Skocz do zawartości

Kobieta sama namawia do korzystania z usług div


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Maarcin_05 napisał:

Teraz z kurwy czy tam prostytutki robią gwiazdę, haha.

Bo niestety nasze kochana samice zmieniły znaczenia owych słów. Ciężko użyć obelżywego słowa wobec kobiet wykonujących bardzo newralgicznie społecznie zawód. Ta sformułowanie idealnie nadaje się dla samic hipokrytek udających na co dzień przykładne matki, żony córki, kochan....

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Maarcin_05 napisał:

Jakie znowu divy? Co Wy tak koloryzujecie? Diva to jest gwiazda operowa. Teraz z kurwy czy tam prostytutki robią gwiazdę, haha.

Klientów prostytutek nazywają szwagrami ;). Nie wiem czy to wymyślili ci z garsoniery, czy to było tak wcześniej przyjęte. Miałem kiedyś kupić sobie właśnie koszulkę z napisem "szwagier", ale... po namyśle zrezygnowałem. Gdy jest ciśnienie to owszem, człowiek myśli o prostytutce, ale gdy schodzi ciśnienie... takie myśli idą na bok ;).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2018 o 16:21, Bonzo napisał:

 

No i artykuł, na ktory się powołujesz (kolejny paragraf) mówi jasno - obowiazek wskazany w nim wygasa po upływie 5 lat lub po wstapieniu uprawnionego w nowy zwiazek małzeński.

Jedynie w szczególnych przypadkach sąd może orzec jego przedłużenie.

 

Myślisz się bracie. Była żona, ma 5 lat na założenie sprawy o alimenty na siebie, w przypadku gdy winien był ex mąż lub winy nie było orzekanej. 

Po 5 latach może cię cmoknac, chyba, że tak jak napisałeś w szczególnych przypadkach (...) 

 

Co innego jak założy sprawę o alimenty, a dajmy na to za dwa lata się hajtnie z nowym misiem, wtedy idziemy do sądu i mówimy, że nowy miś będzie sponsorowal damę. Sprawa wygrana. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Cagliostro said:

Klientów prostytutek nazywają szwagrami ;). Nie wiem czy to wymyślili ci z garsoniery, czy to było tak wcześniej przyjęte. Miałem kiedyś kupić sobie właśnie koszulkę z napisem "szwagier"

Natomiast Niemcy nazywają ich "Freier", wymawia się frajer. Niech wszyscy miłośnicy kurew noszą koszulki z tym napisem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Still napisał:

Myślisz się bracie.

Gdzie niby sie mylę ?

 

Cytuję dokładnie:

 

Art. 60. Obowiązek alimentacyjny wobec byłego małżonka

§ 1. Małżonek rozwiedziony, który nie został uznany za wyłącznie winnego rozkładu pożycia i który znajduje się w niedostatku, może żądać od drugiego małżonka rozwiedzionego dostarczania środków utrzymania w zakresie odpowiadającym usprawiedliwionym potrzebom uprawnionego oraz możliwościom zarobkowym i majątkowym zobowiązanego.
§ 2. Jeżeli jeden z małżonków został uznany za wyłącznie winnego rozkładu pożycia, a rozwód pociąga za sobą istotne pogorszenie sytuacji materialnej małżonka niewinnego, sąd na żądanie małżonka niewinnego może orzec, że małżonek wyłącznie winny obowiązany jest przyczyniać się w odpowiednim zakresie do zaspokajania usprawiedliwionych potrzeb małżonka niewinnego, chociażby ten nie znajdował się w niedostatku.
§ 3. Obowiązek dostarczania środków utrzymania małżonkowi rozwiedzionemu wygasa w razie zawarcia przez tego małżonka nowego małżeństwa. Jednakże gdy zobowiązanym jest małżonek rozwiedziony, który nie został uznany za winnego rozkładu pożycia, obowiązek ten wygasa także z upływem pięciu lat od orzeczenia rozwodu, chyba że ze względu na wyjątkowe okoliczności sąd, na żądanie uprawnionego, przedłuży wymieniony termin pięcioletni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.