Skocz do zawartości

Kosmiczne opowieści - UFO w starożytnym Rzymie...


Cortazar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wiem, że tematy związane z UFO, religiami i w ogóle z czymś nieznanym wywołują dużo emocji i dzielą ludzi na przeciwne obozy ale mimo to zaryzykuję wstawienie tu ostatniego filmiku w sumie znanego już wielu osobom kanału 'Kosmiczne opowieści'. Prowadzący przede wszystkim stara się nie oceniać i nie dzielić a przekazywać fakty a czasem snuje różnego rodzaju wizje i pozwala sobie na fantazjowanie w stylu: 'Co by było gdyby'.

Poniżej ostatni odcinek 'Kosmicznych opowieści' a miłośnikom tematu, jeśli jeszcze nie znają to polecam. :)

 

 

 

Edytowane przez Cortazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmiczne opowieści? Preferuję "galaktyczne lektury" epizod 11. Pt "Nasza Szkapa" o rodzinie Mostowiaków.  

 

@Kleofas (może lepiej Cleo, tak w skrócie) oni robią hajsy na tych kanałach, a żaden nie inwestuje w swój głos, dykcje itd przynajmniej tego nie słychać...

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten kanał.. włącznie z tym "Inne Medium" to takie banialuki, niby znaleźli sobie goście wolne miejsce na PL jewtube, ale samo wykonanie, "lektor" wypada strasznie amatorsko i po prostu.. tak gimbazjalnie, ciężko do tego podejść bez lekkiego... hmm, niesmaku.

Jeśli lubisz taką tematykę, teoretyzowanie + naukowe ciekawostki, znasz inglisz, to polecam Ci kanał Bright Insight. Gość jest konkretny, fajnie opowiada, przede wszystkim rzeczowo i ciekawie.

 

https://www.youtube.com/channel/UCsIlJ9eYylZQcyfMOPNUz9w/videos?disable_polymer=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cortazar Wymowa, barwa głosu - sorki, ale dla mnie, przynajmniej dla mnie, gość z tego kanału tak jak i ten z "Inne Medium" - zalatuje strasznie takim prawiczkiem-piwniczakiem. A różnica między tymi kanałami jest taka że o ile jeden stara się niby trzymać gdybania na wodzy, to drugi odpływa już konkretnie. Oba do mnie nie trafiają i obu nie traktuję poważnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.