Skocz do zawartości

Jaki jest sens wchodzenia w związek z facetem.


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest sens wchodzenia w związek z kobietą

 

Skoro jeśli zbiednieję ona i tak mnie zostawi/lub będzie gorzej traktowała i oglądała się za bogatszymi?

 

A jeśli to pytanie na serio, to proszę wziąć podręcznik z biologii.

Edytowane przez koksownik
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

 

Związki mają to do siebie, że prędzej czy później uczucie wygasa, i ludzi trzyma przy sobie przywiązanie, ewentualnie kredyt hipoteczny lub dziecko. 

 

Jeżeli nie masz pewności co do związku, to po prostu nie twórz stałej relacji, oszczędzisz nerwów sobie i partnerowi.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, deomi napisał:

Skoro jeśli się zestarzeje on i tak mnie zostawi/ lub będzie gorzej traktował i oglądał się za młodszymi? 

Jeśli będziesz dla niego dobra i będziesz o siebie dbała to on Cię nie zostawi.

 

Edit: @deomi przejrzałem Twój profil, nad wyraz często tworzysz jakieś tematy z pytaniami.

Jeżeli faceta będziesz tak zadręczała takimi tematami to on Cię zostawi ZANIM SIĘ zdążysz zestarzeć. - Nie - to nie ironia.

Ale rozumiem, że w rzeczywistości forumowej jesteś dociekliwa, zaspokojona, więc w rzeczywistości związkowej już nie masz potrzeby być taka.

Edytowane przez Imbryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi - Nie wiem jaki jest sens wchodzenia w taki związek bo nie lubię w dupę.

 

Natomiast z Twojej perspektywy... Różne kwestie, wymienię kilka:

 

1. Jesteś dopieszczona seksualnie, więc Ci nie odwala (a bywa u Ciebie różnie :P).

2. Więcej kasy bo co Twoje to Twoje a co jego to Wasze albo Twoje, więc podnosi Ci się standard życia.

3. Jeśli chcesz mieć dzieci i jesteś choć trochę normalna (czyli wiesz, że dobrze dla dziecka jak ma i mamę i tatę) no to wiadomo.

4. Masz regularnie gościa od dostarczania emocji, więc Ci nie odwala (a wspomniałem chyba, że różnie to to u Ciebie :P).

5. Jeśli koleś to frajer to bierzesz ze związku ile wlezie a dajesz praktycznie nic, zatem korzyści, korzyści, korzyści.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, deomi napisał:

Ale że co? w podręczniku od biologi takie rzeczy?

No, ewentualnie w przedmiocie "wychowanie do życia w rodzinie". Tam uczą, że kobieta i mężczyzna wiążą się w celu prokreacji. Wiadomo, że im młodsza dziewczyna, tym zdrowsze dzieci.

A ty? Czas ucieka ci przez palce, a ty zamiast uśmiechać się błogo i wyjść za mąż młodo, spędzasz czas na trollowaniu.

Z resztą... O ile dobrze pamiętam, jesteś antynatalistką, to pozostaje ci jeno sznur, bo złotym rogiem już się zachłysnęłaś. 

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki masz problem? Jak nie potrzebujesz związku to nie wchodź w takowy. Oszczędzisz tym wszystkim prezesom/inzynierom/lekarzom* orbitujacych wokół twojej zajebistości zawodu miłosnego. W tym czasie mogą znaleźć sobie kobietę bardziej zdecydowaną niż ty. :D

*Niepotrzebne skreślić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, deomi napisał:

Skoro jeśli się zestarzeje on i tak mnie zostawi/ lub będzie gorzej traktował i oglądał się za młodszymi? 

A Ty już zakładasz najgorsze... 

Cała @deomi :P

Tak, może tak zrobi ale tylko jak nie będziecie się rozumieć i starać się po równo dawać coś od siebie do związku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze:

Od jakiś 5 czy tam 6 mcy randkuje. Byłam chyba na ok 30 randkach z różnymi facetami. Przeważnie (oprócz dwóch czy 3 razy i oprócz ostatniego jakby prawie mcznego "związku"-który zresztą też się już skończył) kończyło się to 1 randce, chociaż odzew ze strony facetów w 95% był pozytywny. To ja "zrywałam" znajomości, przestawałam odpisywać, wpadałam w jakiś marazm i dołki.

Boje się wejść w związek, boje się tego że facet odkryje że jestem popierdolona i zwieje. A to mnie załamie.

Nie wiem co mam robić...

powiecie najpierw się pozbierać..

ale ja już nie mam niewiadomo ile tego czasu..w 2019 wybije 25 wiosen.

@Niepowtarzalny :DHaha. Rozśmieszone. Takie że możesz wejść i wyjść :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.