Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Guest Saint

Tak się robi fortunę na Paniach :D

Recommended Posts

Już nie można oglądać. Szkoda. Tak ogólnie, to suplementacja jest już na wszystko. Nawet na niedobory, których nie ma. Nie mówiąc już o tabletkach na odchudzanie.

Co ciekawe reklama tego gówna nadal lata w tv. Kilka dni temu widziałem ją na jakimś kanale.

Najgorsze jest to, że kobiety myślą, że łykając tabletki schudną, nie ćwicząc, nie stosując żadnej diety. I w tym problem, w sposobie myślenia i w podejściu na łatwiznę. A zarobić na tym można i nie tylko on na tym zarabia.

Saint, dziękuję za ten film i jak możesz dorzuć do tematu "Indoktrynacja kobiet...".

Nie sądzę, by panie były leniwe, nawet jak siedzą w domu to znajdują sobie coś produktywnego do zrobienia. 

A za to jestem pewien, że mężczyźni są leniwi, chyba, że złoży im się zamówienie wykonania czegoś (albo sami sobie je złożą) to wyjdą i nie wrócą, aż zrobią co trzeba.

Guest Saint

Nie sądzę, by panie były leniwe, nawet jak siedzą w domu to znajdują sobie coś produktywnego do zrobienia. 

A za to jestem pewien, że mężczyźni są leniwi, chyba, że złoży im się zamówienie wykonania czegoś (albo sami sobie je złożą) to wyjdą i nie wrócą, aż zrobią co trzeba.

Vinc, dlaczego DamiPriv nie jest otagowany "Samica" ? Facet by takich herezji nie pisał..... B)

Nie wszystkie tabletki na odchudzanie to kłamstwo,oczywiście bez diety i samozaparcia i ruchu nic się nie wskóra trzeba się ruszać a tabletki to jako dodatek do efektów, wypróbowałam wiele, ale takiej drożyzny jak ten vita slim bym nie kupiła :) i jak modelka może takie tabletki reklamować ;D

Vinc, dlaczego DamiPriv nie jest otagowany "Samica" ? Facet by takich herezji nie pisał..... B)

Bedzie fikał, to się zaraz go przeflancuje na kobietę. :D

Nie wszystkie tabletki na odchudzanie to kłamstwo,oczywiście bez diety i samozaparcia i ruchu nic się nie wskóra trzeba się ruszać a tabletki to jako dodatek do efektów, wypróbowałam wiele, ale takiej drożyzny jak ten vita slim bym nie kupiła :) i jak modelka może takie tabletki reklamować ;D

No racja. Te z tasiemcem działają skutecznie. :P

• Like 3

Ja tam nie wiem co za problem macie.

opcja

1 głodówka
2.dietetyczka i kanapki z serem
3.droga pokemona i porzadny wpierdol
4.droga pokemona porządny wpierdol i troche chemii%-)

Guest Saint

Trzeba czytać ze zrozumieniem.

Jak już, to słuchać lub oglądać jeżeli wklejasz film. Lubię Wojtka, ale oglądać Go, też trzeba ze zrozumieniem. I trzeba mieć swój własny rozum, a nie bezrefleksyjnie cytować. Zwierzęta zabijają zazwyczaj wtedy, kiedy chcą jeść lub nakarmić, a nie dlatego że wybiły by całą sawannę. Jeżeli ktokolwiek był w Afryce w strefie pustynnej lub sawanny wie, że w ciągu dnia jest tam zajebiście gorąco, a aktywność przenosi się na porę wieczorowo nocną. Dlatego wydłużone są godziny odpoczynku. I mógłbym każde zdanie parować, tylko po co?

A co do King Konga, takie rzeczy to w Universal :D Chcesz to sobie spij przed TV na statusie robota "budzonego" do zadań. Ja wolę się poruszać, a kreatywności w organizowaniu sobie czasu mi nie brakuje.... ;)

@Pikacz, Ty lepiej nie proponuj kanapeczek ;)

O king-kongu to powinno być w Indoktrynacji  kobiet, w tej pozytywnej aby wiedziały jak prosić swoich Panów, a tego to kobiety nie umieją.