Skocz do zawartości

Dlaczego uważam że imigranci NIE zagrażają polskim mężczyznom?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiele na forum na ten temat piszecie a ja pragnę was pocieszyć. Ci przystojni 'Mokebe' albo inny sniadoskóry Ahmed są MITEM. 

Fakt, że jest ich coraz więcej, ale mitem jest żeby byli przystojni. Wystarczy obiektywnie spojrzeć na tych imigrantów których mam przesyłają:

- bardzo chudzi (uda grubości ramienia przeciętnej kobiety),

- niscy ( o dziwo nawet murzyni, którzy tutaj przylatują),

-krzywe, brzydkie zęby

 

To takie trzy cechy, które posiada większość panów imigrantów. Potem jeszcze każdy ma jakieś inne, ale najczęściej bardzo przegrali na loterii genowej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mrowka napisał:

Wiele na forum na ten temat piszecie a ja pragnę was pocieszyć. Ci przystojni 'Mokebe' albo inny sniadoskóry Ahmed są MITEM. 

Fakt, że jest ich coraz więcej, ale mitem jest żeby byli przystojni. Wystarczy obiektywnie spojrzeć na tych imigrantów których mam przesyłają:

- bardzo chudzi (uda grubości ramienia przeciętnej kobiety),

- niscy ( o dziwo nawet murzyni, którzy tutaj przylatują),

-krzywe, brzydkie zęby

 

To takie trzy cechy, które posiada większość panów imigrantów. Potem jeszcze każdy ma jakieś inne, ale najczęściej bardzo przegrali na loterii genowej. 

W zasadzie po raz pierwszy piszę w rezerwacie ale nadeszła pora by w końcu to zrobić. Powiem tak. Nawet taki Ahmed czy Mokebe który u siebie nie jest rozchwytywany przez miejscowe kobiety ze względu na wygląd czy brak zasobów o pozycji nie wspominając to tu w tym kraju dzięki odmiennemu(a w przypadku Mokebe to nawet skrajnie odmiennemu) fenotypowi, bardziej stanowczej kulturze jaką oni preferują i temu że są faworyzowani przez media mają większe szanse na seks z ładną Polką niż taki Mirek co nie wygląda najgorzej i ma dużo pieniędzy ale jemu się dowala wymagania ze sobą sprzeczne dotyczące wyglądu, pozycji i liczby zasobów. To pokazuje hipokryzję pań które niby takie wierne a tak naprawdę ich przywiązanie do swoich mężczyzn można włożyć między bajki. 

  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka, ale porównując przeciętnej urody imigranta, z przeciętnym rodakiem, ten pierwszy ma plus na start, bo jest egzotyczny, a przez to atrakcyjniejszy dla wielu Polek.

 

Analogicznie rzecz biorąc, imigrant który wygrał w loterii genowej znajdzie większe zainteresowanie wśród Pań, niż przystojny krajan.

 

Temu chyba raczej niezaprzeczysz? :)

 

Idąc dalej tym tropem, napisz szczerze, czy przystojny mężczyzna ze związku imigranta i Polki, który został wychowany w Naszej kulturze i zna język polski, nie będzie dla Ciebie ciekawszy, niż atrakcyjny Polak?  :)

 

Moim zdaniem, z tąd bierze się największa obawa Polskich mężczyzn, ale ciekaw jestem opinii Pań na ten temat.

Edytowane przez Gravedigger
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka zmierzyłaś wszystkie Polki swoją miarką, znajda się i dziewczyny dla nich, u mnie powstała indyjska restauracja, szisza itd, pracują tam takie poniżej przeciętnej Polki. Hie hie hie ?

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Dlaczego uważam że imigranci NIE zagrażają polskim mężczyznom?

Ja uważam, że zagrażają i to w sposób wręcz "rozrywalny" czyt. Wybuchowy :)

 

Znajdą się kobiety, które kochają Habibi wierz mi.

No cóż szkoda, że później z  nich chyba każda mówi" pomóżcie kochani rodacy Polacy to zuły człowiek był a ja taka biedulka zakochana, no nie wiedziałam co robię"

Habibi mają w dupie was i wasze praw drogie kobiety.

Nie wezmą siłą to dadzą pigułkę i też se wezmą co będą chcieli. Miałem kolegę Marokańczyka to same panie mu wskakiwały na pytonga. Co tydzień w poniedziałek w pracy się chwalił białymi laskami, które obrócił. Taka jest rzeczywistość...

I co najlepsze później kobiety myślą jakie to są wyjątkowe, że Habibi je obracał :)

 

Szkoda gadać, zresztą róbcie co chcecie.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Shambler napisał:

mają większe szanse na seks z ładną Polką

Napisałam ten post żeby zwrócić uwagę na to, że wcale nie bo ci imigranci NIE SĄ 'przeciętnej urody' tylko są po prostu obrzydliwi (w skrócie mówiąc). I coraz wiecej widzę takicg imigrantów ze swoimi kobietami (ciemnymi).

23 minuty temu, Shambler napisał:

ale jemu się dowala wymagania ze sobą sprzeczne dotyczące wyglądu, pozycji i liczby zasow

To też już jakiś mit. Wiadomo że jak poznasz Panią A. To może chcieć żebyś miał dużo pieniędzy, a Pani B. Woli żebyś miał wiecej czasu dla niej. W tym przypadku rzeczywiście te wymagania są sprzeczne, ale wiadomo że spotykasz się albo z pania A. Albo z B.

21 minut temu, Gravedigger napisał:

ale porównując przeciętnej urody imigranta, z przeciętnym rodakiem, ten pierwszy ma plus na start, bo jest egzotyczny

Przeciętnej urody imigranci są w duzej mniejszości. Większość jest obrzydliwa. 

21 minut temu, Gravedigger napisał:

czy przystojny mężczyzna ze związku imigranta i Polki, który został wychowany w Naszej kulturze i zna język polski, nie będzie dla Ciebie ciekawszy, niż atrakcyjny Polak?  :)

Dlaczego manipulujesz? Rozmawiamy o imigrantach a nie mieszańcach urodzonych na terenie Polski.

 

Oki, powiedzmy że Polki rzeczywiście pragną tych obrzydliwych imigrantów. Jakoś będąc w Paryżu, gdzie o wiekszosci imigrantow mozna powiedzieć że sa całkiem przystojni, nie widziałam białych kobiet z nimi związanych (no może pojedyncze przypadki). Więc nadal twierdzę, że polscy mężczyźni nie muszą się obawiać bo nam nawet imigrantów przesyłają gorszego rodzaju :D

 

@Rnext nie wiem jak edytować tytuł.

@zuckerfrei, takimi 'poniżej przeciętnej' polkami nie interesują się Polacy, to szuka gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem byle jakich Hiszpanów z Erosmusa, który ruchali wszystko, co się napatoczyło. Gdzie nie miałem nawet startu i większość facetów z kraju. 

 

Nie mów, że to mit, tylko rzeczywistość. 

 

A polskim mężczyznom zagrażają najbardziej polscy mężczyźni, sami sobie. 

 

Jak się coś takiego zobaczy na żywo to już nie ma żadnych wątpliwości. Polecam sprawdzić. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o zagrożene odbicia samicy, bo i tak nadajecie sie tylko na jednorazowe ruchanie. Nikt wiec o wasze walory nie będzie walczył.

 

Chodzi o globalne zagrożenie spierdoleniem populacji poprzez wprowadzanie do niej elementu wrogiego, kulturowo nieprzystającego, bo blizej ich zachowaniom do bydła, oraz mniej intrligentnego, co będzie skutkowało obnizaniem intelektu populacji. Co juz widac w zachodnich szlolach, w ktorych obnizono poziom nauczania ze wzgledu na "uchodzcow".

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mrowka napisał:

Dlaczego manipulujesz? Rozmawiamy o imigrantach a nie mieszańcach urodzonych na terenie Polski

To nie manipulacja. :)

 

To przewidywanie i kalkulacja długofalowych konsekwencji. :)

 

10 minut temu, Mrowka napisał:

Przeciętnej urody imigranci są w duzej mniejszości. Większość jest obrzydliwa

Ktoś tu na forum fajnie stwierdził, że z odrobiną umiejętności i pieniędzy, każdemu można sporo podciągnąć smv.

 

No i szczerze ciekawi mnie odpowiedź na ww. pytanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac, rozmawiamy o imigrantach z afryki i azji nie o hiszpanach. 

14 minut temu, AR2DI2 napisał:

Tu nie chodzi o zagrożene odbicia samicy, bo i tak nadajecie sie tylko na jednorazowe ruchanie. Nikt wiec o wasze walory nie będzie walczył.

Niech nikt mi teraz nie mówi, że forum nie propaguje nienawiści i pogardy do kobiet i że wy to takie miłe misie, które chcą dobrze.

12 minut temu, Gravedigger napisał:

To przewidywanie i kalkulacja długofalowych konsekwencji. :)

Wymieszany Ahmed będzie bardziej atrakcyjny od niewymieszanego Ahmeda. (Mniejsza różnica kulturowa)

Wymieszany Ahmed od Polaka będzie bardziej atrakcyjny, jedynie jeżeli po tatusiu nie odziedziczy takich cech które wymieniłam w pierwszym poście a dodatkowo będzie się utrzymywało propagowanie multi-kulti. No, ale światli Polacy nie schyliliby się nawet po Polkę tak podatną na manipulację w mediach, reklamach itd. Więc dla was żadna strata :)

 

@loh-pan jestem slowianką a mnie ciemny kolor skóry obrzydza.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z czynników, który zachęca Panów imigrantów do wyprawy przez morze jest właśnie łatwy dostęp do kobiet. Jak koleżanka zauważyła na wstępnie są to Panowie jacyś tacy koślawi i ogólnie nie tego. Ponadto są biedni, nie stać ich na kobietę w ich własnym kraju. Tam bowiem jeden zamożny obywatel może sobie pozwolić na kilka żon, cztery albo i pięć. A biednego nie stać nawet na jedną.

 

U nas, na postępowym zachodzie mamy postępową monogamię czyli system gwarantujący jedną kobietę każdemu mężczyźnie - oficjalnie. Tak więc habibi podejmuje trudy podróży bo wie, że poza niezłym socjalem będzie mu przysługiwała jedna cipka i to całkiem za free. Nie tak jak u niego.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób emigranci nie zagrażają "mężczyznĄ" można było przekonać się jakiś czas temu we Włoszech na plaży w Rimini kiedy to grupa emigrantów z Afryki napadła na parę z Polski, pobiła ich dość mocno przy okazji gwałcąc Polkę. Chłopak w starciu z nimi nie miał nic do powiedzenia. Czyżby efekt wychowania w polskich szkołach przez Polki? Czyżby programowanie spolłeczne, że ma się być dobrym i uczynnym chłopcem i nie podnosić ręki nawet na muchę?

 

No cóż nasza forumowa istotka bez godności i honoru dotrzymywania słowa wali rażące błędy ortograficzne w tytułach, a potem płacze i lamentuje, że to forum dna i 100 metrów mułu. Nastepnie kocioł dogaduje garnkowi w sprawie manipulacji, a teraz jak wyżej wyciąga pasujący do jej zwalonej teoryjki fragment i zapewne zaczyna się toczenie własnej wojenki.

 

Tak masz rację: kółko nie jest okrągłe, dwa i dwa to nie cztery, a Ziemia jest płaska, przecież to każdy widzi.

 

Przypominam, po raz kolejny, że mialo cię już na tym forum według własnych zapewnień nie być, a ja widzę kolejne posty, w sumie już ponad 600 i walne przyczynianie się do tworzenia forum dna oraz 100 metrów mułu, na dodatek forum propagującego nienawiść i pogardę wobec kobiet.

 

 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mrowka said:

Potem jeszcze każdy ma jakieś inne, ale najczęściej bardzo przegrali na loterii genowej. 

 

Oczywiscie ze kiedys z arabem puscilaby sie tylko brzydka wiesniaczka z biednej rodziny, i to w tajemnicy, bo wstyd.

 

 

Ale teraz...

Nie doceniasz waszego babskiego spierdolenia i podatnosci na gowniane historyjki opowiadane w tv, ktore traktujecie jak prawdę i poradnik jak byc szczesliwą - reklamie.

 

Yymczasem kampania propagandowa pt " jak słotko jest miec murzynka albo ciapaczka za męża" jest podprogowo sączona w mediach wdzystkich krajow Europejskich.

 

Nie minie czas długi, a będziecie uwazały ze skakanie po murzynskim fiucie to nobilitacja spoleczna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Nie doceniasz waszego babskiego spierdolenia i podatnosci na gowniane historyjki opowiadane w tv, ktore traktujecie jak prawdę i poradnik jak byc szczesliwą - reklamie.

Ale dla Ciebie to nie problem bo przecież i tak żadna nie jest godna. 

Albo szukaj sobie takiej nie podatnej na gowniane historyjki. 

@mac serio. Hiszpanie mają zupełnie inne rysy twarzy, są milion razy przystojniejsi od imigrantów których nam przysyłają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Mrowka said:

Niech nikt mi teraz nie mówi, że forum nie propaguje nienawiści i pogardy do kobiet i że wy to takie miłe misie, które chcą dobrze

Nie pierdol dziewczyno, bo uszy bolą.

 

Nie " forum propaguje" bo stosujesz tanią manipulacje pt " oskarże calosc ,to bedzie mocniejsze". 

 

To są moje poglady a nie forum.

 

Poza tym te feministyczne " pogarda i nienawisc do kobiet" to sobie wloz w stringi. 

 

Ja nie czuję pogardy i nienawisci, a ogarnia mnie tylko załosc i czasem pusty smiech jak obserwuje wasze ubieranie swojej prostoty i bezmyslnosci w pozory głebszych przemyslen.

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie zauważył, biała rasa jest aktualnie na odstrzale, a rękę (a raczej cipę) przykładają do tego w głównej mierze białe kobiety, które są, eufemistycznie mówiąc, na niższym poziomu rozwoju umysłowego od mężczyzn (którzy nota bene są jedynie troszeczkę wyżej od kobiet, a może i nie). 

 

Maszynka pt. "eradicate the white race" dopiero niedawno ruszyła, ale jej skutki łatwo przewidzieć. 

 

W najbliższej dekadzie lub dwóch nie zdziw się, jeżeli Twoje dzieci i Ty sama będziecie musieli żyć w nieustannym strachu o to, czy dziś nie będzie wasz ostatni dzień... i to na własne życzenie poprzez takie pierdolenie, jak powyżej.

 

W dupie mam, czy oni będą rozchwytywani jak George Clooney, wystarczy jedna baba, która da się im zlać do środka i natywna populacja będzie wypychana, bo jakaś Karyna w końcu znalazła kogoś, kto chciał jej włożyć chuja w jej nieurocze łono.

 

Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.

 

Aktualnie jest "weak men create hard times", bo macie wyprane mózgi i nie potraficie używać tego, co macie pod czaszką, i myśleć dalej niż jedno sranie do przodu.

 

Tfu.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka Są obrzydliwi bo naoglądałaś się w TV jak wyglądają ci "imigranci". A w TV oni są właśnie zabiedzeni, obdarci i brzydcy. Przyjedź do Londynu, przejdź się ulicami wieczorem (mogę ci powiedzieć nawet w jakich dzielnicach) to zobaczysz rosłych murzynków 1,90m wzrostu i przeżyjesz przygodę życia. To co pokazują media to jedno. W praktyce ci "imigranci" do dorośli, rośli mężczyźni bo zostali sprowadzeni do Europy w jednym celu - zalania kontynentu swoim nasieniem. 

Czy są zagrożeniem dla Polskich mężczyzn? Są bardzo dużym z każdej strony. Niedługo będą mogli robić z kobietami tutaj co im się podoba a za uderzenie takiego będzie groziło z marszu więzienie. Na miejscu kobiet byłbym obsrany na rzadko ze strachu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie wypociny jakie zapodała nam @Mrowka to przypomina mi się sytuacja sprzed paru lat, kiedy to dla beki z kumplem pojechaliśmy do Grudziądza i tam po załatwieniu wszystkiego co mieliśmy załatwić, w celach rekreacyjnych udawaliśmy Włochów, chodząc po galeriach handlowych, byliśmy w sprawach powiedzmy biznesowych, więc fajne koszule, włosy na żel, spodnie, buciki jakiś zegerek...

Wystarczyło że pierdoliliśmy coś niby po włosku miedzy sobą, chętnych samic było multum, spojrzenia, rumieńce na twarzach, uśmiechy i tak dalej :P to były kobiety od 17 do nawet 40 lat, chętne na bajere i pazerne na atencje :) 

 

Murzyn jak to murzyn, iq wiadomo jakie ma, niczego nigdy nie stworzył, nie wymyślił ale jest śmiertelnie groźny dla populacji, ze względu na czarnego kutasa i wielcy architekci o tym doskonale wiedzą :) 

 

Polki są jakoś mocno sfiksowane na punkcie ciapatych, z jednej strony chęć pokazania się przyjaciółkom a z drugiej kompleksy :) 

A to że murzyn u siebie wypędzał bydło na pustynie albo był parobkiem od wyciągania wody ze studni, to nie ma znaczenia :) 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.