Skocz do zawartości

Tak się robi fortunę na Paniach :D


Gość Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze jest to, że kobiety myślą, że łykając tabletki schudną, nie ćwicząc, nie stosując żadnej diety. I w tym problem, w sposobie myślenia i w podejściu na łatwiznę. A zarobić na tym można i nie tylko on na tym zarabia.

 

Saint, dziękuję za ten film i jak możesz dorzuć do tematu "Indoktrynacja kobiet...".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by panie były leniwe, nawet jak siedzą w domu to znajdują sobie coś produktywnego do zrobienia. 

A za to jestem pewien, że mężczyźni są leniwi, chyba, że złoży im się zamówienie wykonania czegoś (albo sami sobie je złożą) to wyjdą i nie wrócą, aż zrobią co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by panie były leniwe, nawet jak siedzą w domu to znajdują sobie coś produktywnego do zrobienia. 

A za to jestem pewien, że mężczyźni są leniwi, chyba, że złoży im się zamówienie wykonania czegoś (albo sami sobie je złożą) to wyjdą i nie wrócą, aż zrobią co trzeba.

 

Vinc, dlaczego DamiPriv nie jest otagowany "Samica" ? Facet by takich herezji nie pisał..... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie tabletki na odchudzanie to kłamstwo,oczywiście bez diety i samozaparcia i ruchu nic się nie wskóra trzeba się ruszać a tabletki to jako dodatek do efektów, wypróbowałam wiele, ale takiej drożyzny jak ten vita slim bym nie kupiła :) i jak modelka może takie tabletki reklamować ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie tabletki na odchudzanie to kłamstwo,oczywiście bez diety i samozaparcia i ruchu nic się nie wskóra trzeba się ruszać a tabletki to jako dodatek do efektów, wypróbowałam wiele, ale takiej drożyzny jak ten vita slim bym nie kupiła :) i jak modelka może takie tabletki reklamować ;D

No racja. Te z tasiemcem działają skutecznie. :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czytać ze zrozumieniem.

 

 

Jak już, to słuchać lub oglądać jeżeli wklejasz film. Lubię Wojtka, ale oglądać Go, też trzeba ze zrozumieniem. I trzeba mieć swój własny rozum, a nie bezrefleksyjnie cytować. Zwierzęta zabijają zazwyczaj wtedy, kiedy chcą jeść lub nakarmić, a nie dlatego że wybiły by całą sawannę. Jeżeli ktokolwiek był w Afryce w strefie pustynnej lub sawanny wie, że w ciągu dnia jest tam zajebiście gorąco, a aktywność przenosi się na porę wieczorowo nocną. Dlatego wydłużone są godziny odpoczynku. I mógłbym każde zdanie parować, tylko po co?

 

A co do King Konga, takie rzeczy to w Universal :D Chcesz to sobie spij przed TV na statusie robota "budzonego" do zadań. Ja wolę się poruszać, a kreatywności w organizowaniu sobie czasu mi nie brakuje.... ;)

 

@Pikacz, Ty lepiej nie proponuj kanapeczek ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.