Skocz do zawartości

Co Brać myśli o tym materiale?


Maszracius_Iustus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Jakiś czas temu śledziłem poczynania p. Zięby i dlatego rozumiem jego wykluczenie w świecie lekarskim. Jednak z drugiej strony, kiedy zacząłem dzielić się jego nazwiskiem w środowiskach leczniczych o kierunku bioenergoterapii, zaniepokoił mnie stopień zgodności i poparcia dla wspólnej formy leczenia. Ludzie z w/w środowisk niemal z automatu akceptują wszystko co powie p. Zięba. Ale hola, hola... Gdzie jakaś analiza, doświadczenie?

 

Wg mnie, żadna forma uzdrawiania nie jest doskonała - gdyby była, wiedzielibyśmy o tym. Faktem jest, że p. Zięba porusza wiele czynników o których nikt dotychczas nie chciał mówić. Przecież lepiej jest dać maść na wypryski na skórze, niż podać diagnozę powodu pojawiania się tych wyprysków. O koncernie nie będę pisał - bo kumaci ją znają jak włosy na jajach.

 

Zauważmy, że co jakiś czas pojawiają się nowe formy uzdrawiania - ale dostęp do nich jest zazwyczaj płatny (spotkania, dodatkowe urządzenia, materiały).

 

Absolutnie nie chciałbym w tym miejscu nikogo dyskredytować, a już na pewno nie naszego guru Marka. Śmiem po prostu twierdzić, że wszędzie tam gdzie są pieniążki, jest też ostra rywalizacja o biznes a co za tym idzie - układanie pewnej ideologii spójności wiedzy i poczynań i to czy ona jest skuteczna czy też nie i damy się na to nabrać - zależy od nas samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.