końca życia będiesz mówił, że nie potrzebujesz. Wrócisz. I będzie to ten samo pragnienie co przed obejrzeniem maratonu. Uwierzyłbym jakbyś podjął decyzje, że koniec z kinem ! na zawsze. Ciekawe czy odniesiesz to do kobiet ? 

 Jak pije po 10-12 piw dziennie przez 2,3 dni., to też mówie, że ja pier... mam tego dosyć, nie potrzebuje tego i jestem szczęśliwy, że jestem trzeźwy, ale poczekam do następnych urodzin i zobaczymy czy powiem to samo, co teraz.

 Wróć do momentu przed nasyceniem. To jest sprawdziań Twoich potrzeb, dopiero kiedy nie są jeszcze zaspokojone. 

 

Edytowane przez Metody
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TheShy napisał:
17 minut temu, Imbryk napisał:

Chyba że faktycznie oddasz jej za darmo swoją nerkę. To utracisz cząstkę siebie.

Oj, zbyt dosłownie to wziąłeś @Imbryk :P.             Chodziło mi ogólnie o spędzony czas, jakieś tam wydane emocje, pieniążki, i tym podobne ;).

@TheShy hehe no wziąłem srakastycznie, ale to zdanie jest tutaj ważne:

 

18 minut temu, Imbryk napisał:

To tylko przenośnia, zależna od światopoglądu. Nic nie tracisz

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.